7 tipů, jak mít lepší sex – mise možná v roce 2024

Doba čtení: 5 min

tipů, jak mít lepší sex

Každý chce mít lepší sex. Jen stěží narazíte na někoho, kdo by se nechtěl zdokonalovat v milování. Lidé v dlouhodobých vztazích se často obávají, že v posteli nepodávají nejlepší výkon. Úzkost vyvolané nízké libido často vede k problémům, jako je erektilní nebo plná sexuální dysfunkce, deprese a předčasná ejakulace. Ale je čas se posadit a relaxovat!

Jedna z nejpopulárnějších debat v popkultuře v roce 2024 je plánovaná versus spontánní sex. Který je lepší? No, stejně jako každá jiná forma intimity, obojí má své pro a proti. Mnozí si také myslí, že budou atraktivnější, když budou mít štíhlejší a silnější svaly. Ale existuje mnoho způsobů, jak zlepšit intimitu mezi partnery. Není důvod mít nad tím epizody vysokého krevního tlaku. Dopřejte své drahé polovičce nějaké zdravé sladké pokušení a snadno je vzruší. Nezapomeňte se soustředit na předehru!

Mnozí si mylně myslí, že to pro muže není důležité. Ale to prostě není pravda. Dobrá předehra funguje pro správnou úroveň vzrušení obou partnerů. Dokáže vás dostat do rytmu a při samotném aktu ve vás vyvolá ještě větší potěšení. Můžete to zlepšit pomocí různých organických řešení mužnosti. Dobrou volbou v roce 2024 jsou EroSept – mají zcela přírodní složení a výbornou cenu.

Jak mít lepší a vzrušující sex v roce 2024? Která z nich je lepší – plánovaná nebo spontánní intimita? Jak důležitá je předehra? Jaké jsou nejlepší produkty pro zvýšení potence a vytrvalosti?

Níže se dozvíte 7 nejlepších tipů pro lepší sex v roce 2024!

Plánovaný versus spontánní sex – který z nich je více vzrušující

Plánovaný versus spontánní sex

Spontánní sex může být fantastickým zážitkem pro oba partnery. Můžete to popsat jako snadno dosažený orgasmus po výbuchu vášně. Podle studie na německé univerzitě jde ale o naprostý mýtus. Často bývá idealizován jako výsledek zkresleného vnímání médií.

Ukazuje se, že plánovaný sex je mnohem uspokojivější než náhodné schůzky v ložnici. Nikdo neříká, jak by to mělo být naplánováno, pokud se na tom obě strany dohodnou, uvádí odborný článek publikovaný v ‚The Journal of Sex Research‘. A obvykle se vyskytuje v dlouhodobých vztazích, díky nimž se lidé v nich cítí dobře ze života.

Pokud patříte k těm, kteří si myslí, že potěšení ze sexu s partnerem časem vyprchá, měli byste rychle změnit svůj úhel pohledu. Naopak páry, které respektují vzájemnou sexuální touhu a spokojenost, spolu zůstávají déle. Nebo si myslíte, že plánování intimního rozvrhu ubírá na jeho pikantní hodnotě? Zohlednění vašich tužeb ukazuje, že hledáte efektivní léčbu a sdílenou spokojenost. Znamená to, že oceňujete kvalitu před kvantitou.

Sexuologové nám radí, abychom pro zlepšení vašich plánovaných intimních sezení udělali následující:

  • Používejte jazyk jako nástroj ke sdělování svých přání před spaním;
  • Věnujte pozornost detailům nastavení – hudba, oblečení, jídlo a nápoje;
  • Nebojte se experimentovat, pokud váš partner souhlasí;
  • Nechte předehru zažehnout jiskru vášně;
  • Mějte před sezením hodně fyzického kontaktu – doteky, objetí a pohlazení;

Význam předehry pro lepší sex

předehry

Odborníci, jako je americký sexuolog David Schnarch, tvrdí, že předehra je mnohem více vzrušující, intimnější a spojující než skutečný sexuální akt. Během milostné hry se svému partnerovi skutečně odhalíme. To nám dává schopnost splývat, jak fyzicky, tak duchovně. Mnoho produktů, které vám mohou pomoci cítit se lépe ve spojení s partnerem. Můžete zkusit aplikovat organický Casanova, abyste sebe i svého partnera plně vzrušili před a během intimity.

Předehra je v dlouhodobých vztazích velmi cenná. Odvádí nás od každodenního stresu a posílá nás do světa skutečné vášně. Předehra je nutností, pokud si chcete užít intenzivní sex. Když se na to soustředíte, potěšení se pomalu zvyšuje a je mnohem větší než pár něžných polibků a návrat k základům. Je to také dobrý způsob, jak zajistit, aby se váš partner cítil bezpečně a eliminovat předčasnou ejakulaci a sexuální dysfunkci.

Zde je návod, jak si užít skutečně vzrušující předehru:

  • Poznejte erotogenní zóny svého partnera a věnujte jim pozornost.
  • Nehrajte podle knihy – použijte svou intuici.
  • Ujistěte se, že jste v bezpečném a uvolněném prostředí.

Níže jsme sestavili 7 tipů, jak mít lepší sex v každodenním životě a dlouhodobém vztahu:

#1. Navzájem se masírujte – na dotyku záleží

masáž před sexem

Jedním z oblíbených výchozích bodů pro žhavou a vášnivou noc je vzájemná masáž. Na oblibě si získávají různé tipy na erotické masáže a tantrické masáže. Prosadila se jako bezpečná erotická technika k dosažení maximálního sexuálního potěšení. Někdy stejný efekt zajistí i obvyklá klasická masáž. Partneři se svlékají, jemně se dotýkají, kůže svědí a smyslnost se odemyká. Masáž pomalu přechází do erotogenních zón, po kterých budete jistě připraveni na velké O. Výsledky můžete ještě zlepšit užíváním pilulek Start Erotique.

#2. Vyzkoušejte nové místo

Zkuste hrát hru o lásce na novém místě. Například – na cestě domů, v autě, když jsou zavřená garážová vrata. Nebo jakmile vstoupíte do domu, na chodbu, hned za vstupními dveřmi. Ať už po předehře zůstanete na stejném místě nebo ji použijete jako rozcvičku a poté se přesunete do ložnice nebo jinam – volba je zcela na vás. Skvělým způsobem, jak se vyhnout předčasné ejakulaci a sexuální dysfunkci, je prodloužení potěšení s organickými pilulkami Prostaline.

#3. Klesl, Dotek & Buďte smyslní

smyslný pár dojemné

Když důvěřujete a plně se věnujete svým smyslům, můžete cítit každý malý detail milování. Každá emoce a dotek se stávají silnějšími a intenzivnějšími. To platí také pro zvuk, aroma a dotek. Takže zhasněte světla a nechte se vést svými smysly. To vás hodně povzbudí. Ještě jedna věc, která vše před sexem okoření, je pravidelné užívání pilulek Uromexil.

#4. Zesílit hudbu

Zapněte hlasitou hudbu, abyste ucítili basy. To vám pomůže soustředit se na rytmus hudby a partnerovo tělo a vibrace. Oba budete existovat v časoprostorové skulině, navržené pouze pro vás. Dejte zážitku erotičtější podtóny pomocí VitaProst k zahřátí!

#5. Ukažte svou náklonnost

Sex lze zahájit několika smysluplnými gesty. Pro všechny, kteří mají čas od času špinavé myšlenky, je to perfektní začátek doručování. Ale také – v přijímání milostného potěšení. Když přesně víte, co by vašeho partnera nadchlo a uspokojilo, můžete ho překvapit pár přímými svůdnými výroky. Nebo vstoupit do vysněné role. Toto gesto bude mít nepochybně ohromující účinek. Můžete se také ujistit, že sexy čas nebude promarněn zvýšením vytrvalosti a mužnosti pomocí pilulek Erectil.

#6. Hrajte si s erotogenními zónami

erotogenní zóny, žena kousání do ucha

Pro každou předehru je důležité znát partnerovy erotogenní zóny. Blázen kolem krku, uší a břicha. Nezačínejte však přímo od nich na začátku předehry. Prodlužte milostný akt. Mnoho žen také miluje, když je partner jemně líbá na krk a uši, protože jsou obzvláště citlivé na dotek. Celému tělu z toho naskakuje husí kůže vzrušením. Poté může pokračovat k prsům, včetně bradavek, břicha a vnitřní strany stehen. Udělejte vzrušení ještě silnější s Start Erotique.

#7. Svlékněte se pomalu!

Místo toho, abyste si rychle trhali oblečení (což je někdy docela vzrušující), můžete každý kus oblečení vyzývavě svlékat. Váš partner by měl samozřejmě udělat totéž pro vás. Můžete dokonce „minout“ detail a nechat na sobě například vysoké podpatky nebo sexy podvazky a ponožky… Mnohé vzrušuje, když mají na sobě jen jeden kus oděvu. Ujistěte se, že erektilní dysfunkce a problémy s prostatou nestojí v cestě vášni. Abyste tomu zabránili, užívejte BigLover.

Milujte sebe, svého partnera a své tělo

lepší sex, šťastný pár v posteli

Mít dobré reprodukční zdraví znamená starat se o svou psychickou, fyzickou a emocionální pohodu. Zkuste partnerovi připomenout, aby se o něj také staral. Mužnost a vzrušení jdou ruku v ruce s jistotou, kterou člověk ve vztahu cítí. Ujistěte se, že spolu hodně mluvíte a mentálně se znáte. To vám také pomůže zjistit o intimních fantaziích vaší drahé polovičky. A budete také náchylnější podělit se o své. Klíčem je milovat sám sebe. Naučí vás, jak skutečně milovat druhé!

Další zajímavé a užitečné články – podívejte se na náš blog!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *