Nejlepší byliny pro regeneraci kloubů a protizánětlivou péči

Doba čtení: 5 min

byliny pro regeneraci kloubů

Velmi zřídka přemýšlíme o stavu našich kloubů. Pokud cítíme bolest v oblasti zad, pasu, zápěstí a páteře, nejprve se snažíme projít rychleji. Ale ne jak a proč k tomu došlo. Nestane se ani chronickým problémem způsobujícím každodenní stres. Pamatujte si, že neexistuje žádný věk nebo povolání pro artritidu. Různé formy atrosisu ovlivňují mladé i staré. Jsou důvodem k obavám pro ty, kteří pracují před počítačem po celý den. Ale také pro profesionální tanečníky, sportovce a číšníky, jejichž práce vyžaduje, aby byli neustále v pohybu a na nohou. Doporučujeme přijmout preventivní opatření již s výskytem první bolesti kloubů.

Existuje několik alternativ pro protizánětlivou péči o klouby. Pokud je forma artritidy, kterou jste vyvinuli, v pokročilém stádiu, pak vám lékař může doporučit operaci. K dispozici je také lékařská forma léčby artritidy. Ale to obvykle zahrnuje užívání léků obsahujících kortikosteroidy. A všichni víme, že mají závažné vedlejší účinky. Samozřejmě, můžete vždy vzít více bylin pro zdravé klouby.

Tisíce lidí v České republice se také rozhodnou obrátit se na jeden z mnoha způsobů obnovy a regenerace kloubní chrupavky. Trh má širokou škálu bioproduktů pro volný synoviální pohyb. Jeho cena je také cenově dostupná a dodávky jsou rychlé a bezpečné.

Jaké jsou nejvíce potence bylin pro zdravější klouby? Nabízejí vám dobrou protizánětlivou péči? Má smysl aplikovat komprese k uklidnění hrozné bolesti?

Odpovědi na své otázky najdete v našem podrobném článku!

Existuje lék na opotřebované klouby – Co je to?

Existuje lék na opotřebované klouby

Máš ráda pohyb, že? Je v tom svoboda. Mnozí si to nemohou plně vychutnat, protože trpí nemocnými a opotřebovanými klouby. Jak přesně se to stalo? Podle oficiálních webových stránek britské národní zdravotní služby existuje mnoho důvodů. Skutečnost, že sportujete každý den, není zárukou, že se neobjeví synoviální stížnosti. Časté tření mezi dvěma klouby umístěnými v končetinách je často příčinou artritidy. Stejně jako neustálé sezení před počítačem. Je také dobré přehodnotit svůj jídelníček.

Změňte ji nyní, včetně protizánětlivých bylin a potravin v něm. Tím se také zabrání zbytečnému stresu spojenému s ostrým úbytkem hmotnosti. Existuje také mnoho možných léků proti opotřebovaným kloubům. Pokud chcete přirozeně vyživovat synoviální tkáně, můžete tak učinit s jedním z mnoha přírodních produktů pro tento účel, jako je bio-gel FlexOptima.

Jaké jsou přírodní léky proti opotřebovaným kloubům? Některé z nich zahrnují následující změny životního stylu:

  • Udržujte zdravou váhu. Nadváha klade zvláštní tlak na nositelné klouby, jako jsou v kolenou, kotníky, boky a záda. Každý přebytečný kilogram vede k dalšímu čtyřnásobku tlaku na ně.
  • Pohněte s tím. Udržování dobré úrovně fyzické aktivity může pomoci snížit pocit ztuhlosti kloubů.
  • Vzchopte se. Silné svaly a kosti poskytují podporu a stabilitu kloubů. Přidání silový trénink cvičení do fitness rutiny pomáhá a pracuje na vybudování čistého svalu. Zaměřte se na posílení jádra břišních, hřbetních a hrudních svalů.
  • Posaďte se a zůstaňte ve vzpřímené poloze. Správné držení těla může zabránit dalšímu namáhání kloubů.
  • Nezapomeňte na dietu. Zdravá strava může zlepšit zdraví kloubů a pomůže vám zhubnout. Zdůrazněte rostlinné bílkoviny.

Do komprese proti bolesti a protizánětlivé péče o klouby pomoci?

 komprese proti bolesti a protizánětlivé péče o klouby

Zpřísnění svalů a kůže kolem zaníceného kloubu může významně pomoci uklidnit bolest. Na podobném základě fungují aktivní kolena a Ortezan. Můžete také dát různé protizánětlivé byliny do vrstev mezi obvazem a bavlnou, abyste upřednostňoval rychlé zotavení.

Mnoho lidí s artritidou najít úlevu od bolesti a ztuhlosti s horkými koupelemi nebo návštěvě lázní. Pravdou je, že můžete dosáhnout stejného účinku s použitím kompresí k uklidnění bolesti. Zeptejte se sami sebe, zda vaše forma artritidy potřebuje horkou nebo studenou terapii ke snížení tiků.

Teplé komprese v bolestech kloubů zvyšují svalovou relaxaci. Zvyšují přívod krve a zmírňují ztuhlost a křeče. Ale vyhnout se jim, pokud trpíte vysokým krevním tlakem nebo srdečních onemocnění.

Studené obklady proti bolesti kloubů a zad způsobují, že zanícená oblast se chvět a snižuje zánět a otoky. Přímá aplikace ledu na kůži jsou obzvláště dobré pro záchvaty artritidy. Toto povrchové chlazení snižuje svalové křeče a zvyšuje práh bolesti.

Které byliny a mají nejsilnější protizánětlivé účinky na klouby?

Lidské tělo je komplexní symbióza interakce mezi tkáněmi, orgány, buňkami a svaly těla. Funguje to stejně jako dokonale mazaný stroj. Bohužel, přirozený průběh času, stejně jako špatné životní styl praktiky, mají extrémně negativní dopad na něj. To je vidět většinou v oblasti kloubů.

Jsou jednou z částí těla, které opotřebovávají nejrychleji. Konstantní tření při pohybu v kolenou, zádech, pasu a zápěstí způsobuje synoviální tkáň ztratit velkou část své pružnosti a síly. Tělo, na druhé straně, zastaví syntetizovat stejné množství kolagenu jako v našem mládí.

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak posílit a zlepšit stav kloubů, je prostřednictvím stravy. Příjem některých potravin a bylin nám může vrátit radost z volného pohybu. S ní – a ten ze života samotného!

Ale jaké jsou nejpřínosnější přírodní složky proti zánětům kloubů, bolestem a bolestem? Naučte se je teď!

#1. Včelí výrobky a apitoxin – přírodní protizánětlivé látky!Včelí výrobky a apitoxin

Všechny včelí produkty jsou přírodní antibakteriální a protizánětlivé látky. Jejich imunomodulární vlastnosti jsou také dobře známé a popsané vědou. Apitoxin, včelí jed, na druhé straně, má vlastnost „mazání“ zanícené a nemocné klouby. Čistí tkáně a pomáhá rychle obnovit a regenerovat synoviální chrupavku. Postarejte se o dobrý stav dermis v oblasti aplikace. To je jeden z důvodů, proč být přítomen ve složení mnoha produktů pro zdravější a elastické klouby. Ostelife krém je velmi populární v České republice.

#2. Koňský kaštan – antiseptické a antioxidant, který také posiluje libido!Koňský kaštan

Koňský kaštan je skvělým příkladem byliny pro léčbu a obnovu opotřebovaných kloubů. Jeho aplikace jsou nesčetné. Zvyšuje a zlepšuje mužskou sílu a spermatogenezi. Čistí tkáně od zánětu. Zklidňuje podráždění pokožky a je nasycen užitečnými vitamíny a antioxidanty. Můžete ji také najít mezi složkami Steplex.

#3. Ginger – Koření a bylina pro více odnímatelné klouby bez únavy!Ginger

Zázvor má protizánětlivé, antioxidační a protinádorové vlastnosti. Zvyšuje celkovou imunitu. Je zvláště užitečné pro lidi trpící artritidou. Obsahuje protizánětlivé sloučeniny, které fungují stejným způsobem jako inhibitory COX- 2. Je také známý svými protináhodními vlastnostmi. Patří mezi hlavní složky bio-produktů pro synoviální reliéf, jako je gel FlekoSteel.

#4. Kurkuma – Kurkumin pro společné úlevy a zotavení pro všechny!Kurkuma

Kurkuma je koření, které dává žlutou barvu kari. Používá se v Indii po tisíce let v kulinářské a jako léčivá bylina. V poslední době věda zjistila, že obsahuje sloučeniny s léčivými vlastnostmi. Jsou více než užitečné pro eliminaci jakéhokoli druhu zánětu. Extrakt je nasycen vitamínem C, antioxidanty a mnoha dalšími prospěšnými prvky. Čistí záněty a infekce a proniká hluboko do tkání.

Zajímavý fakt: Konopný olej (konopí) má široké využití pro krásu i zdraví. Konopný olej je přítomen v mnoha produktech pro péči o srdce a kloubní zotavení. Je také základní složkou Cannabis Oil.

#5. Omega-3 mastné kyseliny – skutečné „mazivo“ pro klouby!Omega-3 mastné kyseliny

Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytné pro naše dobré zdraví. Tělo je nemůže syntetizovat samo a my je musíme přijmout navenek. Starají se o pokožku, srdce a imunitu. Pomáhají mozku normálně fungovat. Udržujte dobrou paměť a schopnost soustředit se. To nemůže být dostatečně stresované, jak užitečné jsou pro normální fungování svalů, kostí a kloubů. Dostanete je prostřednictvím široké škály potravinářských produktů – ryb ve studené vodě, mořských plodů a avokáda. Ale také pomocí gelových sachet HondroStrong.

Postarejte se o klouby každý den, chodit klidný v životě!

klouby

Normální pohyblivost kloubů závisí na mnoha věcech. Abychom si mohli užít plnou schopnost pohybovat se našimi těly, musíme pravidelně cvičit. Zabráníme tak hromadění nadváhy a tím i zvýšenému napětí na kloubních tkáních a chrupavce. Jezte zdravě a šetrně k životnímu prostředí. A užívat si života. Šťastní lidé žijí déle a lépe.

Najděte více zajímavých článků na našem blogu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.