Promicil – revitalizační krém na nohy? Recenze, cena?

Doba čtení: 4 min

Promicil Krém Česká republikaPromicil je nově představený lék na plísně nohou. Krém je dostupný v celé Evropě a tento článek se s našimi čtenáři podělí o další informace týkající se: Co je Promicil – účinky a výhody? Jak krém nanášet – návod k použití? Co klienti uvádějí ve svých recenzích a zkušenosti? Kolik stojí Promicil – cena v České republice a kde ho koupit?

OFICIÁLNÍ STRÁNKA

Promicil lék je silný krém na mykózu. Nepřetržitá aplikace léku odstraňuje celou řadu problémů souvisejících s pokožkou nohou. Promicil je schopen neutralizovat plísně na nohou, nepříjemný zápach, pocení a kožní praskliny. Krém navíc proniká do epidermálních vrstev, čímž hydratuje a regeneruje jejich strukturu a zdraví zevnitř. Složení Promicilu je 100% na biologické bázi, což znamená, že přípravek nevyvolává zdravotní potíže a rozpory. Klienti jej tedy mohou bez obav pravidelně aplikovat.

Vidíme, že zákazníci v České republice aktivně diskutují o Promicilu s recenzemi a zkušenosti na fórech a webech. Přečtěte si zbývající text níže pro další podrobnosti. Kromě toho vám řekneme několik aktualizací o ceně bio-léku na plísně nohou.

Panthenol – zdravotní přínosy

Panthenol

Panthenol neboli dexpanthenol je prekurzorem vitaminu B a významně se podílí na metabolických procesech regenerace kůže. Lékařské texty uvádějí, že panthenol sám o sobě nemá žádný kosmetický účinek, ale stává se aktivním, když se v kůži přemění na kosmeticky účinnou kyselinu pantotenovou. Pro svou vysokou kompatibilitu se často používá v kosmetických přípravcích pro kojence. Má hydratační, protizánětlivé, regenerační a hojivé vlastnosti. Panthenol zlepšuje bariérovou funkci pokožky a její elasticitu. Navíc podporuje regeneraci buněk a hojení ran, proto se používá i při poraněních a spáleninách od slunce. Se sníženým průtokem krve rychle mizí zarudnutí kůže a snižuje se svědění. V důsledku toho mnoho výrobců obsahuje přísadu do přírodních produktů na plísně nohou.

Nejdůležitější zdravotní přínosy panthenolu jsou:

 • Přírodní původ a jemná péče o citlivou pokožku;
 • Hojivé, protizánětlivé a regenerační účinky;
 • Zlepšuje bariérovou funkci a elasticitu pokožky;
 • Odstraňuje zarudnutí, svědění a otok;
 • Hydratační a vyhlazující účinky.

Plísňová infekce na nohou – Příznaky a léčba

Co je Promicil lék a Jak funguje

Co je Promicil

Promicil je přírodní krém na plísně nohou. Hluboce hydratuje pokožku, dodává jí silnou obranu, odstraňuje plísně, zmírňuje praskliny a svědění. Na rozdíl od jiných přípravků je Promicil vhodný pro aplikaci na celou plochu chodidel. Rychle se vstřebává a nezanechává na oblečení žádné stopy. Rozsáhlé klinické studie ukazují, že Promicil patří mezi nejúčinnější léky na plísně nohou a nehtů. Již po prvním léčebném cyklu infekce projde a nevrátí se. To vše díky složení krému na 100% bio bázi. Promicil obsahuje pouze přírodní složky a jeho aplikace nevyvolává u klientů rozpory a zdravotní potíže.

Promicil Recenze zákazníků

Promicil Recenze zákazníků Česká republika

Co lidé sdílejí ve svých recenzích a zkušenostich Promicil? Většina zákazníků z České republiky sdílí pozitivní recenze a diskuze na Promicil. Říká se, že protiplísňový prostředek proniká rovnoměrně po celé postižené oblasti. Nezanechává žádné stopy na tkaninách a nevyžaduje praní. Jeho léčivé vlastnosti jsou také silné. Dermatologové doporučují Promicil s pochvalnými recenzemi na Instagramu a Facebooku. To ukazuje, že účinnost nápravy je potvrzena i odborníky.

Recenze:

Myslela jsem, že mykóza jen nakrátko zmizí a pak se vrátí. Vyzkoušel jsem mnoho léků a nic mi dlouhodobě nepomohlo. Promicil je krém, který dokáže infekci úplně neutralizovat. Jsem moc spokojená a všem doporučuji.”

„Četl jsem mnoho pozitivních komentářů o Promicilu, tak jsem si ho koupil. Začala jsem ho nanášet každý den na nehty a vrátila se jim struktura a přirozená barva. Nečekal jsem tak rychlou účinnost, ale výsledky jsou tady.“

„Nejlepší výhodou krému Promicil je jeho přirozený obsah. Nedokážu vysvětlit, jak mocné a příjemné je jeho působení. Moje kůže je nyní jemná a normální barvy. Praskliny jsou pryč a já už netrpím tím neustálým svěděním.“

Výhody a přínosy léku na mykózu

Obvykle se někteří z klientů ve svých recenzích a zkušenosti vyjadřují k výhodám Promicilu.

Výhody:

 • Bez příznaků plísní od první aplikace;
 • Zcela odstraňuje mykózu pouze s 1 cyklem použití;
 • Zmírňuje svědění, praskání a podráždění pokožky;
 • Neutralizuje nepříjemný zápach;
 • Stabilizuje práci potních žláz;
 • Hojí rány a praskliny na chodidlech.

Nevýhody:

 • Promicil se v lékárně neprodává.

Nakupte Zde Se Slevou -50%

Jak aplikovat Promicil: návod, užívání

Přečtěte si dostupný návod k použití Promicil. Nezapomeňte nanášet revitalizační krém na nohy každý den, abyste si užili trvalé výsledky. Michele Passero je uznávaný dermatolog. Věří, že Promicil již dlouho prokázal svou účinnost. Jeho silnou stránkou je široký záběr. I když nemáte všechny příznaky, je vhodné používat krém k preventivním opatřením.

Jak aplikovat Promicil krém? Dávkování?

Pokyny jsou:

 1. Před použitím si nohy důkladně očistěte a dobře osušte;
 2. Naneste tenkou vrstvu krému na chodidlo;
 3. Používejte každý večer před spaním po dobu 30 dnů.

Vedlejší účinky

Promicil nezpůsobuje žádné zdravotní potíže ani jiné náhlé rozpory díky svému patentovanému biologickému složení. Neobsahuje žádné nebezpečné přísady ani jiné nežádoucí složky. Klienti tak mohou krém aplikovat pravidelně a bezpečně.

Složení

Složení

Složení Promicilu je zcela organické. Receptura obsahuje cenné složky, jako je alantoin, triclosan a panthenol. Níže uvidíte úplný seznam důležitých složek, které tvoří konečné složení léku na plísně nohou.

Hlavní složky přípravku Promicil jsou:

 • Glycerin – má antiseptické vlastnosti, chrání suché tkáně a obnovuje poškozené oblasti nehtů;
 • Urea – zlepšuje vstřebávání dalších složek do pokožky, má anestetické vlastnosti a chrání před patogenními bakteriemi;
 • Síran hořečnatý – má zklidňující účinky. Zastavuje šíření mykóz a zabraňuje jejich opětovnému výskytu;
 • Extrakt z květu měsíčku lékařského – aktivuje ochranné funkce a stimuluje procesy obnovy buněk. Také urychluje procesy regenerace tkání.

Promicil cena v České republice a kde koupit

Promicil cena v ČR

Kolik stojí Promicil a kde ho koupit v ČR? Od této chvíle výrobce přírodního prostředku poskytuje klientům možnost zakoupit Promicil za přijatelnou cenu. Aby se tak stalo, výrobce krému jej distribuuje pouze prostřednictvím své vyhrazené webové stránky. Zde najdete krátký formulář žádosti o objednávky. Vyplňte ji a získejte atraktivní cenovou nabídku Promocil.

V současné době na stránkách krému na mykózu běží četné speciální kampaně. Všechny poskytují zákazníkům přístup k dalším slevám a dalším bonusům. Zkontrolujte je nyní a získejte svůj účinný krém proti plísním Promicil za dostupnou cenu.

Prodává se v lékárnách, Heureka, Dr. Max

Ne, autentickou značku Promicil nenajdete v lékárně ani na Heureka, Dr. Max. Situaci jsme vysvětlili v předchozím odstavci. Pokud tedy v lékárně uvidíte krém, který vypadá jako Promicil, je to jen potenciální falešná napodobenina a podvod. Naším cílem je pomoci klientům se těmto situacím vyhnout. To znamená, že byste se neměli pokoušet sehnat v lékárně originální přípravek Promicil.

Sečteno a podtrženo: Bylinný krém na plísně nohou Promicil je dostupný v České republice. Působení léku neutralizuje všechny typy plísňových infekcí. Zákazníci na něj píší pozitivní recenze a zkušenosti. Složení krému je na biologické bázi a nevyvolává vedlejší účinky. Tento produkt je naopak účinnější než konkurenční značky na trhu.

OBJEDNAT TED'

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *