5 způsobů, jak zlepšit intimitu a kvalitu vašeho sexuálního života

Doba čtení: 4 min

Zlepšete intimitu a kvalitu svého sexuálního života

Klinické studie dokazují úzké spojení mezi pravidelným sexem a užší intimitou mezi partnery ve vztahu. Pocit spojení s osobou vedle vás se obvykle dosahuje konverzací. Nebo tím, že se s ním nebojíte podělit o své nejniternější tajné fantazie. To platí pro něžnější pohlaví, stejně jako pro muže.

Učinit se přitažlivým pro toho, kdo vás přitahuje, nelze dosáhnout pouze hubnutím nebo budováním svalů. Jistě, můžete mít zářící pleť, ale to vám nepomůže uniknout depresi, pokud nejste spokojeni v posteli. Existuje mnoho způsobů, jak znovu zažehnout jiskru v posteli. Jedním z nich je otevřenost ohledně toho, co vás dostane. A mít velký zájem zjistit totéž o svém partnerovi.

Mnoho lidí trpí sexuální a erektilní dysfunkcí. Některé ze základních příčin jsou často psychologické. Jiné mohou zahrnovat nadměrné vyčerpání, stres a obyčejnou nudu. Sex není něco, co by mělo být nezajímavé. Takže občas vyzkoušejte nové věci. Dalším způsobem, jak se sladce vášnivě milovat, je užívání přírodních produktů na zvýšení libida. Nemají žádný z vedlejších účinků modré pilulky nebo léku. Jednou z nejlepších v roce 2023 jsou kapsle EroSept.

Jak být lepší v posteli? Jsou naše intimity a sex stejné? Mám se snažit být v posteli aktivnější? Jak odstranit erektilní a sexuální dysfunkci?

Níže se dozvíte 5 způsobů, jak zlepšit intimitu a kvalitu svého sexuálního života!

Intimita – jak souvisí s dobrým sexem?

Intimita

Pokud jde o intimitu, často ji ztotožňujeme se sexualitou. Sex ale může být samostatnou formou intimity. Můžeme být sexuální, aniž bychom byli intimní. A naopak. Čistě fyzická intimita jako přátelé s výhodami nebo vztahy na jednu noc nemusí nutně vyvolávat pocit intimity, vřelosti a důvěry. Ale určitě jim to může prospět! Samozřejmě, vždy můžete svůj vztah okořenit pomocí ekologických produktů, jako jsou Casanova.

Skutečnou podstatou intimity je úplné poznání osobnosti toho druhého. To zahrnuje jeho pocity, myšlenky a hledání duše. To vyžaduje čas, protože se to nestane pouze jedním rozhovorem, příjemným dnem nebo udržováním jednostranného vztahu. Všichni to hledáme, protože to potřebujeme. Ale nacházíme ho stále méně. Proč? Skutečná intimita s tím druhým může být někdy děsivá. Proces učení vyžaduje vzájemnou otevřenost, zranitelnost a sdílení.

Jsme schopni umožnit druhému, aby nás poznal lépe než my sami? Zde je několik tipů od odborných psychologů, jak toho snadno dosáhnout!

  • Buďte s danou osobou fyzicky intimní – objímejte, líbejte a držte se za ruce.
  • Dovolte si být zranitelní, aby se osoba vedle vás cítila bezpečně.
  • Emocionální intimita je založena na důvěře, pohodlí a citlivosti.
  • Psychologická intimita je založena na sdílení myšlenek.
  • Duchovní intimita znamená vzájemně se obohacovat a dávat životu smysl a smysl.

Kvalitní sexuální život a vzájemná spokojenost jsou založeny na intimitě

Kvalitní sexuální život

Sex je jedním z nejintimnějších zážitků, které mohou mezi dvěma lidmi nastat. Sbližuje, sjednocuje, smiřuje a dává teplo. Ale to, co děláte po sexu, může být vážně důležité pro budování zásadní intimity mezi vámi. Nepříjemnosti po sexu se stávají spoustě párů, ať už je jejich vztah nedávný nebo starý a dlouhodobý. Mnoho partnerů se po sexu otočí na druhou stranu a okamžitě usne. Ztrácí se skutečná intimita, díky čemuž je pár ještě více oddaný jeden druhému.

Dalším důvodem nedostatku kvalitní intimity je odmítání otevřeně mluvit o problémech v posteli. Zatímco muži se zdráhají citově připoutat, ženy se často vyhýbají sdílení toho, že jsou sexuálně nespokojené. To může v budoucnu vést k mnoha problémům. Ženská fyziologie je o něco složitější než mužská. A každý člověk je jiný. Promluvte si se svým partnerem otevřeně o tom, co přivádí zpět vaše intimní mojo. Výsledky mohou být úžasné!

Zde je několik základních tipů, jak dosáhnout skutečné vzájemné spokojenosti v posteli:

  • Tantrické sexuální rady nám říkají, abychom během intimity dýchali hlouběji, abychom se vzrušili a vzrušili rychleji.
  • Vypněte televizi a mobilní telefon, abyste minimalizovali rozptylování.
  • Nemyslete na práci a soustřeďte se pouze na svého partnera.
  • Čas od času oči dokořán – to vzruší limbickou část mozku.
  • Domácí mazlíčci nejsou povoleni – toto je čas jen pro vás a mě.

Toto je 5 způsobů, jak zlepšit intimitu a kvalitu vašeho sexuálního života, podle odborníků:

#1. Doplňujte se a ukažte, že jste spokojeni s tím, co se děje

Doplňujte se a ukažte

Je dobré se podělit, když je sexuální zážitek dobrý. Muže potřebují ocenit jejich něžnější polovičky. Lhostejné přijetí jejich úsilí může vážně zranit jejich city. Následky mohou být závažné a velmi toxické. Dlouhodobý nedostatek komplimentů může dokonce vést k nezájmu a případům předčasné sexuální nebo erektilní dysfunkce. Na druhou stranu muži mohou zlepšit svůj výkon užíváním bezpečných a organických látek zvyšujících mužskou výkonnost, jako je Erogen X.

#2. Zůstaňte fyzicky připojeni a připojeni po celý den

Objetí, projev něhy a touha po intimitě před a po sexu. Je to jen část vztahu dvou lidí, která nekončí jedním vyvrcholením. Intimita se buduje hledáním neustálého fyzického kontaktu s tělem druhého, abyste cítili jeho energii, vibrace a emoce. Snažte se chodit ruku v ruce, dejte pusu na tvář a buďte ke svému partnerovi obecně vřelí. Dalším způsobem, jak toho dosáhnout, je vzrušit se několikrát během dne. Jedním z nejoblíbenějších řešení vzájemného potěšení v roce 2023 jsou pilulky Uromexil.

#3. Najděte dokonalou rovnováhu mezi zvukem a tichem během sexu

zvukem a tichem

I když jsme konzervativnější, neměli bychom být při sexu příliš potichu. To nám pomůže vybudovat trvalejší vztah a nabudit druhou stranu. Musíme říct, jak se cítíme a co se nám nelíbí, a mluvit o potěšení, které cítíme. Nezáleží na tom, zda se vyjadřovat slovy, sténat nebo to demonstrovat s viditelným uspokojením při styku. To našim partnerům ulehčí a pomůže jim to nechat jít. Sníží také sexuální dysfunkce. Lepší vzájemné potěšení můžete získat také se smyslnými účinky Vigor Max.

#4. Lžíce Při Objímání

Vědci dokázali, že mazlení a objímání ve stylu lžičky produkuje hormon, který zvyšuje intimitu. Také touha obou partnerů po romantice. Když jste si takto blízko, citová blízkost se několikanásobně zvýší. Tímto způsobem do sebe těla zapadají jako nádoby vytvarované tak, aby do sebe zapadaly. Podle některých městských legend, pokud budete spát v poloze lžičkou, vaše láska bude trvat navždy. Užívání BlueStone pro zvýšení mužské potence a vytrvalosti také pomůže!

#5. Vždy spolu spěte ve stejné posteli

Vždy spolu spěte

Spát sám po sexu je možná největším nepřítelem intimity. Pokud jste nový pár, nebude to problém. Pokud se ale váš vztah tímto směrem ubírá již delší dobu, pravděpodobně by to byla překážka pro vážnější krok. Spánek je jedním z nejintimnějších činů lidí a zvířat. Touha sdílet tento intimní okamžik slabosti a zranitelnosti s bytostí nebo bytostí, která je pro vás důležitá, znamená hodně. A vždy budete mít šanci užít si společně v ložnici více zábavy, když použijete Balck maca.

Být intimní vám pomůže dosáhnout lepšího sexuálního uspokojení!

lepšího sexuálního uspokojení

Není nic jako cítit se milovaný a bezpečný v objetí svého partnera. Díky tomu se snáze uvolníte a naučíte se v posteli sdílet chvíle větší radosti. Nedovolte, aby vášeň z vašeho vztahu vyprchala a nevyprchala. Buďte odvážní a vylijte svou duši a intimní touhu. To může fungovat jen ve váš prospěch. Také svou drahou polovičku znovu přesvědčte, že se jim v posteli daří. Vytvoří pocit pohodlí a pomůže vám společně zkoušet nové věci. Experimentujte a užijte si svá těla naplno. Také to znovu propojí vaše duše!

>>Další zajímavé články najdete na našem blogu<<

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *