Metody Kvalitní Péče o Naše Vlasy

Doba čtení: 3 min

krásné vlasyTento článek se bude zabývat tím, jak může být naše vlasy vypadat zdravé a silné pouze pomocí 100% přírodní metody. Každá žena (ale často i muži) chce její vlasy být silné, zdravé, lesklé a husté, a účinek může být trvalý. Chcete-li zachovat své vlasy silné a zdravé, stále musíme použít vysoce kvalitní přírodní produkty, které nepoškozují vlasy nebo pokožku hlavy. Správná výživa, podporovaná různými vitamíny a doplňky stravy může jistě přispět k posílení vlasů.

Jak již bylo zmíněno, že je vhodné využít jemný šampon, který čistí pokožku hlavy bez jejího poškození do hloubky. Vhodný kondicionér by rovněž bylo v tomto ohledu užitečné, protože s jeho pomocí lze odstranit všechny spleti a uzly ve vlasech. Takže se stane poslušnější a tónovaná. Existuje vynikající produkt, díky němuž budou vaše vlasy silnější a krásnější, nazvaný Hair Perfecta.

Ve své každodenní péči, mnoho žen se uchylují k použití různých vlasové masky, které jsou vysoce nutriční a vyživující pro vlasových kořínků. Všechny tyto látky mají schopnost hydratovat pokožku hlavy, a taky i samotné vlasy od kořínků ke konečkům, a současně přispívají k tomu aby byly vlasy chráněny před vnějšími škodlivými faktory, jako je sušení vítr a silné slunce a smog.

Níže jsou uvedeny několik přírodních produktů, které mohou významně zlepšit stav vlasů. Výběru preferovanou metodu zůstává pro vás!

Olivový Olej

Olivový OlejOlivový olej jak většina z vás ví, obsahuje výkonné a vysoce živiné látky, které fungují směrem k „anti-aging“. Taky má vysokou koncentraci vitaminů A a E, které jsou schopny hydratovat a vyživují pokožku, Níže jsou uvedeny několik přírodních produktů, které mohou významně zlepšit stav vlasů. Výběru preferovanou metodu zůstává pro vás!

Pro zdravé a husté vlasy prostě musíte namazat s olivovým olejem právě před ji mytí šamponem. Nastříkejte olej na celé délce vlasů a nechte působit po dobu asi 60 minut. Zřejmě budete muset umýt vlasy šamponem a odstranit olej z něj. Jedná se o velmi úsporný, ale velmi účinný způsob výživy a občerstvení vlasy. Doporučuje se používat při každém mytí vlasů alespoň jednou týdně. Hair Perfecta vám pomohou posílit vlasy, učinit je lesklejšími a pružnějšími.

Zelený Nebo černý čaj

černý čajProveďte obklad s infuzí zeleného nebo černého čaje. Tato metoda přispívá k posilení vlasy, k odstranění přebytečného mazu a pro odmašťování kořeny. V důsledku toho vlasy se stávájí viditelně lehčí a zdravější.

Skalp je zvlhčený, a směs musí být ponechána reagovat po dobu asi deset minut, a poté by měla být opláchnuta.

Ocet

jablečný ocetDalší populární, ale stejně účinné prostředky pro zdravé, lesklé a čisté vlasy, je to, aby opláchněte vlasy octa po každém mytí. Ideální poměr je dvě polévkové lžíce octa na litr vody. Je nejvhodnější, aby se rozpustil ve studené vodě.

Díky své vysoké kyselosti, je schopen uzavřít poruchy pokožky hlavy a mají antibakteriální účinek. Takže vlasy se stanou více lesklé, hedvábné a zdravé.

Heřmánek

heřmánekHeřmánek je bylina, populární díky svým známým zklidňujícími účinky. Pokud jde o vlasy compress s heřmánkem pomáhá zklidnit podrážděnou pokožku hlavy a zároveň posiluje kořínky vlasů do značné míry.

Jen musíte držet compressu po dobu asi 20 minut, poté opláchněte.

Pivo

PivoDíky svému složení – chmel a sladové výtažky, pivo pomáhá vlasy být zdravými, lesklými a jasnými. Namažte pivem vlasy a zůstnete tak po dobu asi 10 minut. Okamžitě si všimnete viditelně lepší lesk. Pokud je to nutné, můžete přidat do mixu trochu avokádo nebo jojobový – takže vlasy se stánou měkčí. Po ukončení postupu, opláchněte pěkné.

Zdravé Výživy

zdravý salátPro silné a zdravé vlasy je důležité dodržovat zdravý jídelníček. Velký význam mají různorodé potravinářské přídatné látky, vyrobené z přírodních surovin. Je také dobré pít hodně vody a jíst stravu, bohatou na vitamin C, protože to podporuje růst vlasů, a která pomáhá jí vypadat zdravé, silné a nasycení barvou.

 

 

Podívejte se na další články v naší sekci Blog

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.