Visadore Recenze | Jak funguje krém proti stárnutí? Cena

Doba čtení: 7 min

Visadore Krém Česká republikaVisadore je nový zkrášlující krém na obličej, který se postará o vaši pleť. Pleťový krém Visadore s účinkem proti stárnutí má mimořádný účinek: působí proti vráskám a funguje na všechny typy pleti. Vyplývá to z několika recenzí o Visadore sdílených na internetových fórech, a to navzdory skutečnosti, že tato kosmetika je na trhu v České republice poměrně nová.

OFICIÁLNÍ STRÁNKA

Visadore oživující účinek krém na obličej je považován v názorech mnoha, důstojná náhrada za nejlepší postupy liftingového efektu. Jeho seznam složek se pyšní přírodními, ale účinnými látkami, což z něj činí vhodný krém na obličej pro všechny ženy.

Visadore působí na hluboké vrásky již po několika týdnech a pomáhá bojovat proti všem skvrnám. Pleťový krém Visadore má také mimořádné účinky na typické problematické partie (jako jsou vrásky pod očima, vrásky na čele a po stranách úst a nosu).

Visadore nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a právě z těchto důvodů patří mezi nejoblíbenější produkty v České republice, a to v této druhé polovině roku 2024.

Podívejme se v této podrobné recenzi Visadore na všechny vlastnosti tohoto úžasného produktu.

Vrásky na obličeji: 6 tipů, jak zastavit předčasné stárnutí pleti

Vrásky na obličeji

Věk je jen číslo. Jistě, ale stárnutí je něco viditelného!

Proti přirozenému stárnutí opravdu nic nezmůžete, ale můžete udělat některé věci, abyste předčasnému stárnutí zabránili. Časem se nám všem objeví jemné linky, vrásky a náš obličej nakonec ztratí svou přirozenou mladistvost. Naše pleť bude sušší a tenčí. Na tom není nic špatného!

I když stárnutí nemůžete zastavit, rozhodně můžete předčasné stárnutí ovlivnit. Sestavili jsme pro vás seznam tipů, které si můžete snadno osvojit, abyste zpomalili vliv věku na vaši pleť:

 1. Čištění pleti – To je první krok ke zdravé a zářivé pleti. Obličej byste si měli čistit alespoň dvakrát denně jemným čisticím prostředkem. To vám pomůže zbavit se veškerého oleje, potu, nečistot a dalších toxinů, které ucpávají póry. Pomůže vám to odstranit odumřelé kožní buňky a pozvednout obličej. Pokud patříte k těm, kteří používají make-up, vždy jej odstraňte odličovacím přípravkem a poté si obličej vyčistěte. Udělejte to a poté začněte s rutinní péčí proti stárnutí pleti.
 2. Chraňte svou pleť před sluncem – To je nejúčinnější způsob, jak zabránit předčasnému stárnutí pleti. Ať prší, nebo svítí slunce, vždy používejte opalovací krém! Měl by být součástí vaší každodenní rutiny, stejně jako čištění zubů. Při jeho nanášení buďte velkorysí, protože pokud se namažete málo, nebude to k ochraně pokožky před škodlivým UV zářením stačit. Nezapomeňte ho znovu nanést po 3-4 hodinách. Ve slunečných dnech si také můžete zakrýt obličej brýlemi a kloboukem.
 3. Dávejte si pozor na to, co jíte – Co se děje uvnitř, může být vidět i navenek! Proto je důležité jíst výživné potraviny. Zařazení bílkovin, jako jsou ryby, fazole a libové maso, do jídelníčku pomáhá vytvářet kolagen, zatímco potraviny bohaté na vitamin C pomáhají pleti vypadat mladě. Potraviny bohaté na antioxidanty také vytvářejí svěží DNA a červené krvinky. To dodává obličeji kyprý vzhled.
 4. Pijte hodně vody – Pokud jste si mysleli, že pití surové vody za den prospěje pouze vašemu tělu, pak se mýlíte, protože tento elixír života funguje i na vaši pleť! Udržujte svou pleť dobře hydratovanou a bude zářit zevnitř.
 5. Přestaňte kouřit – Další důvod k vašemu již existujícímu seznamu, proč přestat kouřit! I když to není tak důležité jako snížení pravděpodobnosti onemocnění rakovinou plic nebo srdečními chorobami, kouření může také poškodit vaši pleť. Kouření výrazně ovlivňuje náš vzhled, způsobuje předčasné stárnutí pleti, vrásky a zabarvené zuby.
 6. Vyhýbejte se nadměrnému pití alkoholu – Stejně jako kouření může mít i nadměrné pití alkoholu negativní vliv na váš organismus. Zatímco vaše játra dostanou zabrat, vaše pleť bude také trpět. Alkohol totiž vaše tělo dehydratuje a zanechává vaši pleť mdlou a suchou! Proto si dvakrát rozmyslete, než si dáte druhou sklenku vína!

Domácí opravné prostředky pro vrásky

Visadore: co to je?

Visadore: co to je?

Visadore je inovativní krém na obličej, který obsahuje cenné látky a složky, které vyživují pleť a viditelně ji omlazují. Naše pleť vlivem času a útoků vnějších činitelů ztrácí svou přirozenou pružnost, svěžest a pevnost.

Visadore pomáhá odstranit věk z obličeje. Přípravek, který splňuje nejvyšší standardy kvality a jehož účinnost byla prokázána u mladé i starší pleti. Visadore pomáhá nastartovat proces omlazení a zároveň vyživuje a chrání. Tento krém pomáhá obnovovat a udržovat výrazné kontury obličeje.

Přírodní bioaktivátor mládí můžete použít také na krk a dekolt. Za svůj všestranný účinek vděčí mnou vyvinutému komplexu, který stimuluje pleť na 5 úrovních: regeneraci, zpevnění, vyhlazení, hydrataci a ochranu.

Jak to funguje?

VISADORE – je krém na obličej, který působí díky složkám, jež jsou schopny proniknout do dermis a nasytit ji blahodárnými živinami, které spouštějí regenerační procesy.

Bioaktivátor mládí zvrátí známky stárnutí pleti podle 1 jednoduchého principu působení u zdroje. Přirozeně programuje kmenové buňky pokožky k jejich neustálému množení. Tento jev se nazývá „přirozená stimulace KES-1“.

Díky množení nových kožních buněk dochází k postupnému odlupování starých (vrásčitých a měkkých) buněk. Odhalují tak nový a mladistvý tvar obličeje. Stejně jako had odstraňuje starou kůži, zbavíte se i vrásčité vrstvy. Jedná se o účinný proces. Nezaznamenáte šupinaté skvrny na kůži ani podráždění.
Komplex obsažený v bioaktivátoru mládí má navíc regenerační, silně hydratační a ochranný účinek na pleť. Aktivuje mládí ze všech možných stran.

Visadore podle vyjádření vývojářů jeho složení působí proti:

 • Vrásky kolem úst, očí, čela a ústních koutků;
 • Vypíná pokožku povislých očních víček, redukuje kruhy pod očima a tmavé kruhy;
 • snižuje viditelnost nosoretní rýhy, působí proti mdlé pleti a pomáhá tonizovat povislý obličejový ovál.

Díky tomuto krému:

 • Budete mít atraktivní vzhled, který bude přitahovat komplimenty;
 • Ušetříte spoustu peněz, které byste utratili za omlazující procedury;
 • Budete přitažlivá i bez make-upu 24 hodin denně, dokonce i po probuzení.

Používáte podkladovou bázi?

Krycí podkladová báze je kosmetický přípravek, který si ženy na celém světě kupují nejčastěji. Umožňuje zakrýt některé vrásky a zabarvení, ale není lepší mít přirozeně krásnou pleť bez všech nedokonalostí a známek stárnutí?

Používání podkladové báze, fluidu nebo kompaktu a pudru ničí vaši přirozenou krásu!

 • VYPADÁ NEPŘIROZENĚ – Podkladová báze často vytváří efekt masky, a proto vypadá zkarikovaně. Navíc je velmi obtížné vybrat správný odstín podkladové báze;
 • Urychluje tvorbu vrásek – Vede k vysušování pleti a odtud je už jen krůček k hlubokým vráskám;
 • OBTÍŽÍ POKOŽKU – Nejenže vaše pleť nedýchá, ale objevují se černé tečky a pupínky, které ucpávají póry.

Už nemusíte být otrokem podkladové báze a pudru!

Jen si představte, jak úžasné bude rozloučit se jednou provždy s nanášením podkladové masky. Tohle je konec každodenního líčení. Už žádné líčení a odličování Žádné pálení ani podráždění po odlíčení. Začátek svobody: jste krásná a fenomenální 24 hodin denně, dokonce i ve vaně, sauně nebo bazénu.

Upozornění: účinky a výsledky se mohou u každého jedince lišit;

Visadore: recenze a zkušenosti na online fóru

Visadore Krém Česká republika - Cena Recenze užívání

Co říkají zákazníci na kvalitu Visadore? Názory a recenze na fórech se shodují ve vyjadřování pozitivních názorů na tuto revoluční a především bezpečnou kosmetiku díky přírodnímu složení.

Negativní Visadore recenze se neobjevily na žádném fóru. Stejně jako neexistují žádná oficiální fóra Visadore. Stejně tak je však pravda, že v komentářích a zpětné vazbě od těch, kteří jej použili, je zdůrazněno, že při správné aplikaci je tento krém proti vráskám na obličej skutečně mimořádný.
Zde jsou účinky působení bioaktivátoru mládí, potvrzené názory a radami mnoha odborných kosmetologů:

 • Působí na výskyt vrásek za 28 dní – stimuluje kmenové buňky pokožky k intenzivnímu množení. Díky tomu se stará a vrásčitá epidermis odlupuje a odhaluje mladistvý vzhled obličeje a krku. Výrazové linky, vrásky a hluboké rýhy se vyplňují a pleť se stává hladkou a zářivou;
 • Radikálně zpevňuje pokožku a tvaruje ovál obličeje – zvyšuje produkci kolagenu a elastinu, díky čemuž se pokožka stává pevnější a pružnější. Tvaruje se ovál obličeje a redukuje se dvojitá brada. Lícní kosti a linie čelisti jsou zvýrazněny;
 • Zlepšuje tón pleti – normalizuje pigmentaci pleti, snižuje zabarvení a zarudnutí a dokonce odstraňuje stařecké skvrny. Obnovuje rovnoměrný tón pleti, takže není nutné používat podkladovou bázi;
 • redukuje tmavé kruhy, otoky a váčky pod očima – což jsou nejrychleji se objevující známky stárnutí, které jsou eliminovány ošetřením bioaktivátorem mládí. Oční okolí je zklidněno a očnímu okolí je navrácena mladistvost;
 • Chrání pleť před stárnutím – hloubkově hydratuje i nejhlubší vrstvy epidermis, a to je naprostý základ mladistvého vzhledu pleti. Dodává pleti také odolnost vůči UV záření nebo znečištění.

Jako vždy, kontrola skutečných recenzí, budeme aktualizovat tuto naši recenzi, v případě, že se objeví nějaké negativní Visadore recenze na online fórech, které často navštěvujeme, nebo pokud budou zmíněny na stránkách a fórech.

Recenze

„Používám Visadore již několik měsíců a jsem naprosto ohromen výsledky! Vrásky se mi viditelně zmenšily a moje pleť vypadá mnohem mladší a hladší. Líbí se mi, že je vyroben z přírodních složek a nemá žádné vedlejší účinky. Tento krém vřele doporučuji všem, kteří hledají bezpečné a účinné řešení proti stárnutí. Děkuji vám, Visadore!

„V minulosti jsem vyzkoušela mnoho krémů proti stárnutí, ale žádný nefungoval tak dobře jako Visadore. Nejenže redukuje vrásky, ale také zlepšuje celkovou strukturu a zářivost mé pleti. S výsledky jsem velmi spokojená a nedokážu si představit, že bych používala jiný krém. Také to, že je složen z přírodních složek, je obrovské plus. Děkuji vám, Visadore, že jste mi vrátili mládí!“

„Jako člověk, který se potýká s citlivou pletí, jsem váhala, zda vyzkoušet Visadore. Ale jsem moc ráda, že jsem to udělala! Nejenže je šetrný k mé pleti, ale výrazně snížil výskyt mých jemných linek a vrásek. Mám pocit, že moje pleť vypadá a působí zdravěji než kdykoli předtím. Jsem vděčná, že jsem našla tak úžasný výrobek, a určitě ho budu používat i nadále. Děkuji vám, Visadore!“

Nakupte Zde Se Slevou -50%

Visadore cena v České republice – kde koupit ?

Visadore cena v České republice

Na oficiálních stránkách Visadore pro Českou republiku je v současné době nejvýhodnější cena. Ve skutečnosti je aktivní neopakovatelná sleva, díky které si můžete koupit svůj nový krém pro krásu a mládí za pouhých 1799 CZK!

Zde je návod, jak objednat Visadore krém na obličej za nejlepší cenu online, přímo z oficiálních webových stránek:

 • V online formuláři na oficiálních stránkách zadejte své jméno a platné telefonní číslo.
 • Zavolá vám konzultant z distribuční společnosti, kterému uvedete preferovanou adresu pro doručení.
 • Visadore obdržíte během několika dní kurýrní službou, platba na dobírku.

Nyní už stačí jen používat Visadore krém na obličej podle navržených pokynů.

Výrobce Visadore séra pro mládí nabízí všem svým zákazníkům trojnásobnou záruku:

 • JEDNODUCHOST – nemusíte se namáhat, mít speciální dovednosti ani číst složité návody. K omlazení v pohodlí domova – diskrétně a levně – stačí každé ráno a večer namazat obličej bioaktivátorem mládí. Používá se jako běžný krém na obličej. A pokud chcete omladit krk a dekolt, naneste jej i na tyto oblasti.
 • ÚČINNOST – Bioaktivátor mládí přináší viditelnější výsledky než mnoho nejoblíbenějších krémů proti vráskám na světě dohromady. Je to proto, že se jedná o jediný a první přípravek na světě, který jednou provždy „naprogramuje“ pokožku k množení kmenových buněk a produkci kolagenu a elastinu. A tím pádem: dokonale hladká, pevná pleť bez jakýchkoli kožních nedokonalostí.
 • BEZPEČNOST – Bioaktivátor mládí je 100% přírodní ošetření. Neobsahuje žádné nebezpečné látky, které by mohly pokožku podráždit. To je velmi důležité. Díky tomu můžete klidně spát, protože za svou krásu neplatíte zdravím. Přípravek nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a lze jej bezpečně používat i v případě, že máte citlivou nebo reaktivní pokožku se sklonem k alergiím.

Visadore najdete v lékárnách nebo na stránkách HEURÉKA, DR. MAX?

Visadore není k dispozici v lékárnách. Navíc díky akci nabízené výrobcem (která neplatí na podobných stránkách jako HEUREKA, DR. MAX) můžete krém zakoupit se slevou 50 %, s dopravou zdarma!

Visadore jak jej používat? Příbalový leták a dávkování

Visadore se prodává v praktické 25ml nádobce, kterou je vhodné mít stále u sebe.

Příbalový leták doporučuje: „Vezměte si na starost přípravek:

 • Vezměte malé množství krému z nádobky a naneste jej na předem očištěnou a suchou pokožku obličeje;
 • krouživými pohyby masírujte obličej a krk, dokud se krém zcela nevstřebá.
 • Visadore by se měl používat denně, nejlépe ráno (před nanesením make-upu) a večer (po odlíčení).

Visadore: složení a přísady

složení

Visadore je kosmetický krém na obličej se složením bohatým na přírodní složky. Složení tohoto krému má přirozený tonizující a povzbuzující účinek, který pomáhá obnovit přirozenou krásu pleti a dodává jí jasnější a pevnější vzhled.

Visadore pomáhá předcházet změnám pleti souvisejícím s věkem – zlepšuje barvu pleti, obnovuje tonus a podporuje přirozenou tvorbu elastinu a kolagenu. Jemné, méně viditelné vrásky se téměř zcela obnovují a velké vrásky se postupně stávají stále méně viditelnými.

Mezi nejsilnější složky Visadore patří kmenové buňky a extrakt z hroznových jader, které mají intenzivní zpevňující účinek, dodávají tonus všem vrstvám pleti a:

 • Pomáhají pleť hydratovat a udržovat správnou úroveň vlhkosti;
 • Pomáhají udržovat a posilovat ochranný systém kožních buněk;
 • dodávají pleti hladkost a zářivost.

Přírodní složky pomáhají obnovit přirozeně krásný vzhled pleti díky neustálé hydrataci.

Účinné látky Visadore bojují proti vráskám v obličeji a kolem očí. Pleť je viditelně hladší a tváři se vrací mladistvý vzhled.

Proaktivní složky chrání pleť před vlivem okolních faktorů.

Složení Visadore neobsahuje nebezpečné syntetické složky ani přidané konzervační látky. Pečlivě vybrané složky pronikají do nejhlubších vrstev dermis a nasycují ji prospěšnými látkami, které spouštějí regenerační proces.

Kontraindikace nebo vedlejší účinky přípravku Visadore?

Snažili jsme se najít vedlejší účinky přípravku Visadore. Zatím však nejsou k dispozici (pravděpodobně z titulu toho, že se jedná o přírodní produkt, ani být nemusí).

Také žádné negativní recenze o Visadore kontraindikace a vedlejší účinky, nejsou nalezeny v žádném z on-line fór, které jsme analyzovali. Zdá se, že složky Visadore podle odborného názoru nemají žádné kontraindikace ani vedlejší účinky.

Tip

Omezte cukr a sůl – Cukrovka, obezita a srdeční choroby: cukr je již zodpovědný za mnoho problémů ve vašem těle. Věděli jste ale, že konzumace příliš velkého množství cukru škodí i vaší pleti? Urychluje rozpad kolagenu a brání cévám přenášet kyslík a živiny do pokožky. Stejně tak přijímání příliš velkého množství soli dehydratuje tělo i pokožku.

Podtrženo a sečteno

Visadore je pleťový krém s přírodními složkami. Snadno se používá a má dobré hodnocení v komentářích zákazníků zveřejněných na online kosmetických fórech. Mnoho zákazníků v České republice, kteří používají Visadore krém na obličej, jej považuje za jeden z nejvyhledávanějších kosmetických produktů, na online trhu.

OBJEDNAT TED'

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *