Diety pro rychlé hubnutí

Doba čtení: 3 min

Diety pro rychlé hubnutí

V létě chce každý vypadat co nejlépe, aby se mohli bezpečně procházet po pláži a opalovat se v mizivém oblečení. Naše společnost je taková, že většina z nás je zvyklá dodržovat určité standardy a steliotypes, aby se vešly co nejvíce do celkového obrazu. Požití postava a těsné tělo je něco, co většina lidí sní o dosažení. Často se však objevují různé faktory, které brání dosažení těchto cílů. Hektické tempo života, četné závazky, škodlivé stravovací návyky a málo volného času omezují náš volný čas a ztěžují nám aktivní cvičení, abychom zůstali ve formě. Proto se většina lidí obrací na jiné metody, s nimiž dosáhne alespoň částečně požadovaného účinku.

Podívejte se na nejoblíbenější hubnutí produkt

Diety pro rychlé hubnutí jsou obzvláště populární, protože mohou pomoci zhubnout v krátkém časovém období. Některé z těchto populárních diet se mohou ukázat jako velmi škodlivé.

V tomto článku vám představíme některé z dostupných diet pro hubnutí, které jsou prezentovány jako dieta. Pokud vás téma zajímá, přečtěte si text až do konce, abyste se dozvěděli více informací. Pokud chcete, můžete se seznámit se způsoby, kterými můžete zhubnout bez stravy. Jedním z našich tipů je přidat Idealica do každodenního života, což urychlí váš metabolismus a pomůže vám spálit přebytečné kalorie.

Jak si vybrat dietu pro rychlé hubnutí?

Existuje několik jednoduchých tipů, jak se držet, když začnete hledat dietu nebo dietu následovat. Po hlavních faktorech, které je třeba zvážit, jsou:

hubnutí, dietuPokud jste se zastavili na monodietu, která je téměř vždy založena na jednom produktu, ujistěte se, že tento produkt je vám k dispozici a můžete jej snadno pravidelně získávat.

Je důležité, aby potravinářské výrobky, které jsou nezbytné v dané stravě pro rychlý úbytek hmotnosti, byly příjemné pro váš vkus, jinak zjistíte, že je velmi obtížné sledovat program.
Aby bylo snazší projít dietou, je nejlepší zvolit si ten, kde se jídla snadno připravují. Tak, nebudete muset strávit dlouhou dobu v kuchyni.

Nyní budeme věnovat trochu více pozornosti několika specifickým dietám pro rychlé hubnutí. Doufáme, že se budou zdát užitečné a snadno sledovat.

1. Hollywood dieta

Tato strava je rozšířená a často praktikuje západní hvězdy. Doba trvání režimu je 2 týdny. Během tohoto období je nejdůležitější svědomitě kontrolovat množství soli, cukru a tuku, které budete užívat. Kromě toho je nutné zcela přestat jíst chléb a sacharidy.

2. Coleslaw dieta

Zelí

Tato strava je považována za vhodnou pro lidi, kteří nemají rádi maso, protože jeho menu se skládá téměř výhradně ze zeleniny a ovoce.

Připravené pokrmy jsou vynikající a neobsahují mnoho tuku.

3. Japonská a brazilská dieta

Japonská strava je obzvláště vhodná pro milovníky mořských plodů, protože její menu je zcela založeno na konzumaci bílkovin a mořských plodů (podobně jako ve Středomoří). Klíčem v tomto režimu je, že všechny pokrmy by měly být připraveny bez přidání soli.

Na druhou stranu brazilská strava je založena na zelenině, ovoci a zeleninových polévkách.

4. Třídenní dieta

Třídenní dieta

Tento typ stravy pro rychlý úbytek hmotnosti se také nazývá intervalová strava a trvá 9 dní. Jsou rozděleny do 3 stejných fází, ve kterých musíte konzumovat rýži, brambory a zeleninu. Během režimu můžete pít pouze vodu. Je vhodné být opatrný a sledovat své zdraví.

5. Lžíce dieta

Je založen na konzumaci široké škály polévek, které zahrnují také krémové polévky. Je důležité, aby polévka nebyla z fazolí nebo brambor a neobsahuje kravské máslo a koření. Chléb je také zakázáno jíst. Používá se velmi málo soli. Obvykle polévková strava trvá 1 týden.

6. Sacharidy-free Dieta figurín

Jedná se o poměrně těžkou stravu, která by neměla být dodržována déle než 3 dny najednou. S ním je nabídka opravdu omezená a je navržena tak, aby predisponuje tělo k hubnutí. Zahrnuje:

 • Snídaně – lahodně vařené vejce.
 • o 3 hodiny později – 150 g. odtučněný tvaroh a čaj (bez cukru).
 • Po dalších 3 hodinách – další jídlo s tvarohem a čajem.
 • Žádná večeře.
 • Vezměte více vody během dne.

Dieta

Existuje další forma stravy pro rychlý úbytek hmotnosti, který kombinuje dny půstu s dny vykládky. První den vstoupí režim, druhý den je nastaven na půst a třetí den vychází ze stravy. Při přípravě na půst byste neměli konzumovat luštěniny, stejně jako omezit sacharidy a tuky. Navíc s tímto typem stravy je dobré nemuchýštit večeři. Po 19:00 můžete pít čaj bez cukru a vody. V den skutečného půstu musíte vypít více vody. Třetí den konzumujte stejné věci, které jste jedli v první den. V průběhu času začněte přidávat čistý protein do menu.

Několik dalších populárních diet:

 • Dieta s těstovinami
 • Bodová dieta
 • Dieta Dukan
 • Pšeničné diety
 • 90 Denní dieta
 • Keto dieta
 • Dash dieta

dietní plán pro hubnutí

Doufáme, že vám článek zajímavé a komplexní. Doporučujeme však všem čtenářům, aby se poradili s odborníkem na výživu před dietou pro rychlý úbytek hmotnosti. A přidejte přírodní produkty pro ingifikaci, jako je WeiCode.

Podívejte se na další články v naší sekci Blog

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *