DappSmile – zařízení na čištění zubů? Recenze a cena?

Doba čtení: 5 min

DappSmile Česká republikaDappSmile je moderní zubní čistič, který lze používat doma. Inovativní zařízení je dostupné v České republice a následující článek se zaměří na jeho specifika jako: Co je DappSmile a jak funguje? Výhody a přínosy produktu? Jak přístroj používat – návod k použití? Co píší zákazníci ve svých recenzích a názorech? Kolik stojí DappSmile v ČR a kde ho koupit?

OFICIÁLNÍ STRÁNKA

DappSmile je okamžitý ultrazvukový čistič zubů. Tento moderní přístroj vám umožní mít potřebnou zubní péči v pohodlí vašeho domova. DappSmile je zdatný zubní čistič, který účinně čistí vaše zuby od zubního kamene a plaku, aniž byste museli navštívit svého zubaře. S pomocí tohoto produktu ušetříte finanční prostředky a nepříjemné pocity. Kromě estetického problému může nahromadění zubního kamene v ústech způsobit zápach z úst, onemocnění dutiny ústní a dokonce i ztrátu zubů. Zmírněte to pomocí špičkového zařízení na čištění zubů a úst. Je to bezpečné a prospěšné pro vás a vaši rodinu. Používání DappSmile je také mnohem bezpečnější než jiné podobné nástroje na čištění zubů.

Zákazníci z České republiky již o DappSmile diskutují s recenzemi a názory na populárních webových fórech pro zdraví a péči o sebe. Níže si přečtěte další podrobnosti k tomuto tématu a dozvíte se také některé zajímavé aktualizace související s aktuální cenou zařízení pro zubní péči.

Tartar – mýty a fakta

Tartar – mýty a fakta

Zubní kámen si můžete vyčistit doma přírodními prostředky. Různé lékařské zdroje například vysvětlují, že zubní kámen lze vyčistit přirozeně doma pomocí jedlé sody, pomerančové kůry, sezamových semínek nebo okysličené vody. Jiní odborníci však tvrdí, že plak lze účinně odstranit doma pomocí zubního kartáčku a správné techniky čištění, používání zubní nitě a ústní vody. Pokud se plak nečistí, byť jen pár dní, působením slin mineralizuje na zubní kámen, což je tvrdá usazenina. Zubní kámen lze odstranit pouze pomocí ultrazvuku nebo ručních scalerů v ordinaci zubního lékaře. Při používání domácích prostředků k léčbě zubního kamene byste měli být opatrní, protože nesprávná manipulace by mohla způsobit trvalé trauma skloviny a dásní. Je žádoucí čistit opatrně, pod zvětšením, aby bylo zajištěno jeho odstranění všude, včetně pod úrovní koruny a na těžko dostupných místech. Po vyčištění musí být plošky zubů dobře vyleštěny.

Některá z nepravdivých tvrzení souvisejících s pravidelným čištěním zubního kamene jsou:

 • Čištění zubního kamene způsobuje jeho rychlejší tvorbu;
 • Čištění a leštění zubů poškozuje jejich sklovinu;
 • Tvorba zubního kamene závisí na složení slin;
 • Zubní kámen by měl být odstraněn, když začne způsobovat nepohodlí;
 • Čištění zubního kamene způsobuje poranění dásní a krvácení.

Co je DappSmile a jak to funguje

Co je DappSmile

DappSmile je ultrazvukový čistič zubů. Zařízení má okamžitý účinek a je vyrobeno ze speciálních materiálů vysoké kvality. Nejenže se vám podaří odstranit plak a zubní kámen, ale podaří se vám odstranit i skvrny od kávy a cigaret. DappSmile je nejúplnější řešení, pokud jde o poskytování mimořádné péče vašim zubům a dásním, kterou nelze dosáhnout u žádného zubního kartáčku. Zubní čistič pracuje pomocí vibrací, které čistí tmavé skvrny a zubní kámen ze zubů a zároveň masírují dásně. S výhodami tohoto produktu se budete moci dostat i do skrytých míst v ústech a vyčistit je. DappSmile má 3 režimy čištění: silný režim, normální režim a jemný režim. Jsou nastavitelné, aby reagovaly na vaši individuální citlivost dásní.

DappSmile zkušenosti a komentáře

Co říkají lidé ve svých recenzích a komentářích DappSmile? Náš tým dokázal shromáždit mnoho pozitivních recenzí a názorů DappSmile z České republiky. Lidé jsou spokojeni s tím, že se zařízení snadno používá a nezpůsobuje vedlejší účinky. Mnoho uživatelů ve svých názorech a recenzích píše, že DappSmile patří mezi nejlepší metody pro čištění zubního kamene doma. Dokonce i někteří zubaři doporučují čisticí zařízení. Na Instagram a Facebook zveřejňují profesionální recenze DappSmile.

DappSmile Česká republika - Cena Diskuze Recenze

Recenze:

„Vždycky jsem byl zvlášť opatrný, pokud jde o čištění zubů. Pravdou je, že v mém případě jsou slabé, takže musím pravidelně navštěvovat zubaře. Všechno se změnilo, když jsem dostal své zařízení DappSmile. Jsem velmi spokojen s jeho účinností a výkonem, takže jej doporučuji.”

„Mohu se tady na něco zeptat? Mohu si při používání tohoto produktu poškodit dásně? Trochu se bojím, protože nejsem specialista a nevím, jak přesně vyčistit zubní kámen ze zubů ani pomocí speciálního přístroje.“

„Hej, všichni! Četl jsem zde, že někteří z vás stále váhají nad DappSmile a proto jsem se rozhodl napsat tento komentář. Produkt mám a používám ho téměř každý den. Je to úžasné a nevede k žádným náhlým vedlejším účinkům. Takže to můžete zkusit bez výčitek, říkám vám.“

Výhody a vlastnosti

Zákazníci hovoří o výhodách DappSmile v některých svých sdílených recenzích a komentářích.

Výhody:

 • Šetří čas a finanční prostředky z návštěvy zubaře;
 • Rychlé a efektivní čištění;
 • Zabraňuje vzniku dutin;
 • Odstraňuje zubní plak, skvrny a dokonce i zubní kámen;
 • Obnovte zdravý úsměv a bílou barvu zubů.

Nevýhody:

 • DappSmile se neprodává v lékárně Dr. Max, Heureka

Nakupte Zde Se Slevou -50%

Cena DappSmile v České republice a kde koupit

Cena DappSmile v České republice

Kolik stojí DappSmile a kde jej koupit? Nyní si mohou všichni zájemci v České republice zakoupit originální přístroj na čištění zubů DappSmile za přijatelnou cenu. Prozatím existuje pouze jedno místo, kde se produkt distribuuje – jeho speciální webová stránka. Navštivte ji tedy a dokončete krátký objednávkový postup.

Stačí dodržet tyto 3 kroky:

 • Přidejte zařízení do nákupního košíku;
 • Vyberte svou zemi a vyplňte formulář uvedením potřebných platebních a dodacích údajů;
 • Počkejte na doručení a získejte zařízení domů.

Jak můžete vidět, distributor produktu nabízí na webu některé další promo akce. To znamená, že zákazníci budou těžit z úžasných hodnotových slev. Jednejte hned a získejte své zařízení DappSmile za dostupnou cenu.

Prodává se v lékárně Dr. Max, Heureka

Již jsme vysvětlili, že DappSmile se neprodává v lékárnách ani na Heureka. Výrobce distribuuje zařízení na čištění zubů pouze z jednoho místa – na své vyhrazené webové stránce. Pokud v lékárně nebo na Heureka narazíte na produkt, který připomíná DappSmile, jedná se o podvod nebo falešnou napodobeninu. Nevěřte těmto neautentickým nabídkám a vyhněte se jim.

Jak používat pokyny DappSmile

Přečtěte si návod k použití DappSmile. Toto je elektrické zařízení, takže má speciální uživatelskou příručku, která je přiložena k krabici. Najděte si to a přečtěte si to velmi pozorně. Uvidíte, že při používání přístroje na čištění zubů není nic složitého. Není se čeho obávat.

Jak používat DappSmile?

Pokyny jsou:

 • Nabijte své zařízení;
 • Přečtěte si uživatelskou příručku produktu;
 • Účinné čištění bez poškození zubů a dásní;
 • Užijte si svěží ústa bez bakterií.

Kontraindikace

DappSmile je uživatelsky přívětivé zařízení pro čištění úst a zubů. Je speciálně navržen pro použití doma, takže nevyvolává žádné zdravotní potíže způsobené vedlejšími účinky. Jinými slovy, klienti mohou produkt používat, aniž by potřebovali odbornou pomoc a asistenci.

Dapp Smile

Podrobnosti a specifikace

DappSmile je účinný zubní čistič, který odstraňuje skvrny, zubní kámen a zubní plak. To znamená, že přístroj jediným použitím zlikviduje škodlivé bakterie z celých úst. Také speciální design čističe je vyvinut tak, aby byl snadno použitelný a zároveň účinný. Nejlepší na tom je, že DappSmile vám ušetří finanční prostředky a strach z časté návštěvy zubaře. Níže si můžete přečíst některé důležité specifikace produktu.

Specifikace produktu:

 • Pracuje s vibracemi, které čistí zuby;
 • Masíruje dásně.
 • LED světelná plocha, která čistí těžko dostupné zóny.
 • 3 režimy provozu – jemný, normální a silný;
 • Má snadno uchopitelný tvar;
 • IPX7 vodotěsná ochrana;
 • USB dobíjecí baterie.
Sečteno a podtrženo: Výkonný zubní čistič DappSmile je zde v České republice. Inovativní přístroj pečlivě odstraňuje zubní kámen a zubní plak. Snadno se používá a nevede k výskytu nežádoucích stížností a vedlejších účinků. Klienti sdílejí pozitivní recenze a tvrdí, že tento produkt je spolehlivější než jiná podobná zařízení na trhu.

OBJEDNAT TED'

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *