GlamiLips Recenze | Funguje to, nebo je to podvod? Cena

Doba čtení: 7 min

GlamiLips Česká republikaGlamiLips je to, co každá žena potřebuje, aby se postarala o krásu svých rtů. Touto revoluční přírodní léčbou, která byla v České republice uvedena na trh před několika týdny, se budeme zabývat v této nové recenzi.

OFICIÁLNÍ STRÁNKA

GlamiLips je inovativní a účinná objemová péče na rty s hydratačním, ochranným, revitalizačním a tonizujícím účinkem.

Na internetových fórech jsme našli mnoho recenzí na GlamiLips, kde je sérum definováno jako to nejlepší, co kosmetický trh v současné době nabízí pro zvětšení objemu a přitažlivosti rtů.
Jak ale GlamiLips funguje? Jaké složky obsahuje? Jak ho používat a kde ho koupit – Heureka, Dr. Max?

Všechny odpovědi na tyto otázky, v následujících řádcích, spolu s postupem koupit GlamiLips za nejlepší cenu!

Objem rtů: triky a tipy pro plnější a svůdnější rty

Objem rtů

V průběhu let rty ztrácejí objem, postupně vypadávají a ztenčují se. Zde je několik tipů, které vám pomohou dosáhnout plnějších a plnější rtů. Můžete toho dosáhnout přirozeně, aniž byste museli podstoupit kosmetickou operaci nebo injekce:

 • Nezapomeňte si rty peelingovat maximálně jednou týdně jemně zrnitým peelingovým přípravkem. Exfoliací rtů odstraníte veškerou odumřelou kůži, což usnadní vstřebávání hydratačního krému a udržení rtěnky. Exfoliace však rty nejen vyhlazuje a zjemňuje. Revitalizuje také tkáně tím, že reaktivuje průtok krve, což způsobí jejich mírné zduření a jako další benefit zvýrazní přirozený růžový odstín rtů.
 • Pravidelně rty hydratujte. – Nemůžeme vám dostatečně často opakovat, že mít plné a plné rty vyžaduje dobrou hydrataci. Hydratace je totiž nezbytná, aby jim dodala pružnost, jemnost a tón. Alespoň třikrát denně hydratujte rty hydratačním balzámem . Poté je masírujte ústy, aby se pečující přípravky vstřebaly a aktivovaly krevní mikrocirkulaci.
 • Používejte přípravek s kyselinou hyaluronovou – kyselina hyaluronová se přirozeně vyskytuje v těle. Mísí se s vodou a vyplňuje mezibuněčné prostory, takže je nezbytná pro správnou hydrataci pokožky. S přibývajícím věkem se produkce kyseliny hyaluronové snižuje, což vede ke ztrátě objemu a pružnosti. Přidání kyseliny hyaluronové do rutinní péče o pleť pomáhá udržovat hydrataci pokožky rtů a působit proti ztrátě objemu. Používání přípravku bohatého na kyselinu hyaluronovou na rty pomáhá rty hloubkově hydratovat, vypnout je a snížit výskyt jemných vrásek kolem kontur rtů.
 • Vyzkoušejte konturování – kontury rtů můžete také konturovat tužkou na rty, která odpovídá barvě vaší rtěnky nebo tónovaného balzámu . Dodejte rtům objem tím, že je mírně vytvarujete mimo přirozenou konturu. Naneste na Amorův oblouk trochu rozjasňovače, abyste zvýraznili rty hrou na efekt stínu a světla. Tento tip zvýrazní vaše rty a dodá jim iluzi objemu tím, že na tuto oblast zachytí světlo.
 • Objem rtů pomocí gymnastiky – Obličejová gymnastika dokáže zpevnit kontury rtů a zabránit tak vzniku vrásek, zvětšit objem horního i dolního rtu a udržet pružnost pokožky.
 • K vypnutí rtů použijte chlad – Masírujte rty kostkou ledu po dobu dvou minut. Chlad povzbudí mikrocirkulaci krve a dodá rtům okamžitý vypínací efekt. Efekt není trvalý, ale tento tip rty ochladí a zároveň podpoří mikrocirkulaci.

Pleťové Masky

GlamiLips: co to je?

GlamiLips: co to je?

GlamiLips je revoluční přípravek na rty vyvinutý s přírodním složením a vytvořený tak, aby dodal rtům objem a barvu.

Glami Lips pomáhá dodat rtům plnost a vypouklý vzhled. Výrobek, který splňuje nejvyšší standardy kvality a jehož účinnost byla prokázána i podle názorů a rad různých odborníků.

GlamiLips pomáhá nastartovat přirozený proces zvětšování objemu rtů zvýšením hydratace. S její pomocí a díky svým přírodním složkám podporuje obnovu a udržení plnosti a výrazných kontur rtů.
GlamiLips dokáže vaše rty učinit žádanějšími než kdykoli předtím, zvýrazní jejich barvu a hydratuje je tak, že rtěnka nebo tónovací krém již nejsou potřeba.

Výrobci poskytují zákazníkům rtěnek GlamiLips trojnásobnou záruku:

 • EASY – Není třeba vyvíjet žádné úsilí, mít speciální dovednosti ani číst složité návody. Chcete-li dosáhnout mimořádně plných rtů, stačí několikrát denně (3 až 7krát) aplikovat bioaktivátor na rty. Aplikace je stejně snadná jako u běžného lesku na rty.
 • ÚČINNÝ – Bioaktivátor poskytuje PŘIROZENĚJŠÍ výsledky než umělé zvětšení rtů. Je to proto, že je to jediný a první přípravek na světě, který iniciuje zmnožení kolagenových struktur v pokožce rtů. A výsledek: velké, plné a upravené rty, i když byly předtím tenké a bledé.
 • BEZPEČNÉ – GlamiLips má 100% přírodní složení. Neobsahuje žádné nebezpečné látky, které by mohly podráždit pokožku. To je velmi důležité. Díky tomu , můžete klidně spát, protože za svou krásu nebudete muset platit zdravím.

Jak to funguje?

Abychom lépe pochopili, proč je přírodní bioaktivátor zčervenání rtů lepší metodou zvětšení rtů než umělé tvarování pomocí injekcí, podívejte se, z čeho se rty skládají:

 • EPITELIÁLNÍ BUNĚČKY – Jedná se o vrchní vrstvu kůže na vnějším povrchu úst. Epitel plní ochrannou funkci tím, že izoluje pod ním ležící citlivé tkáně a je vrchní vrstvou kůže na vnějším povrchu úst. Epitel plní ochrannou funkci tím, že izoluje pod ním ležící citlivé tkáně;
 • KONEKTIVNÍ Tkáň – pojivová tkáň, která obsahuje různé typy buněk, včetně fibroblastů, které se podílejí na tvorbě strukturálních bílkovin (např. kolagenu), jež dodávají tkáním objem, pružnost a pevnost;
 • KREVNÍ CÉVY – Dodávají kyslík a živiny buňkám v ústech. Podílejí se také na termoregulaci;
 • MUSKULÁRNÍ BUŇKY – Umožňují pohyb rtů a úst, což je důležité při mluvení, jídle a vyjadřování emocí;
 • NERVOVÉ BUŇKY – Přenášejí smyslové signály a řídí pohyby svalů, což umožňuje různé funkce, jako je žvýkání, mluvení a úsměv.

Když se lidé rozhodnou pro výplně nebo jiné invazivní operace zvětšení rtů, je do nich vstříknuta umělá výplň. Tato umělá výplň se může pohybovat pod kůží a způsobovat asymetrii obličeje. A co hůř, ochromuje svalové a nervové buňky v ústech. Účinek? Umělé rty připomínající ponton a navíc paréza svalů rtů. Výsledkem je umělý vzhled a člověk se nemůže usmívat ani volně mluvit.

Při použití bioaktivátoru GlamiLips se naopak rty přirozeně rozšíří. Neochromuje svalové a nervové buňky, ale působí na buňky pojivové tkáně úst a fibroblasty. Díky tomu dochází ke zvětšení kolagenových struktur ve rtech, což přináší přirozený efekt velkých, plných a pěstěných rtů. Bioaktivátor navíc pomáhá zabarvit povrch rtů, takže jsou dokonale regenerované: jemné, hladké a pevné.

GlamiLips působí na více frontách a nabízí řadu účinků a výhod:

 • Okamžitý „zářivý“ efekt – složení obsahuje částice odrážející světlo (které je opticky zvětšují), díky čemuž rty získávají svůdný, smyslný vzhled;
 • Zlepšuje barvu rtů již po prvním použití – díky tomu jsou rty okamžitě opticky větší a výraznější;
 • Pomáhá zvětšit objem rtů již po prvních týdnech používání – díky tomu rty vypadají, jako by byly zvětšeny pomocí výplně (ale bez injekcí a s tím spojených nákladů, umělého efektu, kachních rtů, bolesti a rizik);
 • Oživuje barvu rtů – rty jsou ještě výraznější, protože mají intenzivnější barvu;
 • Podporuje kompletní regeneraci, větší výživu a lepší hydrataci – rty se stávají jemnými a hladkými;
 • Pomáhá viditelně redukovat vrásky nad horním rtem – horizontální vrásky (kuřácké linky) jsou mnohem méně viditelné, což omlazuje vzhled obličeje.

Upozornění: Účinky a výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit;

GlamiLips: recenze a Diskuze na online fóru

GlamiLips Česká republika - Cena Diskuze Recenze užívání

GlamiLips téměř ve všech skutečných recenzích zákazníků sdílených na online fórech věnovaných ošetření objemu rtů získala pozitivní zpětnou vazbu s poznámkou o naprosté bezpečnosti tohoto kosmetického přípravku (nebyly sdíleny žádné recenze nebo komentáře týkající se vedlejších účinků, alergických reakcí nebo jiných kontraindikací).

Oficiální fórum GlamiLips v České republice zatím není k dispozici a výrobek zatím není zmíněn ani na stránkách, jako je Altroconsumo. Je to proto, že se jedná o kosmetiku, která je v České republice opravdu nová, ale v zahraničí již zaznamenala obrovský úspěch.

Je však důležité poznamenat, že negativní recenze GlamiLips nezískal žádné ani na obecných fórech zabývajících se krásou a nejnovějšími trendy.

My však budeme web nadále sledovat a v případě, že najdeme negativní recenze GlamiLips nebo oficiální fóra GlamiLips, nebudeme váhat tuto naši recenzi aktualizovat.

Podle mnoha zákazníků, kteří si zakoupili léčbu rtů GlamiLips a zanechali recenze na fórech, tento vzorec působí neinvazivně a pomáhá vyhnout se nejčastějším vedlejším účinkům výplní a jiných operací, jako jsou např:

 • RIZIKO OTOKŮ A MODŘIN;
 • HRBOLKY, BOULE NEBO VÝČNĚLKY NA RTECH;
 • „KACHNÍ“ EFEKT;
 • ZTRÁTA CITLIVOSTI;
 • INFEKCE;
 • NETRVALÝ ÚČINEK;
 • PŘEMRŠTĚNÉ NÁKLADY.

Díky tomu patří ošetření rtů GlamiLips mezi nejinovativnější produkty, které jsou v současné době na trhu s přírodními produkty s plumpovacím a objemovým účinkem.

Diskuze

„Vždy jsem si byla vědoma svých tenkých rtů, ale GlamiLips pro mě vše změnil! Nejenže je vyroben z přírodních ingrediencí, ale skutečně plní slib plnějších a plnější rtů. Od té doby, co ho používám, jsem dostala tolik komplimentů a s výsledky nemůžu být spokojenější. Děkuji GlamiLips!“

„V minulosti jsem vyzkoušela mnoho výrobků na zvětšení rtů, ale žádný nefungoval tak dobře jako GlamiLips. Nejenže díky němu vypadají mé rty plnější a plnější, ale výběr barev je fantastický. Líbí se mi, že je vyroben z přírodních ingrediencí a že se mohu cítit pohodlně s tím, co si dávám na rty. Rtěnku GlamiLips vřele doporučuji všem, kteří hledají přirozené a účinné řešení pro zvětšení svých rtů.“

„Jako člověk, který je neustále na cestách, oceňuji výrobky, které se snadno používají a skutečně fungují. GlamiLips je obojí! Líbí se mi, že mohu získat plnější rty v několika jednoduchých krocích a výsledky vydrží celý den. Navíc je ještě lepší, že je vyroben z přírodních ingrediencí. Teď, když jsem objevila GlamiLips, si nedokážu představit, že bych používala jiný přípravek na zvětšení rtů.“

Nakupte Zde Se Slevou -50%

GlamiLips cena v České republice – kde koupit ?

GlamiLips cena v České republice

Výrobce doporučuje zákazníkům, kteří si chtějí objednat z České republiky, aby si GlamiLips na rty rezervovali pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek výrobce. Tento postup umožňuje získat přímo domů originální GlamiLips za nejlepší možnou cenu.

V současné době nabízí oficiální webová stránka GlamiLips slevu 50 % z ceníkové ceny. Můžete si tedy koupit toto své tajemství krásy za neopakovatelnou cenu!

Zde je uvedeno, co musíte udělat, abyste získali slevu z ceny GlamiLips:

 • Zadejte své údaje a telefonní číslo do objednávkového formuláře GlamiLips;
 • Vyčkejte na potvrzující telefonát od obchodního konzultanta GlamiLips, kterému sdělíte svou adresu.
 • Tento elixír krásy pro uhrančivý věk rtů je zasílán rychlou přepravou a můžete jej zaplatit na dobírku.

V České republice je cena GlamiLips stejná jako v ostatních zemích, kde je tato kúra dostupná.

Dá se GlamiLips sehnat v lékárnách nebo na Heureka, Dr. Max?

GlamiLips není dostupný v lékárnách a není vhodné jej hledat na jiných kanálech než na oficiálních webových stránkách, abyste nenarazili na podvod nebo hoax.

Srovnání s podobnými produkty

Podívejte se na níže uvedenou tabulku, abyste se dozvěděli více o účinnosti GlamiLips ve srovnání s alternativami:

Profil produktuGlamiLipsAlternativní produkty
Složení☘️ Bylinné a organické💊Plné chemikálií
Účinnost👍🏼Quick & intenzivní účinek🩻 Může vést ke kontraindikacím
Použití✅ Účinný pro všechny rty🚫Není prokázáno, že je bezpečný
Bezpečnost🍃Na organické bázi⛔️ Rizikové při nadměrném používání
Dostupnost▶️Oficiální webové stránky☢️V lékárně, ale vyžaduje lékařský předpis
Hodnocení uživatelů⭐️8.9/10👎🏼4.2/10

Můžete si být jisti, že vám GlamiLips pomůže zvětšit a zlepšit objem vašich rtů. Alternativní produkty mohou vyvolat závažné kontraindikace, aniž by vedly k požadovaným výsledkům.

GlamiLips jak jej používat? Návod a dávkování

Jak se přípravek GlamiLips používá?

Přípravek GlamiLips na rty by se měl nanášet na čisté a suché rty.

Zde jsou pokyny, které najdete v příbalovém letáku / bugiardino ke správnému použití The GlamiLips lip treatment:

 • Několikrát denně (3 až 7krát) naneste bioaktivátor na rty.
 • Rozetřete a vmasírujte jej na rty jako běžný lesk na rty.

Ošetření rtů GlamiLips, které má svěží jemnou vůni, můžete použít i před nanesením make-upu. Nemá žádné vedlejší účinky a nezpůsobuje alergie.

GlamiLips: složení a přísady

složení

Všechny složky GlamiLips v jedinečném složení této péče na rty jsou přírodního původu.

Složení GlamiLips obsahuje bioaktivní kompozici, která využívá účinků inovativních složek. Tajemství přípravku GlamiLips spočívá právě ve správné kombinaci přírody a inovací a ve zkušenostech nejlepších kosmetických laboratoří.

Ošetření rtů obsahuje řadu kosmetických složek, které jsou považovány za jedny z nejinovativnějších v posledních letech. Tato přírodní alternativa k nebezpečným a drahým operacím nebo výplním má vlastnosti a účinky, které zlepšují pevnost a objem rtů, snižují jejich zabarvení a hloubkově je hydratují.

Stojí za zmínku, že složení tohoto ošetření neobsahuje drsné složky, nezpůsobuje podráždění a je dobře snášeno.

Díky výběru přírodních látek v přípravku GlamiLips se jedná o produkt, u kterého dosud nebyly zaznamenány žádné zprávy o vedlejších účincích nebo kontraindikacích.

Má GlamiLips – Existují nějaké kontraindikace nebo vedlejší účinky?

GlamiLips nepotřebuje lékařský předpis, právě proto, že ve svém složení nemá žádné chemické látky. Na GlamiLips skutečné recenze od zákazníků, kteří jej již použili, nepoukázaly na žádné vedlejší účinky nebo kontraindikace z jeho používání, a to ani denně.

Zajímavý fakt

Skořice a zázvor pro plnější rty. smíchejte několik kapek mátového oleje s nosným olejem, například kokosovým, a jemně jej vmasírujte do rtů. Chladivý účinek mátového oleje pomáhá zvýšit průtok krve a dodává plnost. Zázvor má také povzbuzující vlastnosti, které mohou pomoci zvýšit krevní oběh a dočasně zvětšit objem rtů. Chcete-li použít zázvor jako přírodní zpevňovač rtů, nastrouhejte malý kousek čerstvého zázvoru a extrahujte z něj šťávu. Smíchejte zázvorovou šťávu se lžičkou kokosového oleje nebo vazelíny. Po nanesení směsi na rty ji nechte působit asi 10 minut.

Podtrženo a sečteno

GlamiLips je to nejlepší, co můžete své smyslnosti dopřát pro wow efekt! Přírodní složení, inovativní a šetrné ingredience a přijatelná cena z něj udělaly jeden z nejoblíbenějších kosmetických produktů na trhu s přírodní kosmetikou prodávanou online v těchto prvních týdnech roku 2024.

OBJEDNAT TED'

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *