Bluestone Recenze – zkušenosti a cena v lékárně na kapky a kapsle na potenci

Doba čtení: 5 min

BlueStone Kapky Kapsle Česká republikaBluestone názory v České republice web tvrdí, že s organickými kapkami a kapslemi může muž rychle zvýšit svou sexuální sílu a sílu. V některých recenzích na internetových fórech najdeme informace o ceně produktu ve farmacii a další konkrétní podrobnosti, ale na jiných webových stránkách navádíme komentáře o „zázračném účinku doplňku stravy na erekci a smyslné potěšení, které ženy cítí zejména při použití obou – kapslí a kapek“. Podívejme se nyní na objektivní bluestoneský přezkum, abychom zjistili, zda jsou všechny tyto skutečnosti pravdivé.

OFICIÁLNÍ STRÁNKA

5 důvodů, proč extrakt Ashwagandha zlepšuje mužský sexuální život
problémy v posteli

Mnoho mužů všech věkových kategorií a po celém světě bojuje s poklesem sexuální touhy. Tento problém se u mileniálů stal výraznějším kvůli úrovni stresu, kterou na nás moderní společnost klade. Někteří se spoléhají na slavné modré pilulky, zatímco někteří musí kontaktovat sexuální terapeuty, aby požádali o lékařský názor a radu. Než však požádáme o pomoc, zdá se, že existuje přírodní složka, která si získává stále větší oblibu pro svou schopnost zlepšit mužský sexuální život, mluvíme o extraktu Ashwagandha.

Ashwagandha je známá tím, že zlepšuje mužský sexuální život již od dob Kámasútry. Zde jsou způsoby, jak může výrazně zlepšit sexuální život mužů.

 • Snižuje stres – jako jeden z nejčastějších důvodů snížení sexuální touhy a špatné sexuální výkonnosti je stres, rostlina Ashwagandha může pomoci snížit hladinu stresu. Když je hladina stresu vysoká, zvyšuje se i krevní tlak. Když je krevní tlak vysoký, omezuje průtok krve do všech tepen, čímž se stává hlavní příčinou impotence.
 • Je to silný adaptogen – to znamená, že posiluje nadledvinky. Nadledvinky jsou zodpovědné za produkci kortizolu v našem těle, díky kterému se v situacích cítíme ve stresu
 • Zlepšuje sexuální touhu, protože je to afrodiziakum – Ashwagandha je podle názorů starých textů tradiční medicíny afrodiziakum. Legendární „Kama Sutra“ zmiňuje tuto rostlinu jako jeden z nejsilnějších přírodních sexuálních stimulantů. Stimuluje produkci oxidu dusnatého, který způsobuje zvýšení sexuální touhy a spokojenosti (extrakt z Ashwagandhy se často používá k přirozené léčbě ztráty libida a také při erektilní dysfunkci).
 • Zvyšuje produkci hormonů – Ashwagandha prokazatelně výrazně zvyšuje hladinu mužských hormonů. Jak muži stárnou, produkce mužských hormonů v jejich tělech výrazně klesá. Příznaky této ztráty lze pozorovat ve vypadávání vlasů, svalové ztrátě a snížené sexuální výkonnosti. Tato rostlina zvyšuje sérové ​​hladiny luteinizačního hormonu a mužských hormonů a revitalizuje přirozenou rovnováhu pohlavních hormonů u mužů.
 • Zvýšení počtu spermií – Ashwagandha je známá pro zlepšení libida u mužů s přirozeným zvýšením počtu produkovaných spermií.

7 tipů, jak mít lepší sex

Co je Bluestone? Jak to funguje?

Co je Bluestone

Bluestone je přírodní dvoufázový produkt (kapsle a kapky), který obsahuje silné přírodní složky vhodné pro každého muže. Kombinace přírodních extraktů, dvou aminokyselin, antioxidantů, biotinu a kvercetinu nabízí maximální účinnost a naprostou bezpečnost.

Složení Bluestone bezpečně zlepšuje mužnost, libido a výdrž pod prostěradlem.

Receptura Bluestone nabízí výhody pro celé tělo a pomáhá bojovat proti změnám souvisejícím s věkem a stresem. Nemá žádné vedlejší účinky a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Složení BlueStone kapek a kapslí nijak negativně nenarušuje fungování kardiovaskulárního systému (jak se často stává u přípravků prodávaných v lékárnách), ale naopak zlepšuje propustnost krevních cév a podporuje silnější a delší erekci.

Vezměte prosím na vědomí: účinky a výsledky se mohou lišit od jednotlivce k jednotlivci.

Složení kapek a kapslí

Složení

BlueStone je vysoce kvalitní produkt pro dosažení úplného vzájemného potěšení v posteli a úplné harmonie prostaty. Mají certifikát kvality a jsou dostupné ve 2 samostatných formách, jako jsou kapky a kapsle. Jsou v těle snadno rozložitelné díky svému zcela přírodnímu složení.

Zde je seznam složek přítomných ve složení kapek a kapslí Bluestone.

Složení Bluestone kapky:

 • ASHWAGANDHA EXTRACT – složka přítomná také v kapslích. Zvyšuje produkci hormonů v krvi, zlepšuje kvalitu sexuálního života a pomáhá zvyšovat sexuální touhu.
 • L-ARGININ – je schopen zlepšit kvalitu a množství spermií, pomáhá předcházet mužské neplodnosti.
 • EPIMEDIUM EXTRACT – Rozšiřuje krevní cévy, zlepšuje průtok krve do pánevních orgánů, což umožňuje delší pohlavní styk.
 • EXTRAKT SABAL PALMETTO – Pomáhá zvyšovat libido a citlivost erotogenních zón, snižuje příznaky prostatitidy a dodává energii.
 • BIOTIN (vitamín B7) – Předchází plešatosti posílením vlasových kořínků, předchází lámání a řídnutí. Pomáhá také zlepšit stav pokožky a nehtů.
 • EXTRAKT Z HOŘKÉHO POMERANČE – pomáhá potlačovat chuť k jídlu a urychluje odbourávání tuků. Stimuluje termogenezi v těle, což má za následek hubnutí a zvýšení energie.

Složení Bluestone kapsle:

 • MUIRA PUAMA – Pomáhá zlepšit náladu a mozkové funkce. Působí proti stresu, zlepšuje spánek, paměť a schopnost koncentrace.
 • EURICOMA ROOT – Prodlužuje trvání pohlavního styku a zlepšuje pocity, působí proti sexuálním dysfunkcím a příznakům prostatitidy.
 • EXTRAKT SEMEN GUARANÀ – Zabraňuje předčasnému stárnutí. Zrychluje metabolismus a růst svalů.
 • LYKOPEN – Chrání prostatu před poškozením a zánětem, omezuje rozvoj rakoviny prostaty a zlepšuje kvalitu a pohyblivost spermií.
 • KYSELINA ASPARTOVÁ – Posilováním nervového systému je schopna ovlivnit plodnost a libido.
 • SPIRULINA – Zlepšuje koncentraci a paměť, nabízí základní živiny a zvyšuje hladinu energie. Navíc zrychluje metabolismus a pomáhá vylučovat toxiny.
 • EXTRAKT Z LISTŮ DAMIANA – Zlepšuje krevní oběh, usnadňuje větší sexuální vzrušení. Zmírňuje psycho-emocionální stres, deprese a nervové poruchy.
 • QUERCETIN – Užitečný proti chronické a bakteriální prostatitidě, chrání urogenitální trakt před infekcemi.
 • ŘECKÉ SENO – Zvyšuje přirozenou produkci mužských hormonů, zvyšuje libido a zlepšuje výdrž.
  Neočekává se, že by žádná z těchto složek, používaná ve správné dávce, způsobovala vedlejší účinky nebo kontraindikace.

Nakupte Zde Se Slevou -50%

Bluestone: Recenze, zkušenosti a diskuze na online fórech

Bluestone: Recenze, zkušenosti a diskuze

BlueStone je komplexní produkt pro zvýšení libida. Recenze na něj jsou vynikající a v názorech a komentářích zákazníků na fórech se můžete ztratit. Kapky a kapsle pomohly tisícům mužů v Itálii znovu získat mužnost a sebevědomí v posteli. Recenze a recenze BlueStone na internetu tvrdí, že mnoho párů si už v posteli užívá dokonalé intimní souznění a štěstí. Toho všeho je podle výrobce dosaženo zcela přirozeně. A to bez rizika absolutně negativních vedlejších účinků, alergických reakcí či jiných forem kontraindikací!

BlueStone kapky pro silnější libido a šťastnější prostatu úspěšně prošly řadou úspěšných klinických studií. Většina z nich zahrnovala více než 2000 mužů ve věku 35 až 65 let, kteří trpěli sexuální dysfunkcí různého stupně. Ve více než 90 % případů vede produkt k pozitivním výsledkům. Četné pozitivní recenze o poklesu BlueStone v zákaznických recenzích a komentářích na fóru byly zveřejněny nejen spokojenými uživateli.

Recenze odborníků

Urologové se s přípravkem seznámili ihned po jeho uvedení na trh. Někteří z nich si na BlueStone vytvářejí názory na zahraničních konferencích. Produkt pro zdraví libida a prostaty je v Itálii velmi populární. Podle recenzí, které jsme našli, je největší výhodou produktu holistický přístup se složkami, u kterých je potvrzeno, že ovlivňují mužský reprodukční systém. Přírodní složení také znamená vysokou úroveň bezpečnosti produktu. Lékaři doporučují používat Bluestone místo jiných chemikálií.

Zde jsou názory a zpětná vazba, které vyplývají z recenzí a názorů vyjádřených zákazníky na online fórech na Bluestone:

 • Zvyšuje sexuální touhu;
 • Zlepšuje množství a kvalitu spermií;
 • Dodává energii;
 • Zvyšuje produkci mužských hormonů;
 • Posiluje erekci;
 • Prodlužuje dobu trvání a zlepšuje intenzitu pohlavního styku.

Jak používat Bluestone? Dávkování a příbalový leták

Dávkování a příbalový leták

Stačí dodržovat bezpečnostní pokyny v brožuře BlueStone. Potenciálních výhod je mnoho, z nichž hlavní je aktivní zlepšení potence a lepší schopnost udržet erekci. Pro pohodlí spotřebitelů jsou k dispozici také ve formě kapslí, které žaludek snadno rozloží.

Jak užívat BlueStone kapky:

 1. 15 kapek ve sklenici vody;
 2. Dvakrát denně po dobu jednoho až 4 týdnů (podle potřeby);

Jak používat kapsle BlueStone:

 1. 1 kapsle 2x denně půl hodiny před jídlem po dobu 7 až 30 dnů (dle potřeby)

Existují nějaké kontraindikace a vedlejší účinky?

Prostřednictvím klinických studií bylo prokázáno, že BlueStone nezpůsobuje žádné kontraindikace ani vedlejší účinky. Produkt navíc není návykový. Pravděpodobně víte, že modrá pilulka a další chemické stimulanty, i když fungují, jsou návykové. Po nějaké době nebudete schopni projevit odvahu, aniž byste je přijali. V tomto smyslu jsou Modré kameny pravým opakem. Produkt stimuluje tělo, aby znovu získalo schopnost vyrovnat se samo. Po absolvování celého kurzu jsou výsledky trvalé.

Bluestone cena v České republice? Kde koupit?

Bluestone cena v České republice

Kolik tedy BlueStone stojí, kde se prodává a kde jej mohu bezpečně koupit?

Nyní přejděme k ceně a oficiálním stránkám Bluestone. Na oficiálních stránkách je možné objednat a zakoupit různé produkty řady Bluestone za poloviční cenu.

Můžete si koupit kapky, kapsle nebo obojí, přičemž si můžete vybrat z:

 • Bluestone kapky – 30 ml;
 • Combo Bluestone – Balení po kapkách 30 ml + 10 kapslí;
 • Bluestone kapsle – 10 kapslí.

Stačí si vybrat požadovaný produkt a vyplnit objednávkový formulář. To umožňuje operátorovi, aby vás kontaktoval za účelem dokončení objednávky a získání dalších informací o objednávce.

Objednávkou na oficiálních stránkách České republiky máte nárok na dopravu zdarma a 50% slevu z ceny Bluestone. Navíc si můžete vybrat platbu na dobírku.

Pozor:
Vzhledem k rostoucí oblibě Bluestone se na trhu začaly objevovat padělky. Original Bluestone lze zakoupit pouze na oficiálních stránkách výrobce.

Bluestone: dostupnost v lékárně

Kapsle ani kapky Bluestone se v lékárnách neprodávají. Výrobce nedoporučuje jiné internetové stránky (Heureka, Dr.Max atd.) než oficiální stránky, které jako jediné mohou zaručit originalitu za nejlepší cenu.

Na buvola BlueStone na Heurece a Dr.Max už totiž varuje sám výrobce. Nenechte se zmást nákupem produktu tam, abyste nebyli klamáni. Několik lidí již sdílelo negativní názory na imitace Bluestone, které nefungují. Tyto napodobeniny se nacházejí i v lékárnách.

kapky a kapsle na potenci, penis, erekce

ZÁVĚR: Cena Bluestone je přiměřená pro účinek, který zaručuje – žádná prostatitida a lepší erekce se 100% přírodními složkami. Podle zákazníků a jejich recenzí Bluestone kapky a kapsle fungují a je to bezpečné. Nekupujte kapky a kapsle z jakéhokoli rozdílu místo svých oficiálních webových stránek, abyste se vyhnuli falešným a podvodným produktům.

OBJEDNAT TED'

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.