YesLashes Recenze – Jak toto sérum funguje pro okouzlující řasy a obočí?

Doba čtení: 6 min

YesLashes Recenze ČRYesLashes, přírodní gel pro zdravé a výrazné řasy a obočí, nedávno dorazil do České republiky a již má velký úspěch.

Na různých internetových fórech věnovaných tajemstvím krásy televizních hvězd se již několik týdnů objevují recenze, názory a pozitivní stanoviska o výjimečných výsledcích tohoto gelu vyvinutého proti jejich vypadávání a dodávajícího intenzivní a upravený vzhled.

OFICIÁLNÍ STRÁNKA

V České republice je revoluční gel na řasy a obočí k dostání na oficiálních stránkách výrobce za 50% slevu. V této recenzi jsme chtěli shrnout vše, co je třeba o výrobku vědět, a zabývat se tématy, jako jsou např: Co je to za gel, který se používá jako řasenka? Jak YesLashes funguje? Jaké složky YesLashes obsahuje a jak se používá?

Chcete-li zjistit, zda je tato gelová kúra pro růst řas a obočí vhodná právě pro vás, přečtěte si tuto recenzi až do konce a zjistěte, proč si ji již koupily tisíce mužů a žen po celém světě.

Hvězdné řasy a obočí: jak mít hustší řasy a dokonalé obočí

Jak mít hustší řasy a dokonalé obočí

hustší řasy a dokonalé obočí

Oči jsou, jak známo, zrcadlem duše. Zřejmě proto patří výrazný a upravený pohled k nejmocnějším zbraním svádění, jaké existují. Ke kráse pohledu přispívají, jak známo, řasy a obočí, které však nejsou vždy tak husté, dlouhé a výrazné, jak bychom si přáli. Naštěstí existují triky, které nám samy o sobě mohou pomoci k atraktivnímu vzhledu.

Zde je podle názorů odborníků návod, jak pečovat o řasy a obočí.

Tipy pro hvězdné obočí:

 • Nechte je růst – Je lákavé jednoduše sáhnout po pinzetě a pustit se do vytrhávání malých chloupků, které vám rostou, ale právě teď je vlastně nejlepší čas na růst obočí. Nechte obočí růst 6 až 8 týdnů. To znamená absolutně žádné pinzety, depilace apod. Po uplynutí dvou měsíců odstraňte pouze chloupky nejblíže k víčku a vnější chloupky Poté nechte obočí růst zcela neporušené dalších 6-8 týdnů. Tento cyklus naučí vaše obočí růst v potřebných oblastech;
 • Vyživujte je – Pečujeme o svou pleť, vlasy, nehty, ale jak často opravdu myslíme na výživu svého obočí? Pokud jste vždy chtěli vyzkoušet sérum na obočí, zařaďte ho do své kosmetické rutiny. Produkty, jako je toto a séra, mohou vaše obočí zároveň prodloužit a posílit. Kromě toho je kartáčování (nahoru a dolů) také způsob, jak udržet obočí zdravé. Pomáhá to exfoliovat pokožku pod chloupky obočí a odstranit suchou kůži, což umožňuje vyrůst novým chloupkům. Co se týče řas, odborníci naopak doporučují.
 • Nechte si prodloužené řasy – Lepidlo z umělých řas může být poměrně škodlivé. Řasy se ztratí a vy zbrzdíte jejich růst. Pokud budete o své řasy pečovat, vyživovat je, váš pohled bude mít stejnou intenzitu, jako když používáte umělé řasy, ale s nižší cenou a „údržbou“;
 • Čištění a hydratace řas – Řasy shromažďují spoustu nečistot, zejména pokud používáte umělé řasy. Ať už ale prodlužujete řasy nebo ne, je důležité je udržovat čisté a hydratované a zařadit je do svého kosmetického režimu. Nechte svou řasenku spát. Vezměte si sérum na řasy, , jemně řasy rozčešte, přejeďte sérum podél linie řas, nechte ho několik vteřin zaschnout; poté mezi prsty stlačte trochu oleje a vklepejte ho do řas. Nakonec si nezapomeňte ráno při čištění obličeje umýt oči.
 • Protažení a posílení – Tím, že dáte svým očím pauzu od prodlužování nebo dokonce jen od každodenní řasenky, vytvoříte ideální čas pro práci na růstu řas. Implementace růstových produktů do noční rutiny, od sér po oleje, může výrazně změnit délku vašich přirozených řas.

YesLashes: co to je? Jak to funguje?

YesLashes: co to je

YesLashes je gel s přirozeným složením keratinového bioaktivátoru, který funguje pro všechny typy řas a obočí.

Gel, který zajišťuje prodloužení, zahuštění a ztmavení, byl vyvinut Dr. Margheritou Dossi – vysoce uznávanou kosmetičkou v celé Evropě.

Tento přípravek, který se nanáší jako řasenka, funguje na 5 úrovních (růst, délka, tloušťka, posílení, ochrana). Jedná se o skutečný průlom v oblasti kosmetiky. Výrobek vhodný pro každou ženu v České republice, aby jednou provždy zapomněla na nutnost používat řasenku nebo utrácet peníze za aplikaci umělých řas v kosmetickém salonu.

Bioaktivátor keratinu Dr. Dossi:

 • Stimuluje spící nebo odumřelé vlasové folikuly na očních víčkách nebo obočí – již po několika dnech používání začnou růst nové, silnější řasy (nebo obočí), a to i v místech, kde jsou zcela prázdná místa;
 • Extrémně urychluje růst řas a prodlužuje je natolik, že vypadají lépe než umělé řasy;
 • Zahušťuje řasy a dodává jim intenzivnější vzhled;
  pomáhá přirozeně předcházet vypadávání řas a obočí;
 • Intenzivně posiluje a vyživuje strukturu řas a obočí, které se stávají silnějšími a odolnějšími vůči vypadávání, lámání, mechanickému poškození a UV záření;
 • Ztmavuje chloupky – dodává jim výraz, aniž by bylo nutné je barvit, jako například hennou.
 • YesLashes keratin bioactivator gel funguje pro ženy i muže, neobsahuje žádné škodlivé látky a nevyžaduje lékařský předpis.

Upozornění: Účinky a výsledky se mohou u každého jedince lišit;

YesLashes Recenze a zkušenosti v diskuze

YesLashes recenze a zkušenosti v diskuze

Existuje oficiální fórum YesLashes? Má YesLashes negativní recenze? Hovoří se o něm na diskuze?

V České republice, na fórech věnovaných kráse vlasů, řas, obočí atd., existuje již mnoho recenzí, které vyjadřují pozitivní zkušenosti a diskuze na YesLashes.

Oficiální fórum YesLashes v České republice zatím není k dispozici. V internetových fórech pro kosmetiku na řasy a obočí se však již objevilo mnoho pozitivních zkušenostich a ohlasů. Nepodařilo se nám najít žádné negativní hodnocení YesLashes.

Na rozdíl od kondicionérů na řasy nebo obočí dostupných na trhu je bioaktivátor keratinu, který vynalezl Dr. Dossi:

 • Nabízí rychlé, dlouhotrvající účinky – po několika týdnech gelu jsou vlasové folikuly jednou provždy „naprogramovány“ k produkci dlouhých, hustých a silných řas;
 • Stimuluje růst řas i v místech, kde jsou zcela prázdná místa (oživuje i odumřelé vlasové folikuly);
 • Nezpůsobuje alergie ani podráždění – mnoho oftalmologů se vyjádřilo kladně;
 • Lze jej použít na horní i dolní víčka a obočí;
 • Je velmi účinný: jedno balení vystačí na celý gel.

Existuje mnoho recenzí, zkušenosti a stanovisek podporujících účinnost gelu YesLashes natural keratin bioactivator.

Kromě toho byly také sdíleny pozitivní recenze na zákaznický servis a na snadnost postupu při zadávání objednávky.

Názor: V případě, že se jedná o produkt, který se používá v oblasti řasenky, je možné, že se jedná o produkt, který se používá v oblasti řasenky.

Nakupte Zde Se Slevou -50%

Recenze:

„YesLashes mi změnil život! Když jsem o něm slyšela poprvé, byla jsem skeptická, ale po několika měsících používání mi řasy výrazně narostly. Nikdy předtím jsem neviděla své řasy tak bujné a dlouhé. S tímto výrobkem jsem opravdu spokojená!“ – Lara Gameiro, Coimbra, Portugalsko

„YesLashes udělal s mými řasami zázraky a získal si mě! Zahušťující a prodlužující účinky byly neuvěřitelné. Moje řasy nikdy nevypadaly zdravěji a přirozeněji.“ – Camilla, Řím

„YesLashes je dokonalé sérum, které dodá vašim řasám extra šmrnc. Díky jeho přírodnímu složení si můžete být jisti, že vaše řasy budou vždy krásné a zdravé. Jsem velmi ráda, že jsem ho objevila!“ – Ilse Hahn, Dortmund

YesLashes cena v České republice – kde koupit ?

YesLashes cena v České republice

YesLashes je v nabídce za 50% slevu pouze na oficiálních webových stránkách. Ve skutečnosti si tento produkt pro svěží řasy a výrazné obočí můžete koupit za pouhých 59 eur namísto 118 eur!

Chcete-li objednat YesLashes nebo se poradit s odborníkem, bez závazku k nákupu stačí dva jednoduché kroky:

 1. Vyplňte formulář na oficiálních stránkách YesLashes, abyste nepropásli cenovou nabídku.
 2. Vyčkejte, až vás bude kontaktovat kosmetický poradce, který vám bude k dispozici pro veškeré informace o keratinovém bioaktivačním gelu a který si vyžádá vaši dodací adresu.
 3. Po objednání obdržíte YesLashes za nejlepší cenu, se slevou 50 %, a budete mít jistotu, že jste zakoupili originální výrobek.

Lze YesLashes najít v lékárnách nebo na Heureka a Dr.Max?

Odpověď zní: ne. YesLashes keratin bioactivator gel není k dispozici v lékárnách, stejně jako jej nenajdete na Amazon a podobně. Není k dispozici ani na stránkách, jako jsou Heureka a Dr.Max. Chcete-li obdržet originální gel (nikoliv podvod nebo kosmetický přípravek, který nefunguje nebo, ještě hůře, způsobuje vedlejší účinky a kontraindikace), doporučuje se zadat objednávku pouze z oficiálních stránek výrobce, který zaručuje originalitu za nejlepší cenu.

Před spaním si ošetřete pokožku

Jak používat YesLashes? Příbalový leták a dávkování

YesLashes je přípravek distribuovaný v České republice v praktické lahvičce s dávkovačem, díky kterému se velmi snadno aplikuje na řasy a obočí.

Jak dosáhnout maximálního účinku s komplexem YesLashes?

 1. Aplikujte gel s bioaktivátorem keratinu přímo na čisté a suché řasy;
 2. Rovnoměrně rozetřete po celé délce, jako byste použili řasenku;
 3. Nechte působit bez oplachování.

Složení a přísady

Složení

Jaké složky obsahuje složení YESLashes?

YESLASHES má jedinečné přírodní složení, jehož cílem je posílit řasy a obočí zevnitř a omezit jejich vypadávání. Gel s bioaktivátorem keratinu působí silou přírody, která ve spolupráci s vědou dosahuje maximálních výsledků.

Složení:

 • Pomáhají chránit řasy a obočí. Stimulují růst a zvyšují hustotu, čímž dodávají zdravější a hustší vzhled;
 • Zvyšují růst, dodávají objem a lesk;
 • Působí na suché, namáhané a lámavé řasy. Mají vazodilatační účinek na pokožku hlavy, který slouží ke stimulaci průtoku krve do vlasových cibulek, čímž podporují růst vlasů.
 • Mají přirozený antioxidační účinek.
 • Tyto přírodní účinné látky mohou pomoci jak proti vypadávání řas a obočí, tak stimulovat jejich zdravý růst.
 • Díky svému organickému původu jsou tyto složky využitelné i pro osoby se zvlášť choulostivými situacemi nemají žádné kontraindikace ani vedlejší účinky.

Vedlejší účinky?

Co říkají recenze, zkušenosti a názory na online fórech o případných kontraindikacích a vedlejších účincích YesLashes?

Při pohledu na online diskuze, negativní recenze YesLashes neobdržel žádné. Ani pro kontraindikace, ani pro vedlejší účinky.

To je způsobeno tím, že výrobek obsahuje pouze přírodní složky a není lékem (což je důvod, proč YesLashes nevyžaduje minsan).

sérum na řasy a obočí

Spropitné

Záviděníhodné řasy a obočí? Postupujte podle těchto tipů: Neotírejte si oči – pokaždé, když tak učiníte, způsobíte si drobné trauma, které může způsobit vypadávání řas. Eliminujte natáčky na řasy – mohou oslabit a poškodit vaše řasy. Užívejte doplňky stravy pro růst vlasů – obočí a řasám prospěje cokoli bohatého na biotin a vitaminy skupiny B. Vyberte si správný odličovač – nejšetrnější jsou vody a micelární oleje. S make-upem zacházejte šetrně – i tak jednoduchá věc, jako je příliš silné přitlačení tužky na obočí, může způsobit jeho vypadnutí.

Sečteno a podtrženo: YesLashes je ideální kosmetika pro ty, kteří chtějí šetrný, praktický a účinný přístup ke kráse řas a obočí. Keratinový bioaktivační gel YesLashes je vhodný pro každého, kdo chce mít zdravé, upravené řasy a obočí, které dodají uhrančivý vzhled. Špičkový keratinový bioaktivační gel za cenu, která vyhovuje všem finančním možnostem.

OBJEDNAT TED'

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *