Konopný sativa – přírodní mysl, duše a tělo Vylepšení řešení!

Doba čtení: 4 min

konopí, konopný olej, cbd

Velmi málo lidí se přiznat, že nikdy brát uzené doobie z dobré ol ‚Mary Jane, nebo konopí sativa. Bylina je pop-kultura symbol, je tématem ani jeden Bob Marley písně. Používá se rekreačně, již v době kamenné. Domorodí Američané a mayská civilizace ji využili jako prostředek k cestování za hranice naší fyzické sféry. A do psychedelické! Ale konopí má více než pár dalších prospěšných vlastností, kromě toho, že se cítíte omýšlivý a potřebují rychlý žvýkání. Konopná rostlina a její semena jsou jedním z nejbohatších zdrojů rostlinných bílkovin, Omega-3 a -6 mastných kyselin, stejně jako vlákniny. Je to vynikající nutriční činidlo, které dává tělu vše, co potřebuje, aby zůstalo fit.

To není nejlepší libido booster díky své relaxační kvalitě. Ale to je často považováno za dobrou chuť k jídlu uklidňující produkt, protože to může zabránit přejídání, konopí je vynikající pro posílení kloubní mobility. To je důvod, proč extrakty z konopné rostliny jsou použity ve vzorci mnoha řešení denní vylepšení aktivity. Stejně jako v natočených kapslích pro lepší denní tón a srdeční frekvenci. A společný Kanabialica!

Je to také velmi dobrý nástroj pro čištění těla. Nemluvě o tom, že je také velmi dobré pro vzhled pokožky. Můžete snadno rehydratovat a omladit své suché, poškozené nebo předčasně věku dermis s konopným olejem na bázi krémů na obličej. Konopí je více než vynikající pro udržení normální denní pH hladiny dermis.

Tato bylina zvedla chloupky na zádech jednoho a dvou lidí. Ale to je jen proto, že lidé věnují pozornost pouze jeho psychoaktivním vlastnostem. Může to být dobré jak pro tělo, tak pro duši?

Které jsou Konopný ‚tělo léčení vlastnosti?

Konopný 'tělo léčení vlastnosti

Tam je pokračující debata o zdravotních výhod konopí rostlin, jak stále více a více zemí začít legalizovat jeho rekreační využití. Rostlinná rodina rostliny rostlinného bylinného kvetoucího rodu je poměrně rozšířená. Existují stovky odrůd, z nichž nejoblíbenější jsou Cannabis sativa I a Cannabis ruderalis. Květy jsou jednosexuální, ale samotné rostliny mohou být mužské a ženské. Z nich pouze ženy mají rekreační a pozitivní pro tělesné vlastnosti.

Konopí bylo aplikováno v tradičních duchovních obřadech kmenů ze všech koutů světa. Mary Jane byla také široce využívána jako průmyslový zdroj vlákniny a potravin. Ne mnoho lidí věnovalo velkou pozornost, dokud po Velké hospodářské krizi. Právě generace Beatniků a takzvaných „Konopných dětí“ – hippies nebo květinových dětí – znovu objevila jeho psychedelické vlastnosti. Nedlouho poté bylo konopí zakázáno téměř ve všech zemích světa. Vědci si však brzy uvědomili, že konopí má ve svém složení dvě aktivní chemikálie.

Jmenovitě jsou tetrahydrocannabinol nebo THC, látka, která způsobuje, že se člověk cítí uvolněně a zábavně. Druhým je kanabidiol nebo CBD, což je pro tělo velmi prospěšné. Je dokonce pravidelně předepisován jako prostředek, který utlumuje negativní účinky chemoterapie. Je to čistý konopný olej. Lidský mozek má dokonce speciální CBD-receptory v mozku, což naznačuje, že jeho příjem je pro tělo něco přirozeného.

Zde jsou některé z prospěšných vlastností konopí:

  • Vynikající činidlo pro aktivní obnovu, regeneraci a rehydrataci suché, poškozené nebo podrážděné dermis.
  • Konopná semena & konopný olej mají vysokou nutriční hodnotu.
  • Skvělý agent pro zvýšení pohyblivosti kloubů.

Konopí je dobré pro kardiovaskulární systém

konopí

Konopí může být velmi prospěšné pro lidi, kteří trpí častou hypertenzí. To je důvod, proč tolik lidí také vzít CBDus+ natočené kapsle pro společné zvýšení mobility. Jejich aktivní extrakt z konopí údajně učinil mnoho zákazníků rovnováhu jejich srdeční frekvence a tón jejich těla.

Konopný olej také pomáhá při bolesti hlavy tím, že snižuje krevní tlak a rozšiřuje krevní cévy. Terapeutický účinek konopí se také odráží v jeho protizánětlivých vlastnostech. Dávkování, při kterém se užívá, je důležité. Konzumace příliš mnoho může mít opačný účinek. Ale nikdy to není smrtelné.

Konopný sativa olej ze semen posiluje společnou mobilitu

Jak jsme zmínili výše, semena konopí a jejich olej mohou skvěle fungovat pro zvýšení denní úrovně mobility. To je hlavně přičítáto nutriční hodnotě konopí. To také vysvětluje, proč Mary Jane je často aplikován na uklidňující negativní účinky chemoterapie u pacientů s rakovinou. Mozek má receptory CBD, které se váží s aktivními prvky uvnitř konopí během perorálního nebo lokálního příjmu. To vede k obecnému pocitu pohody a zvýšení nálady. Bolest zmizí a tělo je vybaveno veškerou správnou výživou, která potřebuje. Pacienti s rakovinou také hlásí obnovení chuti k jídlu.

Prospěšné živiny v konopných semínek

konopných semínek

Konopný olej lze nalézt všude za dobrou cenu. Je dokonce k dispozici v komerčních lékárnách. Rostlinný extrakt je také značně využíván v mnoha řešeních pro vylepšení krásy a pohody. Nemá však psychoaktivní vlastnosti. Ale udržuje si své další prospěšné vlastnosti. Konopná semena jsou také jedním z nejvýživnějších produktů na trhu.

Konopí je také označováno jako „rostlina tisíce a jedné molekuly“ vědci. To jsou některé z prospěšných nutričních prvků v konopném oleji a semenech:

  • Extrémně bohaté na rostlinné bílkoviny;
  • Jeden z nejlepších rostlinných zdrojů Omega-3 & -6 mastných kyselin;
  • Dobré množství vitaminu E – velmi důležité pro udržení správné imunity-obranné úrovně & mladistvý odvolání kůže;
  • Plný minerálů – fosfor, draslík, sodík, hořčík, síra, vápník, železo, & zinek;
  • Správné hladiny zdravých tuků;

Konopný – Dobré pro uklidňující tělo, mysl, & Soul ve stejnou dobu!

Konopný, tělo

Zlatý list, jak se mu někdy říká fanoušci, byl vždy tam, aby nám pomohl uklidnit naše tělo, mysl a duši. Konopná semena a jejich prospěšný olej nejen že pomohly lidem přežít svou cestu evoluce tím, že uspokojily jejich nutriční potřeby. Také nám pomohli uvolnit a uklidnit naši psychiku a fyzickou bolest, když nebylo nic jiného. Popírání konopí prospěšné vlastnosti by bylo popřít skutečnost, že máme receptory v našem mozku pro ně. Což by popíralo naši lidskou přirozenost.

 

Podívejte se na další články v naší sekci Blog

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *