Detox Program

Doba čtení: 4 min

Detox ProgramChtějí podstoupit kompletní detoxikaci organismu? Chcete-li vyčistit vaše tělo toxinů? Tajemství k dosažení tohoto cíle spočívá v poznání všech druhů ovoce a zeleniny. Jsou všechny přírodní způsob, jak dosáhnout harmonie mezi tělem a duchem.

Toxiny jsou odpady a škodlivé látky, které se hromadí v lidském těle. Mohou být rozděleny do vnitřní, které je způsobena přejídáním, hromadění mrtvých buněk nebo postupně uložené toxiny, znečišťující látky, jedy – vytvořený v žaludku, ukládání léčiv, špatně špatně absorbováné minerály a mnoho dalších. jiní.

Vnější parazité na organismus jsou tvořeny v důsledku vlivu různých faktorů, tady včetně padá denní kolizi s kouřem, smog, znečištění atd. Tyto toxiny se hromadí v lidském těle, protože jejich koncentrace je příliš silná a odpovědné vyměšovací orgány, jako jsou ledviny, kůže a plic nezdaří jejich úplného a dostatečně rychle odstranění.

Zde je návod, jak snadno implementovatelná metoda může pomoci vašemu tělu zbavit se škodlivé pro naše zdraví mikroorganismů a bakterií.

Potraviny Bohaté na Vitamíny

Potraviny Bohaté na VitamínyPrvním krokem je vždy nejdůležitější, ale v tomto případě je nutno změnit vaše nezdravé stravovací návyky a musíte výbrat produktů, které se zaměřují na inteligentní a vyvážené stravy. Aby bylo možné rychle a účinně uvolňování škodlivých toxinů, důrazně doporučuje zahrnutí artyčoky a chřestem na dietě a denní jídla.

Přispívají k výraznému zlepšení základních funkcí ledvin, mezi kterými jsou úspěšné odstranění tekutin z těla, nebo tak, zvané diuréza a filtrování mikroorganismy škodlivé a odpadní látky, které mohou mít negativní vliv na organismus.

Další velmi užitečné zeleniny je brokolice. To má velmi vysoký obsah vlákniny, jakož i obsahující několik velmi významné antioxidační látky a vysokou koncentraci vitamínu C. Citrusové plody jsou bohaté Vitamin C a mají nejen funkci filtrování a schopnost úspěšně chrání jaterní buňky.

Rýže Basmati je lehce stravitelný a kopr, který stimuluje funkci střev a stimuluje přirozený proces diurézy. Česnek je nejen populární prostředek k vykázání upíří v mytologii a taky v moderní městské legendě, ale také je ideálním přírodním antibiotikem, které pomáhá detoxikaci organismu.

Čaje zázvor, pampeliška a aloe vera jsou také neocenitelnými spojenci zdravou mysl ve zdravém těle, protože mají silný očistný účinek.

V neposlední řadě v důležitosti hodnostíme úplné vyloučení ze stravy potraviny, tepelně ošetřené smažení, alkohol, nealkoholické nápoje, červené maso, což značně omezuje používání soli a cukru. Jen konzumací správné potraviny může vést k plodné a trvalé čištění tělo škodlivých látek a toxinů.

Pravidelný Příjem Tekutin

Pravidelný Příjem TekutinPotřebné množství vody denně, pro zajištění správné odstranění škodlivých látek z těla, je 2 litry. Tak samozřejmě se eliminuje mnoho toxinů, nahromaděných během dne a udržuji se zdravé životně důležité orgány, jako jsou játra a ledviny.

Je doporučeno, že pravidelné pití sklenici vlažné vody, a to zejména brzy ráno, ihned po probuzení. Tak přispívá k plodné uvolňování parazitů, nahromaděné v noci.

Pokud přidáte pár kapek citrónové šťávy do vody, se bude voda normalizovat a zlepšovat.

Provozování Sportu a Fyzické Aktivity

Fyzické AktivitySport je jedním z nejúčinnějších prostředků nápravy a uvolní tělo toxinů, parazitů a škodlivých látek přirozeně, kdy se opustí procesem pocení toxinů z těla.

Nejlepších výsledků se dosáhnou, když se pohybová aktivita praktikuje venku, včetně činností, jako jsou běh, plavání, běh, jízda na kole, nebo jen příjemné a energické cvičení venku, a to každý den po dobu půl hodiny.

Jógové Cviky

Jógové CvikyVětšina lidí si ani neuvědomují, že nevědí, jak správně dýchat. Vdechování t.zv. přerývaně nebo fragmentované předčasně stárne lidském těle a buňky, které ho tvoří.

Tento špatný způsob dýchání zbavuje tělo kyslíkem, a ten je velmi důležitý, a to nevyhnutelně vede k hromadění toxinů. Cvičení jógy jsou považovány za dobrým řešením pro tento druh problému.

To lzese úspěšně používa techniku Pranayama, která představuje kontrolu nad „praním“ nebo vnitřní duchovní energie, řízenou a prováděné přirozeně vdechování.

K dispozici jsou tři z jejích hlavních druhů: bastrika kapalabhati a Nadi Shodan pránájámy. Tím způspbem se umožňují úspěšné odstranění škodlivých látek, jako je oxid uhličitý z těla, přičemž současně se zvyšuje tok čistého kyslíku do celého organismu.

Tyto praktiky také pomáhají ke zrychlení krevního oběhu, tonizující působení žaludku a zlepšení pevnosti a pružnost stěn plic.

Celkové Drhnutí Kůže

Celkové Drhnutí KůžeCelkové drhnutí kůže těla je jednoduchý postup, který úspěšně odstraňuje odumřelé buňky z horní vrstvy epidermis, přičemž stimuluje lymfatický imunitní systém, aby se usnadnil proces odstraňování toxinů.

Musíte vybrat dostatečně velký kartáč s vhodnými typy vlasů, který by měl být dobře vyčištěný po dokončení zpracování části pokožky. Obvykle počínaje nohou a pokračuje se do zad a břicha.

Procedura netrvá déle, než deset nebo patnáct minut, a pak se doporučuje teplá i dlouhou osvěžující sprchu.

Návštěvy Sauny a Turecké Lázně

Sauny Saunu či horká vana, lépe známý jako turecké lázně, dva postupy pro čištění povrchu těla, která je známá již od starověku. Mají i relaxační a harmonizující účinek a čistí pokožku do hloubky, odstraňování drobných částic odpadu a toxinů.

Jsou zvláště užitečné v přítomnosti srdeční potíže a vysoký krevní tlak.

Příroda – Nejlepší Léčitel

Pokud si někdo přeje provést kompletní detoxifikaci a ošetření těla toxinů, bakterií a škodlivých látek, on/ona může spoléhat pouze na šetrné k životnímu prostředí a časem prověřené metody, které byly popsány výše. Pouze přírodní produkty vám pomohou zbavit se parazitů nebo jedů shromážděných ve vašem těle. Vyzkoušejte Toxic off a budete se cítit jako noví

Ty métody nejen přispívájí k úspěšnému odstranění parazitů z těla, ale také zlepšují tón, náladu a různé životně důležité tělesné funkce.

Podívejte se na další články v naší sekci Blog

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *