7 Mýtus a bludy o sexu

Doba čtení: 4 min

7 Mýtus a bludy o sexu

Sexuální revoluce přišla a změnila svět, což nás šiřilo stranou náš středověký pojem genderových vztahů, pravidla přitažlivosti a roli muže a ženy v nich. Specializovaná literatura a filmy pro dospělé daly většině lidí představu o široké škále různých technik a technik, které mohou být použity v milostném umění, čímž vytvořily jakýsi podstavec, jehož prostřednictvím se každý může ponořit do obrovského světa potěšení a dát vůli své představivosti. Považujeme se za osvobozenou a romanticky zlomenou společnost, ale stále existuje velké množství mýtů a bludů o sexu, kterým otročíme.

To je způsobeno především tím, že si neuvědomujeme, že dotyčné filmy pro dospělé se často hrají ve scénáři a herci v nich hrají naše fantazie, ne akty potěšení pro sebe, což může skutečně apelovat na našeho partnera. Často nám chybí nejdůležitější prvek v harmonických sexuálních vztazích. Ať už máme skutečný intimní vztah s osobou, s níž jsme se rozhodli sdílet naši postel, musíme s ním mluvit, abychom objasnili společné fantazie a touhy, které máme tendenci dopřát.

Sex jako způsob lidské komunikace

muž a žena

Harmonické sexuální vztahy jsou důležitou součástí každého vztahu, ať už se vyroste do vážného romantického zážitku nebo zůstane pomíjivým zážitkem. Díky nim jsme přežili jako druh a byli jsme schopni najít způsob, jak se vyvíjet do takové míry, že se stáváme dominantní skupinou biologického rodu. Abychom však mohli nejintimnější zážitek z jednoduchého aktu spoluvytváření v jakési milostné umění, musíme být schopni setřást zábrany a poznat jak naše vlastní tělo, tak i tot opačné.

Věděli jste například, že mužský penis je úžasný orgán s nesčetnými funkcemi? Totéž platí pro květinovou vagínu. Pokud použijeme správný typ stimulace, abychom apelovali na partnera, můžeme se sejít na absolutní vrchol intimního požitku a extáze. K tomuto cíli může přispět i řada přírodních produktů. Příkladem podobného léku na požitek jsou Big Lover.

Zde je několik podivných faktů o sexu, které možná nevíte:

  • Průměrná doba pohlavního styku nepřesahuje 15 minut s předehrou v ceně.
  • Ženy, které masturbovat častěji může také snadno dosáhnout orgasmu při pohlavním styku.
  • Velké procento zástupců spravedlivého pohlaví se nemůže dostat ani do konce bez klitorální stimulace a hry.
  • Masáž s aromatickými esenciálními oleji kolem erotogenních zón zvyšuje potěšení.
  • Sluneční světlo, šálek slazené kávy nebo červeného vína stimulují syntézu a uvolňování serotoninu do mozku, což zdůrazňuje požitek.
  • Ženy jsou nejsnadněji vzrušivé těsně před a po jejich měsíčnícyklus.

Má Internet Kill touha po sexu?

muž a žena s telefony

Nedávné studie na toto téma poukazují na to, že nekonečné možnosti sítě často vytvářejí napětí a ochlazování vztahů v párech. Výzkum provedl prof. . David Spiegelalter z Cambridgeské univerzity, který dokonce plánuje vydat odbornou knihu.

Data zveřejněná vědcem ukazují, že v té době měl průměrný pár sex asi 3krát za měsíc, zatímco na počátku 21. Prof. Spiegelalter spekuloval, že pokles počtu byl způsoben tím, že virtuální komunikace a volná dostupnost filmů pro dospělé na internetu poněkud zkreslila naši představu o intimní komunikaci mezi páry. Stejně tak rostoucí rozdílnost hranic mezi soukromým a veřejným životem vede k menšímu soužití, což zejména nevytváří mnoho předpokladů pro kvalitu a kvantitativně uspokojivý veřejný život.

Věnujme více pozornosti 7 nejoblíbenějším mýtům a bludům o sexuálních vztazích a jak přesně se dostanou pryč s realitou.

Mýtus #1. Ženy hledají lásku, a muži – Sex!

muž a žena v posteli

Tato iluze je zakořeněna v představě, že zástupci spravedlivého pohlaví jsou více emocionální a náchylní k náklonnosti, zatímco ti silní jsou připraveni jít po každé hezčí ženě, která je připravena jít s nimi do postele a vypadá lépe. V době, která přichází po sexuální revoluci, je absurdní mluvit o tomto druhu stereotypů.

Existuje mnoho mužů, kteří jsou rádi, že přijít do vztahu, stejně jako dostatečný počet žen, které hledají pouze fyzický požitek. Je to spíš o tom, zda jste se setkali s tou správnou osobou, se kterou chcete sdílet svůj život.

Mýtus #2. Velikost dlaní a nohou = Velikost důstojnosti?

muž nosí boty

Existuje populární dojem, že velikost mužského pohlaví člena lze odhadnout podle velikosti nohy nebo dlaně. To samozřejmě není vědecky odůvodněné prohlášení a není na tom nic pravdivého. Zamyslete se nad svou osobní zkušeností. Jak často jste někdy měli zápas? Velikost penisu, stejně jako velikost poprsí, závisí výhradně na koncentraci různých typů hormonů v těle.

Mýtus #3. Ženy dosáhnout orgasmu pouze prostřednictvím vaginální sex!

Něžný sex je těží z toho, že to může skončit dvěma různými způsoby – klitorální a vaginální. Většina žen si dokonce stěžuje, že nemohou zažít orgasmus bez nějaké formy stimulace. Dalším bonusem ženského sexuálního systému je, že si mohou dopřát nejsilnější stupeň radosti opakovaně a důsledně, aniž by museli přestávky na odpočinek. To neplatí pro absolutně každého, ale z velké části – ano!

Mýtus #4. Jídlo je nutně afrodiziakum!

jahody, čokoládové

Již jsme se zmínili o významu individuálního biochemického složení v těle každého člověka. Dokonce i když budete jíst tucet ústřic k snídani, jako legenda o nejslavnější milenec – Casanova říká, že neexistuje žádná záruka, že to bude mít vliv na vaši sexuální chuť k jídlu a stupeň vzrušení. Totéž platí pro čokoládu a bylinky pro sexuální blaženost. Většina důrazu smyslové a touha po intimní kontakt znamená způsobit, že tělo uvolnit více dopaminu a serotoninu – tzv “ „hormony štěstí“, které zlepšují náladu a zvyšují pravděpodobnost, že budeme reagovat na vnější podnět nebo se sami stanou jeho zdrojem.

Mýtus #5. Pouze muži mají filmy pro dospělé!

muž sleduje erotiku

Důvodem existence tohoto mýtu je, že něžný sex je ze své podstaty skromnější a pocit zdrženlivosti a studu. Pokud se jich zeptáte, většina z nich vám řekne, že nemají rádi sledování filmů pro dospělé. Ve skutečnosti, většina z nich sledovali, a dokonce si užili některé z nich. Ale nikdy ti to neřeknou.

Přečtěte si více: Bylinkové čaje

Mýtus #6. Je normální, že se žena nedostane na konec!

To je naprosto nepravdivé a mylné. Každý účastník intimního aktu radosti a vzájemného potěšení z těl si zaslouží zažít nejvyšší extázi. Je důležité sdílet více se svým partnerem o tom, co vás vzrušuje a co vás odstrkuje. Je to jediný způsob, jak dosáhnout harmonie. Nebuď sobecká!

Mýtus #7. Muži myslí na sex každých 7 sekund!

Hodiny

Bylo zjištěno, že silný sex myslí mnohem častěji o sexu než jemný. Ale pokud jejich myšlenky skočil na toto téma každých 7 sekund, pak to naznačuje, že by chodit v rozrušeném stavu všude. Oh, to by bylo určitě zřejmé!

Může potěšení být vzájemné a maximální!

Požitek z intimního aktu sdílení těla s opakem je jedním z největších potěšení člověk může zažít. Je to opravdová extáze. Mnozí se však nemohou uvolnit natolik, aby mu vyhověli. V takových případech je dobré vědět, že se můžeme spolehnout na bezpečnou pomoc s přírodními složkami. Podobným produktem je bylinný roztok EffectEro.

 

Podívejte se na další články v naší sekci Blog

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *