Proctotivo Recenze – Přírodní kapsle, které promění každého muže v nadaného milence?

Doba čtení: 6 min

Proctotivo Recenze Proctotivo je název doplňku, který hledáte, pokud chcete být pod prostěradlem bezchybní. Tisíce mužů v České republice tvrdí, že díky tomuto doplňku v přírodních kapslích přírodního původu znovu objevili novou sexuální energii.

OFICIÁLNÍ STRÁNKA

Proctotivo má složení schopné usnadnit expanzi tkání penisu a zlepšit sexuální výkonnost v jakémkoli věku.

Recenze, které si již můžete přečíst na internetových fórech zabývajících se produkty pro mužský sex, to popisují jako produkt, který funguje bez ohledu na problém.

Přírodní kapsle Proctotivo mají jeden z nejlepších poměrů ceny a kvality na trhu, a to i ve srovnání s přípravky na předpis nebo s těmi, které se prodávají v lékárnách.

Pokusme se podrobněji porozumět tomu, co je Proctotivo, jaké složky obsahuje, jak funguje a jaké výsledky nabízí, jak by se měl správně užívat a kde jej koupit, abyste získali nejlepší slevu z ceny.

Sex a jídlo: co jíst pro zlepšení sexuální výkonnosti?

Sex a jídlo

Udržování zdravého sexuálního života je důležitou součástí podpory pocitu pohody a může být dokonce dobré pro vaše zdraví.

Některé z výhod zdravého sexuálního života zahrnují nižší krevní tlak, lepší imunitní systém, lepší zdraví srdce, snížení deprese a úzkosti a lepší spánek. Pokud bojujete s problémy, jako je erektilní dysfunkce nebo nízké libido, váš sexuální život, duševní zdraví a sebevědomí mohou trpět.

Kromě lékařské léčby těchto typů problémů se je můžete pokusit zvládnout svými životními návyky.

Nejlepší potraviny k jídlu před sexem jsou ty, které pomáhají snižovat vysoký krevní tlak (příčinu erektilní dysfunkce), podporují lepší průtok krve a podporují zdravou hladinu pohlavních hormonů.

5 nejlepších jídel před sexem:

 • Ořechy – Ořechy a semena jsou bohaté na arginin, aminokyselinu, která pomáhá produkovat oxid dusnatý a také snižuje hladinu cholesterolu. To je významné, protože existuje velmi silná souvislost mezi erektilní dysfunkcí a rozvojem srdečního onemocnění, pravděpodobně v důsledku zhoršeného průtoku krve. Podpora zdravé hladiny cholesterolu je jen jedním ze způsobů, jak zlepšit zdraví srdce.
 • Hřebenatky – Hřebenatky jsou vynikajícím zdrojem taurinu, aminokyseliny. Taurin pomáhá zlepšit dostupnost oxidu dusnatého v krvi. Oxid dusnatý je vazodilatátor, což znamená, že pomáhá uvolnit a otevřít krevní cévy pro zlepšení oběhu. Pokud máte erektilní dysfunkci, může pomoci uvolnit vaše krevní cévy, aby krev mohla lépe proudit.
 • Červená řepa – Červená řepa je jednou z nejlepších potravin k jídlu před sexem, protože je jedním z nejvyšších zdrojů přírodních dusičnanů. Vaše tělo přeměňuje dusičnany na oxid dusnatý, který pomáhá zlepšit průtok krve a oběh. Pokud nejste příznivci červené řepy, šťáva z červené řepy může mít podobné výhody.
 • Česnek – I když možná nebudete chtít jíst česnek těsně před pohlavním stykem (má silný zápach a může vám váznout dech!), pravidelné zařazování česneku do vaší stravy může pomoci zlepšit krevní oběh a podpořit zdravý průtok krve. Podle odborných posudků česnek zlepšuje prokrvení periferních tkání jako jsou lýtkové svaly. Zlepšený průtok krve do periferních orgánů by se mohl promítnout do zlepšení erektilní dysfunkce a souvisejících stavů, jako je předčasná ejakulace.
 • Hořká čokoláda – Hořká čokoláda má vysoký obsah flavonolů, což je typ antioxidantu. Antioxidanty pomáhají bojovat proti zánětu a zlepšují průtok krve. Flavonoly také pomáhají vašemu tělu produkovat více oxidu dusnatého, což je velmi důležitý vazodilatátor. V období stresu mohou flavonoly chránit oxid dusnatý před inaktivací. Hořká čokoláda s vysokým procentem kakaa je bohatší na flavonoly. Čím vyšší procento kakaa, tím nižší obsah cukru.

Proctotivo: co to je? Jak to funguje?

Proctotivo: co to je

Proctotivo je mocný a praktický mužský spojenec pro sexuální pohodu a pro zajištění lepší sexuální výkonnosti partnerů.

Obsahuje velmi silné přísady a látky. Tento nový a inovativní doplněk je pro mnohé odborníky účinnější než řada produktů dostupných v České republice, včetně těch, které se prodávají v lékárnách.

Proctivo funguje na několika úrovních:

 • ZLEPŠUJE PRŮTOK KRVE – Penis se skládá ze dvou paralelních kavernózních těles a spongiosum. Když se tato těla naplní krví, začnou se roztahovat, což vede k erekci. Je to účinnost corpus cavernosum, která řídí velikost vašeho penisu. Když do penisu proudí více krve, je dosaženo snazší a rychlejší erekce a penis dosáhne mnohem větší velikosti;
 • ZVYŠUJE OBJEM KRYTŮ CAVERNOSA – Když se rozšiřují kavernózní tělíska vašeho penisu, otékají také tkáně, což má vliv na ztluštění a nárůst hmoty členu. Důležité je, že corpora cavernosa se trvale rozšiřují, což znamená, že i váš penis bude trvale růst;
 • ZVYŠUJE HLADINU PEXHORMONŮ – Vysoká hladina tohoto hormonu zajišťuje zvýšené libido a má také pozitivní vliv na neustálou připravenost k intenzivnímu sexu v kteroukoli denní i noční dobu;
 • OTEVŘENÉ KREVNÍ CÉVY – Díky tomu více krve naplní corpora cavernosa a corpus spongiosum penisu, a to má pokaždé přímý dopad na silnou erekci.

Na rozdíl od produktů prodávaných v lékárnách, Proctotivo funguje přirozeně obsahuje pouze přírodní složky a žádné chemické a potenciálně nebezpečné látky.

Podle výrobce jsou první účinky a výsledky viditelné již od prvních týdnů používání bez ohledu na problém.

Vezměte prosím na vědomí: účinky a výsledky se mohou lišit od jednotlivce k jednotlivci;

Proctotivo fórum: recenze a diskuze v komentářích

Proctotivo fórum: recenze a diskuze

Na Proctotivo se v recenzích a diskuzich na online fórech nezmiňuje výskyt negativních vedlejších účinků, alergií nebo jiných kontraindikací vyplývajících z jeho užívání. Kromě toho jsou na fórech pro ženy k dispozici také pozitivní ra oriecenze entační diskuze.

Oficiální fóra Proctotivo se zatím neobjevila a dosud se neobjevila na stránkách jako Heureka and Dr.Max, ale jsme si jisti, že vzhledem k nesrovnatelné účinnosti se brzy objeví i v České republice. Zatím si můžete přečíst pozitivní recenze na pánských fórech.

Tajemství účinnosti je skryto ve formulaci Proctotivo. Mezi jeho hlavní složky patří aktivní extrakty. Experti sexuologové, kteří pozorovali dobré výsledky nabízené přírodními kapslemi, uvedli, že ve skutečnosti se jejich promyšlená formulace může pochlubit mnoha přírodními složkami, které jsou velmi užitečné pro mužskou pohodu.

Proctotivo mohou používat muži jakéhokoli věku, a to i ve spojení s příjmem nebo aplikací jiných produktů.

Recenze:

„Proctotivo kapsle jsou nejlepším lékem na akutní prostatitidu a na zvětšenou prostatu. Myslím, že každý muž má s přibývajícím věkem sklony k problémům s prostatou. Ne každý je ale ochoten si problém přiznat. To způsobuje velkou bolest vašim blízkým. Zvláště pokud je vaše žena zvyklá mít pravidelný sex a užívat si vaše objetí. Poradil jsem se s přítelem, co mám dělat. Řekl mi, abych si vzal tyto kapsle. Jejich cena byla na oficiálních stránkách v pořádku, tak jsem je propašoval a začal brát. Jejich účinek byl téměř okamžitý. Od druhého dne se mé libido vrátilo do normálu. Velikost prostaty se normalizovala za 10 dní.‘ – Leonard, 50 let;

„Nikdy jsem si nemyslel, že nalezení zdraví prostaty a úlevy od bolesti může být vzdáleno jen pár kliknutí. Tyto kapsle jsou jedním z nejlepších přírodních prostředků, které si můžete v České republice objednat. Trpěl jsem nepravidelným proudem moči. Bolest a svědění byly velké. Neměl jsem chuť žít a chuť na sex. Moje žena mi řekla, že s tím musím něco udělat. Konzultoval jsem to s odborníkem na urologii a doktor mi doporučil užívat Proctotivo. Kapsle vám dodají energii a vrátí velikost vaší prostaty do normálu. Můj rodinný milostný život se také zlepšil. Teď odolávám 3x déle než předtím!“ – Tobiáš, 47 let;

„Můj přítel od té doby, co začal brát tyto kapsle, se stal mnohem silnějším. Náš romantický akt teď trvá přes hodinu a nikdy jsem nebyl v posteli šťastnější. Je mnohem vášnivější než předtím, než začal produkt brát. Vřele doporučuji všem párům trpícím problémy s erektilní dysfunkcí. Změní to, jak se vidíte, a sblíží vás!‘ — Sofie, 31 let;

Nakupte Zde Se Slevou -50%

Proctotivo cena v ČR – kde ji koupit?

Proctotivo cena v ČR

Cena Proctotivo je skvělá zpráva pro každého, kdo není spokojen se svou sexuální výkonností. Díky cenovým slevám, určeným pro Českou republiku, je totiž možné tyto silné přírodní kapsle zakoupit s 50% slevou! Za produkt zaplatíte polovinu jeho ceny!

Vyplněním objednávkového formuláře, který najdete na oficiální stránce, dostanete přírodní kapsle za pár dní přímo domů v anonymním balení, které neprozrazuje jejich obsah.

Dá se Proctotivo sehnat v lékárnách nebo na Heureka a Dr.Max?

Oficiální web Proctotivo na rozdíl od jiných prodejních kanálů (např. Heureka a Dr.Max atd.) garantuje nejlepší cenu, dopravu zdarma a platbu na dobírku.

Protektivní jak používat? Příbalový leták a dávkování

Užívání přípravku Proctivo je jednoduché. Podle pokynů výrobce k využití všech účinků Proctotivo stačí:

 1. Kapsle užívejte důsledně, každý den, se sklenicí vody;
 2. Doplněk můžete užívat před jídlem nebo po jídle;
 3. Pro další zlepšení výkonu můžete užít jednu kapsli před pohlavním stykem.

Více informací naleznete na originálním balení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku a skladujte na chladném, suchém místě, chráněném před světlem a mimo přímé zdroje tepla.

Složení a přísady

Složení a přísady obsažené v inci Proctotivo jsou všechny přírodní. Výhody a výsledky, které nabízejí mužským sexuálním schopnostem, jsou nespočetné.

Jedná se o přírodní doplněk vyrobený z velmi účinných přírodních složek, včetně:

 • Extrakt Saw Palmentto – přispívá k normální funkci močového a pohlavního systému;
 • Ženšen – Podporuje funkčnost reprodukčního systému, má pozitivní účinky na imunitní systém a snižuje pocit únavy.

Jde o spojení přírody a nejnovějších objevů v oblasti mužské sexuality. Skládá se jak z přírodních rostlinných extraktů používaných ke zvýšení mužského libida, tak z látek, které byly v posledních dvou letech uznávány jako revoluční v oblasti zvětšení penisu a zlepšení erekce.

Nejvyšší koncentrace L-argininu HCL na trhu, směs kořene ženšenu a kořene lékořice. Tak aktivující mix zatím nikdo, absolutně nikdo nevytvořil.

Je to jediný přípravek na trhu, který má tak kompletní složení, úzce přizpůsobené problémům, kterým čelí moderní člověk. Proto jsem se rozhodl přinést tento přípravek do Polska: chtěl jsem vám i mně usnadnit přístup k nejlepším technikám pro posílení erekce a prodloužení penisu.

Účinné látky obsažené v Proctotivo bezpečně pomáhají k plné spokojenosti. Produkt se může pochlubit zcela bezpečným a přírodním složením. Nejedná se o lék a lze jej zakoupit bez lékařského předpisu.

Z recenzí a komentářů k Proctotivo se neobjevily žádné kontraindikace a vedlejší účinky, a to ani po intenzivním a dlouhodobém užívání.

Existují nějaké kontraindikace nebo vedlejší účinky?

Proctotivo nemá žádný minsan, protože je vyrobeno pouze z přírodních ingrediencí. Jedná se o přírodní kapsle, které nemají kontraindikace ani vedlejší účinky a lze je užívat v každém věku.

Složení

Zvědavost

Ústřice jsou jednou z nejznámějších afrodiziakálních potravin. Afrodiziaka jsou věci, které zvyšují sexuální touhu a mohou zahrnovat potraviny, nápoje a drogy. Jedním z důvodů, proč mohou být ústřice považovány za afrodiziakum, je jejich obsah zinku. Podle znaleckých posudků má zinek pozitivní vliv na vzrušení. Nedostatek zinku, i když je v typické české stravě vzácný, může vést ke snížení libida.

Sečteno a podtrženo: Proctotivo je bezpečný a účinný doplněk stravy pro muže, kteří chtějí zlepšit a posílit svou touhu a schopnost mít sex. Účinnost a celková bezpečnost činí z těchto přírodních kapslí jednu z nejlepších alternativ, které jsou v současnosti dostupné na online trhu mezi produkty pro mužské sexuální zdraví.

OBJEDNAT TED'

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *