Pleťové Masky

Doba čtení: 4 min

obličejová maska relaxovatMáte suchou nebo mastnou pleť? Mnoho problémů alergií? Chtěli byste čerstvější a zdravější vzhled pleti, aniž by musely sáhnout k drahým krémů? Je fakt, že přírodní masky jsou jedním z nejoblíbenějších způsobů vyhlazující vrásky a získávácí měkké a blýskavé kůže milovníky krásy a ty, kteří chtějí dosáhnout efektivní učinek, ale bez vyprázdnění vaší peněženky.

Co jsou to Kosmetické Masky?

šálek s maskou a štětcemDodávají se ve široké škále značek, které byly navrženy pro konkrétní typ pleti. Zákazníci si mohou sami vybrat ten, který nejlépe odpovídá jejím pleti. Obyčejné kosmetické masky se používají k odstranění částeček špíny z kůže, má za cíl zajistit požadovanou měkkost, zvýšení tažnosti a hlad-kosti líce.

Trh nabízí širokou škálu různých typů kosmetických masek, z nichž každá má svou vlastní charakteristiku a je vhodná pro konkrétní typ pleti. Jejich hlavní funkcí je, aby hydratují suchou pokožku, pro odstranění černé tečky a ucpané špinavé částice, jako jsou například ty, které mají nejvíce komplexní vzorec složek a mají schopnost účinně odstranit vrásky. Existují vynikající produkty, díky nimž bude vaše pokožka zářit jako například krém Removio.

Níže je uveden seznam 100% přírodních krémů, se kterými mohou uživatelé dosáhnout trvalé čerstvé, mladé a jemnou pokožku.

Jak Aplikovat Kosmetické Masky?

Aby si zákazníci mohli vybrat nejvhodnější pro jejich potřeby krému, by měli vzít v úvahu několik klíčových faktorů pro jejich uplatnění. Zkrášlující maska se aplikuje pouze na čistou pokožku, takže je požadováno její pečlivě mytí a sušení. To se provádí aby se osvobodí póry a se umožní hluboké a úplné proniknutí látek v něm.

Co je to Drhnutí?

mořská sůl na obličejV nejlepším případě, prostředky pro čištění pleti se aplikují po provedené drhnutí. To je léčebný postup domácího typu, který se používá k odstranění mrtvých buněk a všechny špinavé částice. Tato směs, která se snadno mísí, může být několika lžíci med a sůl.

Další druh drhnutí má exfoliační akce. První naneste velkorysý vrstvu produktu, který se poté nechá působit nejméně deset minut nebo déle, v případě, že spotřebitel je ochoten věnovat svůj čas.

Po proceduře obličej by měl být důkladně omýt teplou vodou a antibakteriálním mýdlem.

Maska pro Suchou pleť Obličeje

pleťová maska s okvětními lístky růžíV případě, že uživatel trpí vážnými problémy se suchou a neživou pokožku obličeje, měl by být zaměřen na masce se silným hydratačním a výživným účinkem, ktetou obsahuje spoustu živin, mající účinek umožnit epidermis, a pleť bude plně vyživováná a změkčená do hloubky.

Tady je recept na výbornou hydratační přirozenou obličejovou masku: Jeden banán se rozdrtí na malé kousky a k směsi přidáte 2 nebo 3 lžíce jogurtu. Míchejte až do vysoce koncentrovaná látka, ke které přidáte několik kapek olivového oleje, je vhodné, aby to bylo z nejvyšší třídy, a to extra virgin.

Pokud lidskou kůži je tak těžce dehydratovaná a došlo k vytváření trhlin, k směsi se může přidat lžičku medu. Maska se aplikuje a nechá se působit, po kterém se kůže důkladně propláchnout až do jejího úplného odstranění.

Pleť okamžitě získává lesk a je měkká a vzdušná na dotyk, ihned se objeví více hydratovaná a pevnější.

Maska pro Mastnou pleť Obličeje

pleťová maska s medemLidé, kteří trpí nadměrně mastnou pleť obličeje v případě potřebují tzv. uklidňující masky, které jsou schopny eliminovat nadměrné ukládání tuků v hlubších vrstvách epidermu.

Hydratační maska je snadno připravit doma. Smíchejte oloupané jablko, kterou nakrájíme na kostičky a přidejte tři polévkové lžíce medu. Směs se míchá, dokud se nestane homogenní, a se zvláštní připravené pasty se přidá půl okurky a vaječný bílek.

Přidá se a několik kapek citronové šťávy a mátového extraktu za účelem dodání lesku a vyživují horní vrstvy epidermu. Homogenní směs se nechá působit po dobu 10-15 minut a pak se důkladně se opláchne. Pak pleť vypadá zářivější a svěží.

Maska na Kombinovaný Druh Pokožku Tváře

aplikace obličejové masky štětcemLidé s kombinovanou pleť je třeba pečlivě zvážit několik faktorů, před nanesením směsi masky na obličeji: Použití produktů, nasycených tuků a jejich derivátů, se nedoporučuje pro léčbu oblastí v rámci položky s názvem T area (oblast od nosu do obočí), a v přítomnosti červenou nebo zanícenou kůži.

Efektivní maska pro smíšenou pleť lze provést velmi jednoduše pomocí pouze přírodní složky. Za tímto účelem zabere přibližně 20 gramů dýňových semen, bílého jílu a bylinné čaje nebo šalvěj.

Složky se míchají, dokud nevznikne homogenní látky, díky očistné účinku šalvěje, utahovácí a sušicí účinek jílu, který odstraňuje přebytek kožního mazu a rehydratační účinek dýňová semena, kůže okamžitě obnoví svůj zdravý a mladistvý vzhled.

Maska Proti Vráskám na Pleti

obličejová maska káva a čokoládaLidé, kteří chtějí mít hladkou a čistou pleť na obličeji bez vrásek, mohou se obrátit o pomoc na známém sladkém pokušení – čokoládu. Mimo jiné, čokolada stimuluje dobrou náladu, uvolňuje velké množství dopaminu, známý ještě jako hormonu štěstí v těle.

Čokoláda má hladící účinek a má schopnost obnovení měkkost na dotyk a čerstvé záři kůže, a účinně odstraní vrásky, a tím přispívá k regeneraci buněčné membrány.

Udělat čokoládové masky proti vráskám na kůži je velmi snadné. Sladké pokušení se taví v otevřeném nádoby dvojitým dnem a k tomuto roztoku se přidá lžíci mléka pro vytvoření husté směsi.

Výsledná směs rozložte rovnoměrně na celý obličej, a necháte je působit nejméně 20 minut, poté opláchněte teplou vodou a antibakteriálním mýdlem.

Maska na černé Tečky na Kůži Obličeje

Maska na černé TečkyNíže jsou uvedeny dvě recepty, které mají schopnost efektivně odstranit černé tečky na obličeji.

Pro první smíchejte lžíci medu, lžíci šťávy z aloe vera, je vaječný bílek a jednu čajovou lžičku ovesných vloček.

Směs se rozložit rovnoměrně během celého obličeje, a nechá se působit po dobu 15 minut. Pak se obličeji propláchne teplou vodou a mýdlem.

Druhá maska proti tvorbě komedonů na obličeji – smíchejte zelený jíl, tři polévkové lžíce aloe šťávy a dvě medu. Látka se míchá až do stejnorodé směsi a nanáší se na obličeje a nechá se po dobu 10 až 20 minut, potom se opatrně omyjte.

Závěrečná Slova

Obličejové masky jsou efektivní a zcela ekologický způsob řešení problémů kůže a příznaky stárnutí, jako jsou vrásky a černé tečky. Neexistuje žádný účinnější léčitel než Přírody, což přispívá ke zdraví lidí ve věku před technologickým pokrokem.

 

Podívejte se na další články v naší sekci Blog

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *