Před spaním si ošetřete pokožku

Doba čtení: 4 min

Před spaním si ošetřete pokožku

Proč se někteří lidé mohou jen probudit a mít dokonale svěží a krásnou pleť? Zatímco ostatní vstávají a jejich obličej je oteklý a posetý tmavými kruhy a váčky pod očima. Dermatologové tvrdí, že kvalitní spánek hraje ve zdraví dermis nesmírně důležitou roli. Když chybí, začne ztrácet pružnost a mladost.

Další nejčastější příčinou zhoršení jsou různé potraviny a nápoje, které ji ničí. Chcete -li obnovit jeho lesk, musíte se o něj postarat. Jak to ale udělat správně? Snadný! Bez ohledu na to, jak jste unavení, nikdy nezapomeňte odstranit make -up a kosmetiku nošenou během dne. Vsaďte na přírodní křoviny pro krásnou pleť doma. Snižte stres jógou a meditací. Nic neničí dokonalost dermis jako nervové napětí. Také kouření, alkohol a vášeň pro sladkosti. V případě potřeby vězte, že se vždy můžete obrátit na některý z mnoha bioproduktů pro regeneraci pokožky. Mezi nejoblíbenější v České republice v roce 2024 patří bio krém Medutox. Recenze a názory na něj na fórech jsou vynikající a složení je zcela organické.

Jak mít každé ráno krásnou a svěží pleť? Jak správně čistit dermis doma? Jakou kosmetiku na obličej mám použít? Jaké jsou 5 nejdůležitějších rituálů před spaním?

Zde se dozvíte vše o 5 nejdůležitějších rituálech pro krásnější a svěží pokožku obličeje před spaním!

Pro vaši péči o pleť se můžete spolehnout na Intenskin.

Spánek – nejlepší přítel krásné pokožky obličeje!

Spánek, krásné pokožky

Kvalitní spánek je jako odvar z pramene mládí. Poskytuje pokožce regenerační proces, který potřebuje být zářivý a svěží. Dermis chrání celý den před mnoha vnějšími faktory. Proto se v noci přepne do režimu obnovy, protože proces revitalizace je až 3krát rychlejší.Většina pokožky vidí skok v HRT (lidský růstový hormon) během cyklu nočního spánku.

Uvolnění HRT pomáhá opravit tělesné tkáně a stimuluje zvýšenou produkci buněk. Přirozená syntéza kolagenu a elastinu je vylepšena tak, aby nahradila buňky poškozené během denního světla. Takový je účinek používání RevitaNaturalis.

Dermatologové nám radí zajistit lepší spánek, abychom si mohli užívat zářivě svěží a krásnou pleť. Pro dermální zdraví je klíčový z následujících důvodů:

  • Redukuje oteklé oblasti obličeje neutralizací působení stresových hormonů. Právě díky nim zadržujete vodu.
  • Dodává lesk a pružnost, protože dermis během dne „opravuje“ poškození způsobené ultrafialovými paprsky.
  • Pokožka má dostatek času na regeneraci, což redukuje vrásky a okolní linky.

Správné čištění make -upu – nezbytné pro zdravou pokožku obličeje

Správné čištění make

Někdy jste příliš vyčerpaní udělat něco jiného, ​​než si před spaním opláchnout obličej? Chyba! Cirkadiánní rytmy jsou žhavé téma v dermatologii a kosmetologii. Většina velkých kosmetických společností investuje miliony do výzkumu lidských 24hodinových vnitřních hodin. Také to, jak to ovlivňuje všechny funkce těla, včetně zdraví pokožky.

Nový výzkum ukazuje, že metabolismus naší pokožky se v noci skutečně zpomaluje. To znamená, že přirozená exfoliace a regenerace potřebují další stimul. Věnování času rituálu pro krásnější a svěží pokožku před spaním nejen podpoří kvalitnější spánek. Poskytne tělu nejlepší možné podmínky pro revitalizaci dermis. A posílí to účinek veškeré kosmetiky, kterou aplikujete.

Jak se naučit věnovat dostatek pozornosti pokožce obličeje před spaním? Můžete postupovat podle těchto kroků a pokynů!

  • Přestaňte si opakovat, že péče o pleť obličeje je luxus. Takové rituály jsou nezbytné, pokud chcete mít zdravější a mladistvě zářící dermis.
  • Používejte přírodní produkty a vyhněte se drahé kosmetice, která často obsahuje umělé deriváty a nebezpečné chemikálie.
  • Užijte si každý okamžik svého každodenního rituálu pro krásnější a svěží pokožku před spaním. Tato doba je pro vás speciální!

Pojďme se naučit, jaké jsou 5 nejdůležitějších rituálů pro krásnější a svěží pleť před spaním!

# 1. Věnujte pozornost jemné okolní pokožce a nasaďte si masku na spaní

pokožce, masku

Naše oči jako by braly tíhu špatného spánku. I když jsme spali déle než 8 hodin, mohou vypadat nafoukle, vrásčitě a drsně. Aby se pokožka v oblasti očí v noci zotavila – použijte masku na spaní. Vsaďte na hedvábné nebo saténové výrobky, ne na syntetiku. Tímto způsobem nedráždíte tuto citlivou oblast.

Kůže kolem očí má tenčí epidermální vrstvu a žádné olejové žlázy. Postrádá ochrannou bariéru, takže se nejsnadněji vráská. Nasazení masky na spaní před spaním nejenže zablokuje přístup světla. Získáte tak lepší odpočinek. A ráno se probudíte s čerstvějším a jasnějším zářením než dříve. Samozřejmě můžete dermis před spaním jemně masírovat a odlupovat pomocí Moleculica.

# 2. Proveďte dvojité čištění dermis před spaním

Před spaním jste si pravděpodobně nechali odlíčit, ale stále se záhadně probouzíte s rozmazanou linkou očí. To je normální, zvláště pokud jste použili kvalitní dlouhotrvající make-up. 12- až 24hodinová trvanlivost podkladů, řasenek, očních linek a očních stínů je vyrobena z polymerů. A nerozpouštějí se snadno mýdlem a vodou. Ani s odličovačem na vodní bázi.

Chcete -li odstranit všechny stopy makeupu, umyjte si obličej dvakrát metodou zvanou „dvojité čištění“. Nejprve naneste čistič na bázi oleje. Esenciální oleje rozkládají vosky a polymery účinněji než mýdlo a voda. Poté jemným tonikem bez mýdla zbavte pokožku kosmetických zbytků. Kromě toho můžete použít bio-krém pro krásnější a zářivější pokožku po spánku Intenskin.

# 3. Domácí večery jsou skvělým časem pro lázeňské procedury

lázeňské procedury

Tento postup méně souvisí s biologií kůže a více s logistikou. Večer máte pravděpodobně více času na přepočet a péči o pokožku obličeje. Využijte proto volné minuty před spaním k rozmazlení své dermis některými dalšími procedurami.

Dopřejte si relaxační koupel a naneste si obličejovou masku na bázi jílu. Detoxikujete tím volné radikály, které se během dne nahromadily mezi póry. A budete si jisti, že je vaše pokožka před spaním čistá. Můžete dokonce jít o krok dál a jednou týdně si během spánku udělat silnou vrstvu na dermis. To vám pomůže hydratovat opravdu suchou pokožku. Pokud dáváte přednost organické kosmetice, použijte Lumos.

# 4. Aplikujte esenciální oleje a retinoidy!

Pokud máte suchou nebo šupinatou pokožku, aplikace esenciálního oleje pomůže obnovit normální hodnoty pH. Stejně jako toner, olej pomůže vašemu tělu produkovat kožní maz pro extra hydrataci. Mnoho dermatologů doporučuje retinoidy pro zdravější a svěžejší pokožku obličeje.

Stimulují buněčný obrat, díky kterému nové dermální buňky rostou rychleji. Snižují také rozpad kolagenu – bílkovin v těle, které přispívají k pružnosti pokožky. Retinoidy zesvětlením pokožky pomáhají zesvětlit tmavé skvrny na kůži a minimalizovat vrásky. Obsaženo také v krému pro objem a pevné poprsí Sensual Shape.

# 5. Správná hydratace je posledním krokem pro krásnou pleť před spaním!

krásnou pleť, hydratace

Udělejte ze zvlhčení poslední rituál večerní péče o zářivou a svěží pleť. Typ zvlhčovače, který používáte, by měl záviset na typu pokožky. Ty s lehčím složením jsou obvykle lepší pro normální až mastnou pleť. Těžší krémy – pro suchou pokožku. Pokud máte citlivou dermis, držte se zvlhčovače, který neobsahuje vůně a je hypoalergenní. Vsaďte na produkty, které mají prospěšné složky, jako je kyselina hyaluronová, peptidy, antioxidanty a vitamíny C a A. Takový je čistě přírodní krém na obličej Coralift.

Správně milujte svou pokožku, aby byla zářivá a krásná!

krásná pleť, péče o pleť

Nikdo se nenarodí s dokonalou pokožkou obličeje. Každý z nás má určité nedostatky a slabiny, které se snaží napravit a posílit. Tajemství krásné a viditelně mladistvé dermis spočívá ve správné péči o ni. Nejde o žádný luxus. Udržet si krásu a svěžest vyžaduje každodenní úsilí. Na co čekáš?

Najděte více zajímavých článků na našem blogu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *