Spalte 500 kalorií doma

Doba čtení: 6 min

Spalte 500 kalorií doma

Mnoho lidí trpí nadváhou, ale jejich uspěchaný každodenní život a nabitý program jim často nedovolí věnovat se aktivnímu sportu. Mnoho z nich proto hledá použitelné a efektivní možnosti pohybu v domácím prostředí. To šetří nejen čas, ale i náklady.

V několika následujících odstavcích se podíváme na některé z nejpopulárnějších, nejužitečnějších a nejúčinnějších způsobů, které by mohly pomoci spálit více než 500 kalorií. Variace jsou různé a navrhovaná cvičení a akce jsou jen částí toho, co byste mohli udělat pro zlepšení svého vzhledu, zvednutí tónu a uvolnění zbytečného napětí. Pro ještě rychlejší účinky přidejte Keto Guru do své každodenní rutiny.

Není lepší způsob, jak spálit 500 kalorií denně doma, než dělat různé cviky. Každý den můžete testovat nový, abyste zjistili, který nejlépe vyhovuje potřebám a kapacitě vašeho těla. K dispozici je kardio, jóga, chůze, používání běžeckého pásu a mnoho dalších! Další změny ve vaší stravě vám také pomohou předcházet obezitě. Musíte být také opatrní. Šálek černé kávy denně dodává energii a zlepšuje metabolismus, ale 3 a více mohou být zdraví škodlivé.

Jak spálit 500 kalorií denně doma? Je lepší chodit na 30 minut nebo skočit na běžecký pás? Může mi jóga pomoci dostat se do formy? Jaké jsou správné dietní změny, které bych měl udělat? Mohu se zbavit 500 kalorií za hodinu?

Přečtěte si náš článek, jak spálit 500 kalorií denně!

10 tipů, jak odstranit 500 kalorií z vašeho jídelníčku

10 tipů, jak odstranit 500 kalorií z vašeho jídelníčku

Zde je 10 odborných dietních tipů, jak z denního menu odstranit 500 kalorií:

  1. Dejte si sendvič ve formě salátu. Dva velké krajíce chleba s majonézou mohou dát dohromady až 550 kalorií – jezte je místo toho ve formě salátu.
  2. Vyberte si černou kávu. Grande Latte (kofein s velkým množstvím mléka) bez přidaného cukru má 220 kalorií, zatímco šálek černé kávy má 2. Pokud obvykle vypijete dva šálky s trochou sladidla, ušetříte minimálně 500 kalorií.
  3. Žvýkejte více pomalu. Žvýkání každého sousta dvakrát pomaleji, jako obvykle, vám umožní cítit se plnější s menším množstvím jídla. Výzkumy ukazují, že můžete snížit každé jídlo o 100 až 120 kalorií, čímž odstraníte téměř 400 přebytečných kalorií za den, a uspokojíte se tak s menším množstvím jídla.
  4. Uhaste svou žízeň vodou a citronem místo šumivých nápojů. Ušetříte téměř 200 kalorií za každou vynechanou sodovku a snadno spálíte 500 kalorií.
  5. Večeřet doma místo chození ven. Studie zjistila, že lidé, kteří připravovali večeři doma, zkonzumovali asi o 140 kalorií méně než lidé, kteří si obvykle objednávali, večeřeli nebo ohřívali hotová jídla. Připravte si vlastní snídani a oběd a snížíte příjem kalorií.
  6. Jezte pomalu. Snížení tempa jídla vám umožní sníst až o 300 kalorií na jídlo méně, podle studie v Journal of the American Nutrition & Dietetics Association. Za jeden den doma snadno spálíte 500 kalorií.
  7. Spěte 7-8 hodin za noc. Spálíte minimálně 300 kalorií. Výzkumy ukazují, že nedostatek spánku nejen zpomaluje náš metabolismus, ale také zvyšuje naši chuť na sladké. Studie zjistila, že lidé, kteří spali 4 hodiny v noci, zkonzumovali o 300 kalorií více než lidé, kteří spali 7-8 hodin. Dobře odpočatí lidé také mnohem častěji cvičí a i krátký trénink dokáže eliminovat 200 kalorií.
  8. Spalte 500 kalorií denně rychlou chůzí. Přidáním rychlé chůze na krátké vzdálenosti spálíte až o 20 % více kalorií – a to i při rychlejším tempu. To znamená, že 1 hodina chůze může snadno spálit dalších 90 až 120 kalorií. Vystavení se studenému vzduchu pomáhá i tím, že tělo je citlivější na hormon leptin. Účastníci studie, kteří trávili 3 hodiny denně vystavení chladu, spálili 250 kalorií navíc.
  9. Jezte více hub místo masa. Lidé, kteří nahradili červené maso houbami, jedli o 444 kalorií méně. Také jedli stejně a cítili se stejně sytí. Tento proces můžete dále zlepšit užíváním DeliSlim. Jejich účinek je rychlý a napodobuje účinek keto diety. Jejich cena je na oficiálních stránkách také velmi přívětivá.
  10. Používejte menší nádobí. Pokud použijete menší talíře, sníte až o 25 % méně. To znamená, že pokud sníte asi 550 kalorií na jídlo, můžete ušetřit asi 420 kalorií za den. Nejlepší část? Nebudete mít větší hlad, ale budete méně nafouklí.

Domácí kondiční cvičení

Existuje řada základních a vysoce účinných výkonnostních cvičení, která nemusíte být v posilovně nebo mít speciální fitness režim. Tato cvičení jsou ideální pro domácí prostředí, takže nemusíte trávit čas a zdroje jejich pravidelným prováděním za účelem spalování kalorií.

Kardiovaskulární cvičení (kardio)

Kardiovaskulární cvičení (kardio)

Tento druh cvičení je základem spalování tuhých tuků v těle a tím se zbavuje nadváhy. Nejlepší příklad intenzivního kardio tréninku zahrnuje intenzivní běh nebo rychlou chůzi po dobu 5 minut. Pro maximální pohodlí a úsporu času jej můžete otočit doma, i když jste v kanceláři. V případě, že nechcete chodit ven nebo nemáte dostatek času, můžete si jednoduše zatančit v obývacím pokoji za doprovodu své oblíbené hudby.

Dalším typem kardiovaskulárního cvičení je jízda na kole a plavání. V závislosti na intenzitě a času stráveném používáním těchto cvičení zaručeně spálíte minimálně 200 kalorií.

Kliky

Kliky

Shyby jsou dalším základním a velmi důležitým tělesným cvičením, které pomáhá nejen spálit přebytečné kalorie, ale také zpevnit a zpevnit celé tělo, s větším efektem na hrudník a triceps. Toto cvičení se provádí vleže na břiše a ruce a nohy spočívají na podlaze. Poté tělo zvednete a znovu spustíte, aniž byste mu dovolili dotknout se země. Cvik je nutné provádět s nohama nataženýma dozadu.

Pro dosažení nejlepších výsledků je vhodné vyrobit alespoň 50 (pro ženy) nebo 100 (pro muže) obličejových rekvizit. To neznamená, že to musíte udělat okamžitě – celkový počet výskytů můžete rozdělit do různých sérií. Mezi nimi můžete odpočívat asi 2-3 minuty. Zde si můžete prohlédnout další cviky na stažené bříško.

Squat

Squat

Tento typ cvičení je považován za jednu z nejúčinnějších metod spalování kalorií a zpevnění nohou a hýždí. Proto je vhodné je zařadit do svého denního plánu. Chcete-li začít, postavte se s rukama za hlavou. Snižte své tělo, jako byste si chtěli sednout, dokud s podlahou nesvíráte úhel 45°. Snažte se držet záda vzpřímená.

Pro trénink se doporučuje provádět 60 až 80 opakování, opět to není nutné dělat okamžitě. Opět je možné rozdělit opakování do několika sérií.

Útoky

Útoky

Nejlepší cvičení, které můžete kombinovat s dřepy a provádět v domácím prostředí, jsou zápasy. Jedná se o typ cvičení, které ovlivňuje nohy a hýždě v různých směrech. Kromě toho, že je utáhne a vytvaruje, jsou zdravější a odolnější. Během tréninku se doporučuje provést 12 útoků. Pro začátek si půjčte úsek rovnající se šířce ramen.

Můžete také použít přídavná závaží. Musíte je držet v rukou s dlaněmi na bocích. Pak udělejte velký krok vpřed pravou nohou a levá noha zůstane na místě. Ohněte obě kolena tak, aby pravé stehno bylo rovnoběžné s podlahou. Vraťte se do výchozí polohy a opakujte s levou nohou.

Kolik je ve skutečnosti 500 kalorií?

O tom, kolik je 500 kalorií, si můžete udělat představu, když se podíváte na složení některých oblíbených potravin. Například plátek feferonkové pizzy nebo 2 hrsti arašídů je 250 kalorií. Jablko jich má méně než 80 a dva kusy smaženého kuřete asi 400. Je také užitečné vědět, kolik se za den spálí. Podle Harvard Medical School spálí 80kilový muž asi 70 kalorií vsedě během 1-hodinové schůzky.

Některé mobilní aplikace vám pomohou měřit, kolik kroků za den ujdete a množství spálené energie. Samozřejmě můžete vždy doma spálit 500 kalorií denně užíváním kapek W-Loss. Jejich složení je plné zdravých ingrediencí, jako je papája, zelený čaj a vitamín B6, které dodají vašemu tělu energii a tonizaci.

Spalte 500 kalorií denně doma na běžícím pásu

Spalte 500 kalorií denně doma na běžícím pásu

Používání běžeckého pásu pomáhá dosáhnout dobrých výsledků při hubnutí. Nejdůležitější je dodržovat určitá pravidla, když začínáme cvičit. Kontrolovat svou váhu a spálit 500 kalorií doma na běžícím pásu je dlouhodobá práce, která vyžaduje určité úsilí. Tento proces můžete usnadnit a vyhnout se dodržování nebezpečných diet užíváním správných doplňků výživy. Za jedny z nejlepších je považována Keto Balance – zcela organické kapsle s guaranou, vitamínem B3 a ketony maliny.

Dostat se na běžecký pás je jen začátek spalování 500 kalorií denně doma. Můžete začít pomalu, ale s každým dalším cvičením zvyšujte rychlost došlapu. To nastartuje váš metabolismus a podpoří detoxikační a termogenní procesy. Připravte se, že na něm dříve nebo později začnete běhat. Jedině tak dosáhnete dobrých výsledků při hubnutí.

Spálit 500 kalorií denně doma je snadné

Dobrý pohybový režim musí být vždy podpořen vyváženou stravou. Čím méně špatných tuků a cukrů konzumujete, tím lépe se budete ve svém těle cítit. Nenechte se odradit, pokud začnete pomalu. Stanovte si vysoké cíle. Nejlepší je nechat tělo, aby si na tento proces zvyklo. Dostatek tekutin vám také pomůže spálit 500 kalorií denně doma.

Spálené kalorie bez cvičení

Spálené kalorie bez cvičení

Další úspěšná a široce praktikovaná metoda, která pomáhá intenzivně spalovat kalorie doma, souvisí s prováděním každodenních úkolů. Takže ve skutečnosti mnoho lidí spaluje kalorie, aniž by o tom věděli. Každá kapka vysavače, mytí podlah, ruční mytí, žehlení a žehlení, dezinfekce domu je činnost, která kromě toho, že se vždy provádí doma, způsobuje spalování značného množství tuku, a proto vede k odstranění kilogramů přebytek z těla.

V neposlední řadě je třeba zmínit i jídelníček. Pro udržení těla v dobré kondici není nutné podstupovat těžké, mučivé a dlouhodobé diety. Jen se snažte přijímat dostatek tekutin (alespoň 2 litry denně, abyste se vyhnuli následkům dehydratace) a vyhýbejte se tučným jídlům, těstovinám a sladkostem. Dávejte pozor, jaké potraviny zařazujete, protože některé z nich nemají ve vašem jídelníčku místo! Kromě toho je důležité rozdělit přijaté množství jídla do několika porcí, přičemž dbejte na to, abyste jedli méně, ale častěji. Zoptimalizujete tak svůj metabolismus a vaše tělo začne spalovat více kalorií za den. Omdlejí, když jsou sacharidy našimi přáteli a když jsou nepřáteli. A pozor, nenosit žádné zdraví ohrožující diety! Vsaďte na zdravou stravu.

Pokud se budete řídit těmito jednoduchými radami a zkombinujete je s domácím pohybem a KetoExpert, budete schopni snadno spálit přes 500 kalorií denně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *