Mezoderma krém, jediný produkt pro péči o vaši pokožku!

Doba čtení: 4 min

Mezoderma Krem Česká republikaMezoderma krém – proč? Když mluvíme o mladistvosti pokožky obličeje, je nezbytné pochopit, že právě ztráta kolagenu je důvodem, proč se tvoří vrásky. Jak stárneme, kolagen se zhoršuje a již se nevyrábí v dostatečném množství. Pro navrácení mladistvosti pleti je proto nutné zasáhnout do tvorby kolagenu, a to právě dělá revoluční pleťový krém Mezoderma Cream, který díky peptidům a kmenovým buňkám dokáže pokožku obličeje zkrátka regenerovat. čas.

DŮLEŽITÉ: Krém MezoDerma již není v prodeji. Pokud hledáte péči o pleť, která vám pomůže vymazat jemné linky a pozvedne vaši pleť, toto je řešení pro vás – IntenSkin. Tento krém si ženy chválí pro jeho přírodní složení a účinnost.

Tyto peptidy působí jako jakýsi signál, který stimuluje tvorbu nového kolagenu. Tím, že se peptidy nanesou přímo na pokožku, je možné přitlačit pokožku k opětovnému vytvoření.

Úkolem kmenových buněk je naopak působit na staré vrstvy vytvářením nových.

Regenerace pokožky na obličeji je možná, klíčový je výběr přírodních produktů, které obsahují čisté a nejkvalitnější ingredience, jako je například krém Mezoderma.

Mezoderma krém: co to je?

Mezo derma krém

Mezoderma je revoluční přírodní krém na obličej, který působí mimořádným způsobem díky své schopnosti omezovat ztrátu hydratace a chránit před působením volných radikálů. Krém tím, že prodlužuje životnost buněk epidermis, pomáhá vyrovnat pokožku, působí proti tvorbě vrásek zevnitř.

Mezoderma Cream funguje, protože působí jako druh výplně vrásek, jako hydratační prostředek schopný omlazovat buňky.

Peptidy jsou fragmenty proteinů, které vysílají signál do pokožky k produkci kolagenu, a proto je Mezoderma Cream platným produktem vhodným pro každého.

Mezoderma krém: Jak to funguje?

Pleťový krém Mezoderma je tak účinný, protože obsahuje mimořádnou složku Matrixyl Synthe’6, jejíž vědecký název je Palmitol-Pentapeptid-4, silný peptid schopný stimulovat tvorbu kolagenu v pokožce.

Krém Mezoderma je schopen:

 • Vyrovná vrásky a jemné linky – účinek proti stárnutí;
 • Zvyšte syntézu kolagenu;
 • zvlhčit pokožku;
 • Zabraňte ztrátě hydratace;
 • Obnovte buňky epidermis;
 • Prodlužte životnost buněk.

Co říkají recenze Mezoderma na fórech v České republice?

recenze Mezoderma České republice Diskuze

Takže jsme věnovali zvláštní pozornost pohledu na recenze Mezoderma na online fórech. Pro krém neexistuje žádné konkrétní fórum, ale je zmíněn v mnoha komentářích a recenzích na různých kosmetických fórech. Recenze Mezoderma naleznou i odborná fóra kosmetiček a dermatologů. Jeho inovativní vzorec je velmi dobře přijímán a oceňován. Ve skutečnosti jsou všechny názory pozitivní. V některých případech jsme se nesetkali s žádnými stížnostmi nebo problémy kromě zpoždění dodávky.

Krém je vhodný pro všechny typy pleti a těží z něj ženy všech věkových kategorií. Mezoderma má podle nich velmi příjemnou vůni a texturu. Pokud se divíte, například ženy říkají, že neudělá skvrny, pokud použijete šátek nebo pleťovou masku. Závěr, ke kterému jsme dospěli při pohledu na všechny tyto komentáře a recenze, je, že Mezoderma funguje a stojí za to.

Návod: jak se to aplikuje?

Pro dosažení nejlepších výsledků je důležité používat krém Mezoderma správně podle pokynů na obalu.

Není to nic složitého, protože jde o jednoduchý krém na obličej, postup je následující:

 • Důkladně očistěte pokožku obličeje a odstraňte všechny nečistoty;
 • Používejte velmi jemné a neagresivní čisticí prostředky na obličej;
 • Osušte si obličej a natřete štědrou vrstvu krému;
 • Jemně masírujte až do úplného vstřebání;
 • Opakujte operaci denně;
 • Krém by měl být také aplikován na oblast krku.

Složení: výsledky, účinky a kontraindikace

Složení

Tajemství krému Mezoderma Youth Activator je obsaženo ve dvou klíčových složkách:

 • Matrixyl Synthe’6
 • Jablečné kmenové buňky

Tyto dvě přírodní látky v kombinaci pomáhají bojovat proti vráskám a nedokonalostem na buněčné úrovni, a proto jsou tak účinné.

Matrixyl Synthe’6 je peptid nové generace, schopný působit jako účinné plnivo. Jeho princip působení má podobný účinek jako u matrikline. Jinými slovy, stimuluje syntézu šesti hlavních složek kůže: kolagenu I, kolagenu III, kolagenu IV a lamininu 5.

Kmenové buňky jablek jsou naproti tomu revoluční technologií schopnou buňky chránit. Je to typické švýcarské jablko, které je známé svou dlouhověkostí. Tato inovativní technologie spojená s kmenovými buňkami jablka je schopna prodloužit životnost buněk dermis.

Kromě toho přípravek obsahuje další podpůrné složky, jako jsou:

 • Kaprylový triglycerid – změkčovadlo, které rychle proniká do pokožky. poskytuje ochrannou bariéru proti ztrátě vlhkosti. Působí jako zahušťovadlo a jeho hlavní úlohou je hydratovat a revitalizovat pokožku.
 • Extrakt z listů zeleného čaje – známý antioxidant je díky polyfenolům (látkám účinným při likvidaci volných radikálů) schopen zajistit dlouhotrvající hydratační účinek. Extrakt z listů zeleného čaje činí pokožku hladší.
 • Extrakt z Echinacea Angustifolia – jakýsi přírodní imunologický posilovač a bylinný prostředek proti nachlazení. Echinacea působí proti tvorbě vrásek.
 • Extrakt z guarany – antioxidant bohatý na třísloviny je schopen bojovat s poškozením způsobeným volnými radikály. Guarana je schopna urychlit regeneraci pokožky.
 • Bambucké máslo – silný hydratační přípravek, který chrání pokožku tím, že ji uzavírá účinnou hydratační a ochrannou vrstvou schopnou bojovat proti skvrnám, vráskám a ekzémům.

Má to nějaké kontraindikace?

Všechny tyto složky jsou přírodního původu. Jsou hypoalergenní. Receptura Mezoderma nezpůsobuje vedlejší účinky ani kontraindikace. Krém je vhodný pro všechny typy pleti: osvěží, zpevní a udrží ji zdravou a atraktivní. Pokud jste si našli čas podívat se na komentáře uživatelů, pravděpodobně jste viděli, že Mezoderma nevede ke kontraindikacím.

Poznámka: Účinky a výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit.

Cena krému Mezoderma: nejlepší nabídka na oficiálních stránkách? A Amazon?

Cena krému Mezoderma v České republice

Pokud už teď přemýšlíte, kolik Mezoderma stojí a kde ji v České republice nejlépe koupit, čtěte dál. Druhá otázka je skutečně velmi důležitá.

Zde je na místě zmínit, že v Amazonu a místních lékárnách byly pozorovány napodobeniny podvodů Mezoderma. Tyto napodobeniny jsou baleny s načervenalou barvou a bez certifikátu kvality. Přestože má krém čínskou značku, byly vyrobeny podvody, které se rozšířily především v Amazonu. Z tohoto důvodu je to výrobce, který přešel pouze na přímý prodej. Díky tomu je cena Mezodermy ještě atraktivnější. Když nejsou prodejci, cena produktu je nižší.

Hlavní reklamou na krém na obličej je ústní podání, takže se kupuje jako horký chléb. Cena Mezodermy v České republice je stejná jako v Německu nebo Francii.

Nabídky jsou aktuálně dostupné na oficiálních stránkách

Pojďme se nyní podívat, jaké jsou aktuálně dostupné nabídky na oficiálních stránkách výrobce Mezoderma Cream:

 • 1 balení Mezoderma za cenu pouze 48,40 EUR místo 69,90 EUR
 • 2 balení jen za 79,90 EUR místo 129,90 EUR
 • 3 balení jen za 98,50 EUR místo 129,90 EUR
 • 4 balení jen za 117,50 EUR místo 209,90 EUR

PLATBA: platba musí být provedena na dobírku (částka musí být uhrazena kurýrovi, který zásilku provádí).

DORUČENÍ: Doručení je obvykle realizováno do 1/2 pracovního dne od odeslání poptávky, která bude provedena na oficiálních stránkách, podle oblasti bydliště. Zásilka přichází v úředních hodinách, proto je důležité do objednávkového formuláře zadat adresu, na které jste během dne k zastižení.

Důležité: Zásilky zasíláme pouze na území České republiky!

DŮLEŽITÉ: Krém MezoDerma již není v prodeji. Pokud hledáte péči o pleť, která vám pomůže vymazat jemné linky a pozvedne vaši pleť, toto je řešení pro vás – IntenSkin. Tento krém si ženy chválí pro jeho přírodní složení a účinnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *