Před spaním si ošetřete pokožku

Doba čtení: 2 min

Před spaním si ošetřete pokožku

Zde je několik tipů, jak se postarat o naši pokožku, večer, před spaním: nejprve je důležité provést hluboké čištění, abyste odstranili make-up (pokud jej používáme) a stopy, které smog zanechává na obličeji, pak je nutné jemně a nikdy agresivně očistit obličej čisticím mlékem.

Jaký je správný rituál, který vám umožní vyléčit pokožku večer před spaním?

Možná ne všichni naši čtenáři vědí, že dobrý večerní kosmetický režim, dobré čištění obličeje, použití krémů na noc, stejně jako skutečný relaxační rituál, představují nejdůležitější okamžik dne s ohledem na péči o pleť.

Pro vaši péči o pleť se můžete spolehnout na OiliDermis nebo EleverSkin Glow.

Požádali jsme mnoho průmyslových operátorů, odborníků na pleť a dermatologů, aby nás navedl k odhalení tajemství nejsprávnější večerní kosmetické rutiny. To jsou body, na kterých se všichni shodli.

Především je nezbytné provést skutečné čištění. V tomto ohledu bude nutné velmi dobře vyčistit pokožku obličeje čisticím mlékem nebo jiným vhodným produktem, důkladně odstranit všechny nečistoty, které si pomáhají i s malým teplým a vlhkým ručníkem, který můžeme několikrát předat na kůži až do úplného čištění (teplo pomůže otevřít póry pokožky usnadňující čištění make-upu nebo smogových částic). Poté bude nutné nechat pokožku „dýchat“ asi minutu a bezprostředně po otřete tonikum na obličej.

starat se o svou pokožku, čištění před spaním

To by mělo být aplikováno přímo rukama a ne typickou bavlněnou podložkou; použití tímto způsobem je mnohem příjemnější a rozhodně efektivnější. Pro ty, kteří chtějí, je také možné stříkat přímo speciálním rozprašovačem na obličeji.

  • Po čištění je nutné aplikovat sérum s vysoce výživné vlastnosti možná doprovázené krémem. K tomuto kroku a indikován věnovat několik dalších sekund masírování (to umožňuje zahřát naši pokožku a aby produkt pronikl lépe, aby se dostal do nejhlubších vrstev pokožky).
  • Je-li to považováno za vhodné nebo je-li to nutné, může být před dokončením rituálu použita zklidněná nebo vyživující maska. V tomto případě si můžete vybrat krémovou masku, která se pomalu vstřebává a která jednoduše masíruje obličej bez oplachování a pokud to není problém, ideální by bylo jít do postele přímo s produktem aplikovaným na obličej.

K výše popsanému čištění, pak k čištění mléka a změkčujícímu toniku, jednou týdně by bylo vhodné provést jemný peeling. Na trhu je několik produktů, a to i se složkami přírodního a biologického původu, které díky své formulaci, které obvykle obsahují mikročástice, jsou schopny odstranit mrtvé buňky a následně umožnit výše uvedeným produktům co nejlépe provádět své působení.

Užitečné by bylo také použití produktu očního obrysu, který hydratuje a udržuje elastický s hydratačními vlastnostmi a případně se složkami proti stárnutí, které jsou schopny čelit vzhledu vrásek a zeslábly viditelnost těch, které již existují.

žena, péče o pleť před spaním, krém

Velmi užitečné jsou masky, dokonce i ty, které mají být aplikovány na oči. Známé diy masky, vyrobené z přírodních ingrediencí, které často najdeme v našich domovech, by neměly být podceňovány. Velmi užitečná je například zklidňovací maska, která může být vyrobena z jednoduchých heřmánkových kompresí nebo jogurtové, velmi výživné, které mohou být obohaceny přísadami, jako je med. Stačí hledat na internetu a vždy objevovat nové a každý s konkrétními výhodami pro každý typ problému.

Najděte více zajímavých článků na našem blogu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *