Dental White Strips – Bělost a svěží dech

Lidé stále stěžují na barvě svých zubů, a tak většina z nich se snaží vyvarovat na úsměv. Je faktem, že v posledních letech média uložily stereotypy, které lidé se snaží následovat aby cítili vyšší sebevědomí. To je trend, který neprojde tématu o zuby a způsob, jakým se předpokládá, že by měly vypadat. Všechny reklamy, filmy a videa zaplaví nás s příklady zářivých, bílých a přímých zubů. Tím se stále více a více z nás myslí – ať už našich zuby jsou oslňující bílé?

Nemělo by opomíjet skutečnost, že každodenní život je naplněn návyky, které poškozují krásný úsměv, a zejména – barva našich zubů. Pravidelná konzumace kávy, sladkého tabáku a alkoholu nevyhnutelně vede ke zhoršení ústní hygieny, a odtamtud, úsměv ztrácí svůj lesk. Vzhledem k tomu, celá řada odborníků rozvíjet a zlepšovat různé bělící přípravky a terapií, které mohou pomoci každého z nás, získat sebevědomí, pokud jde o naše zuby.

Jedním z nejnovějších a nejúspěšnějších značek na dnešním trhu, se jmenuje Dental White Strips.

Co to je Dental White Strips?

Jedná se o novou značkou na trhu. Podle jeho zamýšleným použitím, výrobek patří kosmetiku, ačkoli péčí o zdraví a o celkovém ústním hygienu člověka.

Velkou výhodou těchto bělení proužky je, že jsou určeny k použití v domácnosti, což znamená, že není nutné, aby pravidelně navštěvovat ordinaci s podléhat drahých bělících postupech. Kromě toho, zubní bílé proužky jsou vhodné pro všechny typy zubů.

>> Navštivte Oficiální Webové Stránky <<

Přínosy Dental WhiteStrips

Mezi nejvýznamnější výhody, které mají tyto bělicí proužky, je, že jejich použití je snadné a bezpečné. Bělicí proužky Dental White Strips je kosmetickým prostředkem, pomocí kterým můžete dosáhnout bělení s několika tun. To by nemělo obtěžovat zákazníky, protože bělicí proužky Dental White Strips nezpůsobí bolest a jsou bezpečné pro zubní sklovinu. Ty postupně mění své zubní pigmentaci, a směr je takový, aby se zuby staly jedním tónem bílými. Takže i když jste kuřák, kteří pravidelně pijí kávu a alkohol, můžete stále mít prospěch z tohoto produktu. Ukázujte brilantní bílý úsměv!

Bělicí proužky Dental White Strips mají takový velký účinek díky belicímu gelu, který se pohybuje do pórů smaltu, oxiduje tmavé částice a převádí je do bílé. Tento gel a jeho složky nemají žádné poškození a nemění přirozenou strukturu zubů.

Všimněte si, že ne všechny zuby se bělí se stejnou rychlostí, jako u některých lidí to může trvat déle, než ostatní.

Obsah balení

Bělicí proužky Dental White Strips obsahují látku, kterou udržuje sklovinu, používané od stomotologů pro odstranění vnitřních povrchových vrstev na zubech. Obsahují hydroxid sodný, akrylátový kopolymer, glycerol, karbomer, a podobně. Každá krabička Bělicí proužky Dental White Strips obsahuje 14 sáčky 28 proužky – 14 pro dolních a 14 pro horních zuby.

Výhody z Bělicích Proužkách Dental White Strips

Jednou z hlavních předností Bělicí proužky Dental White Strips je to, že se jedná o bezbolestné procedury e srovnání s jinými způsoby, ve kterých se používá laser. Kromě toho se zuby mohou být čištěny a odlehčené. Proužky nezpůsobují hypersensitivitu zubů.

 • Žádný peroxid
 • Při Použití – žádná Bolest
 • Nesenzibilizující
 • Exkluzivní technologie pro protažení pásu tak, aby co nejlépe kontaktu se zuby
 • Odstraňuje skvrny z vašich zubů a chrání je před vznikem takové v budoucnosti
 • Její Konstrukce zabraňuje sklouznutí a pomáhá udržet správnou polohu, což dává uživatelům možnost mluvit a pití
 • snadné odstranění
 • Osvěžující Chuť
 • Není třeba aktivátor před použitím, stejně jako v barech, gely a lampy
 • Bělicí proužky na zuby působí na přirozené sklovině a nepoškodí žádný jiný typ keramické korunky, fazety, atd.

V neposlední řadě, použití Bělicí proužky Dental White Strips zvyšuje sebevědomí a dobrý psychologický vliv na spotřebitele. Přípravek je vhodný pro muže i ženy, a stupni zesvětlení a odstín zubů může být kontrolovány, podle osobních celních preferencí každého člověka.

>> Objednejte Online Nyní <<

Jak objednat Bělicí proužky Dental White Strips?

Jediná věc, kterou je třeba udělat, abyste mohli dodát Bělicí proužky Dental White Strips = je to vyplnění online formuláře. Na omezenou dobu, budete mít možnost koupit Bělicí proužky Dental White Strips s 50% slevou. V současné době je cena 79 leva, namísto 158 leva. dodávky může být provedena v Bulharsku a lhůta pro doručení je 3 pracovní dny. Můžete platit výrobek při získávání na dobírku.

Užívání

Bělicí proužky Dental White Strips obsahují speciální bělicí gel, který se aplikuje rovnoměrně a poskytuje přesnou kontrolu a rovně distribuované dávce pro bělicí účinek na zuby při každém použití. Technologie pro bělení se aktivuje v okamžiku, ve kterém páska a gel se dostanou do kontaktu se slinami na povrchu zubů. Pak začíná tvorbě mikroskopických bublinek kyslíku, které pronikají do barvy a dodávají se bělicích prostředků na vnitřní straně zubů.

Je vhodné dodržovat návod na obalu, aby byl vzorec bezpečný a účinný pro bělení zubů.

 • Před přímé použití pásků, nemusí čistit zuby kartáčkem. Otevřete tašku, sloupněte páska a podržte ji prsty na zadní straně.
 • Vyrovnejte páska dásní linii a nalepte ho na stranu gelu, jak těsně na zuby.
 • Používejte pásky po dobu stanovenou v pokynech, a pak odstrante je, vypláchněte ústa vodou a vyčitsěte zubů kartáčkem.

 

 1. https://cs.wikipedia.org/wiki/Zub – Zub, Wikipedia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *